Žaliasis Traukinys

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.8
Populiarus
Mus rasite
Gedimino g. 30, KAUNAS
Darbo laikas
Pirmadienis 10:30 - 22:00
Antradienis 10:30 - 22:00
Trečiadienis 10:30 - 22:00
Ketvirtadienis 10:30 - 22:00
Penktadienis 10:30 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Žaliasis Traukinys

 • Vitalij Maglionok 4.3
  0
  Restoranas nuostabus. Taip, interjeras nėra 10/10, jis labiau primena paprasto restorano Kinijos miegamajame rajone interjerą. Viskas yra padaryta lyg "ant greito", tačiau tai suteikia savo grožio. Restorane gausu visokiausių interjero detalių iš Kinijos, jų koncetracija 1kv.m. yra tiesiog stulbinanti. Maistas 5/5, 10/10, arba 100/100. Nesu Kiniškų sriubų mėgėjas, tad subjektyvios nuomonės apie jas neturiu, tačiau žmogus, apsilankęs restorane su mumis, pavadino sriubą "nebloga". Nesu tikras dėl šio žmogaus žinių apie Kinų sriubas, tad ir čia nieko negaliu pridurti. Visi vištienos, kiaulienos ir jautienos patiekalai yra tiesiog nuostabūs. Sakau taip, nes esu juos ragavęs visus. O ir porcijos palieka be žado. Vienos didelės vištienos porcijos užtenka dviem žmonėm per akis, o kartais tenka ir prašyti dėžutės parsinešti likučius namo. Tokia pat situacija ir su ryžiais. Jų daug ir jie labai skanūs. Gėrimai kaip ir visuose restoranuose: sultys, gira, alus ir t.t. aptarnavimas 10/10, padavėjos mandagios. Vienu žodžiu, restoranas super, esamee patenkinti ir sugrįžtame čia dažnai!

 • Žingsnis į rytojų 5.0
  0
  Rekomenduoju. Skanu, pigu, dideles porcijos. Zmoniu tikrai daug, kartais reikia netgi palaukti staliuko. Bet verta ☺️

 • Deimantė Nomeikaitė 3.7
  0
  Pigu Ir skanu

 • Miglė Go 3.3
  0
  Interjeras prastas, maistas labai skanus, didelės porcijos, tik sriuba visiškai paprasta ir labiau sultinys tik, o ne sriuba. Aptarnavimas labai draugiškas!

 • Rūta Bansevičiūtė 5.0
  0
  Dažnai ten nesilankom su draugu, bet kiekvieną kartą kai nueinam, mus pasitinka labai šiltai ir su šypsenom. Maistas taip pat labai skanus, kad ir kur ragavom traškios vištienos, niekur taip nebuvo skanu kaip čia. Tad šia įstaiga galiu atsiliepti tik gerai.

 • Ausra 1.0
  0
  Šiandien su drauge pietavom. Maistas man visuomet ten patiko, bet šį kart net skonio nepajutom. Lauke oro temperatūra buvo apie 28 laipsnius, viduje apie 35 (!!!), o pakviestas istaigos vadovas įsistatęs kiaulės akis atsisakė įjungti kondicionierių. Brangu... Išėjom abi kiaurai permirkusios kaip po pirties, iš karščio po pietų net pykino. Taupydami centus prarado pastovias klientes ir nieku gyvu jų daugiau niekam nerekomenduosiu. Istaigos vadovui trūksta žmogiškumo...

 • Vytautas 5.0
  0
  2016 m. Apart dienos pietu negaliu komentuoti, nes retai ateinu po ju valgyti. Dienos pietus yra tikrai labai geri, porcijos be galo didziules, kiekviena karta sociai pavalgydavau. Aptarnavimas yra paprastas, kaip ir daugumoje restoranu. Isbandes ne visus dienos patiekalus, bet 2-4 patiekalai yra labai skanus ir siulau juos pasiimti. Vienintelis minusas yra sriuba, kuri man pasirodo nei kinietiska ir visai neipatinga. Taciau sriubos porcija nera ypatingai didele tai net ir nevalgant jos daug neprarasit. (sriuba valgoma beje, tiesiog neissiskiria kaip ju pagr. patiekalai)

 • Indre
  -1
  Mano draugei nelabai, bet as megstu paprastuma, tai man skanu ten... Tik va aptarnavimas tai ne koks,as ateinu apie dienos pietus(arba po ju kazkiek laiko tai vis papuola pas ta pacia padaveja:D) sneka normaliai,be matos ,kad nepatenkinta,baisu kad i maista neprispjaudytu ar ka:D

 • Tadas 3.0
  0
  Na maistas buvo skanesnis, bet dabar atsinaujino ir dienos pietūs būna super. Taip gal tas česnakinis padažas ant traškios vištienos ir ne vietoje bet šiaip tai kainos ir maisto skanumo santykis tikrai neblogas.

 • Vytenis
  0
  Tikras Fu, o ne Long. "Kinietiška" sriuba su bulvėmis, antram atnešta jautiena gyslota, nesikramtanti ir kiek pastovėjusi. Ant traškios vištienos užpiltas šlykštus česnakinis majonezas (kam to reikėjo!).

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną