Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

JAV virtuvės šefo Art Smith seminaras

2015-06-22
Publicējiet savu rakstu

Garbusis virtuvės šefas Art Smith pristatė keturis amerikiečių virtuvės patiekalus bei pasidalino žiniomis apie šios virtuvės ypatumus. Krevetes, gardintas „Kajeno“, čili pipirais, džiovinta paprika, pomidorų-paprikų padažu, patiekė su polenta. Kiaulienos nugarinę, paruoštą su „Provence“ žolelių ir garstyčių grūdelių plutele, pasiūlė su gaiviomis obuolių-salierų salotomis. Gamindamas vištieną, marinavo druskos, pipirų, žolelių sūrime 12 val. Po to kelias valandas mirkė pasukose. Prieš kepant, merkė į kiaušinio plakinį su aštriu padažu, apvoliojo miltuose su „Kajeno“, česnako, svogūno prieskoniais. Traškią vištieną patiekė su žolelėmis, puošė gėlių žiedais. „Budino“  desertui chia sėklas mirkė granatų sultyse, o šokoladą maišė su kokoso pienu, gardino agavo sirupu, vanilės ekstraktu, apibėrė skrudintais migdolais.

Pristatant amerikiečių virtuvės patiekalus, kartu gamino Art Smith sous šefas Hector Guerrero. Seminaruose talkino LRVVK Asociacijos nariai: Darius Dabrovolskas, Jaroslav Orševski, Tomas Rimydis, Arūnas Stoškus, Jevgenij Volkov, Olga Medveckaja, Mindaugas Mizaras, Tomas Meištininkas, Mantas Petraitis. Vertėjavo virtuvės šefas Justinas Kapkovičius.

2015_06_Kaunas_1
Nuoširdžiai dėkojame JAV Ambasadai už bendradarbiavimą ir padovanotą galimybę Lietuvos virėjams pasisemti kulinarinių žinių ir patirties iš virtuvės šefo ART SMITH.

Dėkojame UAB „MBR parduotuvių ir restoranų įranga”  bei Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovams už priėmimą ir visokeriopą pagalbą.

 JAV kulinaras Art Smith:

● JAV virtuvės šefas, pelnęs garbingiausius kulinarijos pasaulio apdovanojimus; kelių restoranų JAV vyriausiasis virtuvės šefas  ir bendrasavininkas;
● 10 metų dirbo asmeniniu Oprah Winfrey virėju;
● Art Smith yra trijų kulinarijos knygų autorius: Back to the Table; Kitchen Life: Real Food for Real Families; ir Back to the Family; nuolat dalyvauja televiziniuose projektuose ir kulinarijos realybės šou JAV;
● Smith yra ne pelno siekiančios organizacijos Common Threads (2003) įkūrėjas, kurios veikla – kulinarijos pamokos žemesnio pragyvenimo lygio šeimų vaikams, kuriose jie yra mokomi gaminti sveikus ir nebrangius patiekalus;
● 2007 m. žurnalas Chicago išrinko Art Smith metų čikagiečiu; tais pačiais metais prestižinis James Beard fondas suteikė jam metų filantropo vardą.