Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Kaip turėtų veikti inovatyvus restoranas?

2013-07-10
Publicējiet savu rakstu


Pabandysime jums nupasakoti kaip turėtų veikti inovatyvus šiuolaikinis restoranas – įsivaizduokite:
Užsukote papietauti su savo kolega. Įeinate į restoraną, išsirenkate patikusį stalelį, prisėdate ir spaudžiate CALL mygtuką padavėjo iškvietimo sistemoje. Sistema siunčia signalą padavėjui, kuris savo laikrodyje mato informaciją, jog buvo iškviestas prie jūsų stalelio. Padavėjas prieina ir vienu mygtuko paspaudimu sistemoje pažymi, jog priėjo prie stalelio. R-Keeper sistema fiksuoja priėjimo laiką, vėliau jį gali stebėti restorano administratorius.

Padavėjas teiraujasi jūsų kokius gėrimus užsisakysite. Jūs išsirenkate, o padavėjas su Apple iPod ir RK Order sistemos pagalba užsakymą iš karto siunčia į barą ir teiraujasi jūsų ką valgysite. Pažvelgiate į meniu, renkatės sriubą, svarstote.
Padavėjui dar nespėjus priimti užsakymo dėl pagrindinio patiekalo, jo kolega jau pristato jūsų užsakytus gėrimus. Maloniai nustembate, paragaujate sulčių ir dabar jau daug lengviau apsisprendžiate. Užsisakote šaltibarščius ir kiaulienos karbonadą, o padavėjas iPod‘u vėl siunčia užklausą – šį kartą virtuvėje esančiame ekrane pasirodo užsakymas, o virėjai jau pradeda ruošti jūsų kepsnį.

Jūs vartote naujausią Verslo Žinių numerį, diskutuojate su kolega. Padavėjas tuo tarpu į savo laikrodį-apyrankę gauna informaciją, jog jūsų karbonadas jau paruoštas. Padavėjas priima kepsnį ir pristato jį jums prie stalelio - dar nespėjo atšalti, skonis nuostabus. Jūs pavalgote, spaudžiate mygtuką BILL ir padavėjo laikrodis akimirksniu rodo, kad jums reikia atnešti sąskaitą. Padavėjas iPod programėlėje pasirenka stalelį ir siunčia čekio spausdinimo užklausą į kasą. Priėjus prie kasos paima čekį ir neša tiesiai jums.

Padavėjui atnešus čekį nusprendžiate, kad mokėsite kortele. Paprastai padavėjas turėtų banko terminale suvesti sumą, o vėliau ją dar kartą pakartoti ją kasoje, tačiau integruoto banko terminalo pagalba to daryti nereikia. Banko terminale pasirinkus sąskaitą informacija sinchronizuojama su kasa taip išvengiant klaidos galimybės. Skamba puikiai, tiesa?
Sakysite: „tokios sistemos - tik ateitis“? Nustebinsime jus - visos mūsų išvardintos sistemos jau yra sėkmingai įdiegtos mūsų klientams ir naudojamos restoranuose. Šių sistemų nauda ne tik spartumas, tuo pačiu sumažinama galimybė suklysti, atsiranda papildomas būdas stebėti padavėjų darbo efektyvumą. Dėl pastaruoju metu itin stipriai tobulėjančių technologijų šias sistemas galime įsigyti vos ne 4 kartus pigiau, nei tai būtumėte padarę 2010-aisiais.

UCS_logo