Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

„Buon Giorno“ užeigoje - šefas iš Italijos (Kaunas)

2012-01-14
Publicējiet savu rakstu
Sveiki, Draugai,

Džiaugiamės, kad nauji metai prasidėjo be galo lauktu, ilgai ieškoto svečio vizitu. Jau nuo antradienio ryto „Buon Giorno“ trattorijos virtuvėje sukasi  kūrybingas, originalus, labai linksmas, nuoširdus, plačios šypsenos ir puikių emocijų kupinas virtuvės šefas Davide.

Kelias savaites mokysimės italų virtuvės paslapčių, gilinsimės į senas jų maisto gaminimo tradicijas ir labai stengsimės sukaupti visas šio nuostabaus virtuvės šefo žinias ir patirtį, kuri kelia nuostabą.  Nuo ankstaus ryto šurmuliuoja visa trattorijos virtuvė, sklinda nuostabūs kvapai, vienu metu vyksta begalė procesų, kuriuos lydi nesibaigiantis itališkas pasakojimas, dažnai pereinantis į smagų juoką...

Šiandien jau visiškai aišku, kad italų virtuvės pranašumo ir populiarumo paslaptis slypi ne tik puikios kokybės produktuose, bet ir profesionalume, nuoširdume ir toje plačioje Davide šypsenoje, kai maistas gaminamas su meile...

Užsukite šį savaitgalį ir pajusite tikrąją Italiją, kaip sakė pats Davide: „Maistas neturi apsunkinti nei Jūsų minčių, nei kūno, tai tik priemonė pajusti malonumą“. Beje, jis neatskleidė ką mums gamins, bet iš to, ką jau degustavome nekyla abejonių, tik didelis noras paragauti kuo daugiau jo improvizacijų ir pasitikėti puikia kulinarine intuicija.

Taigi, mielieji, pamirškite šias šlapias ir tamsias sausio dienas ir jei negalime pasimėgauti tikra žiema ir tikru sniegu, tai gal verta išbandyti tai, kas tikra? Tikras Italijos virtuvės šefas pagamins Jums tikrą itališką maistą, čia dar puikiai tiks tikras itališkas vynas,kurio visada pilna trattorija, o visą tai apipinsime plačiomis šypsenomis, nuoširdumu ir gyva muzika! Tokiomis akimirkomis supranti, kad dabar, o galbūt ir aplamai viskas yra labai gerai.

Labai Jūsų lauksiu!
Tel.  nr. rezervacijai: 8 610 63777 (staliuką galite išsirinkti www.buongiorno.lt)

Visada Jūsų,
BUONGIORNETA