Wok to walk

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos
Patiekalų tipas WOK
3.4
Mus rasite
Vilniaus g. 19, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 03:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 03:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Wok to walk

 • Audrius Rimavičius 4.3
  0
  Smagu, kad kai viskas vis brango ir brango, Woko kainos, kadaise buvusios kosminėmis, dabar tapo vienos pigesnių. Labai skanu valgyti išvis be priedų - ir taupiau, ir tiek pat sotu, ir tiek pat skanu - visgi, didžioji dalis skonio ateina iš jų specialty padažų

 • Gabrielė Valaikaitė 4.0
  0
  Labai tinkama norint greitai pavalgyti. Maistas skanus ir atrodo kokybiškas, porcijos taip pat pakankamos. Kaina normali - būtų galima pamažinti, bet negaila ir tiek, jei pasirinkai skanų derinį. Trūkumas, kad dažniausiai reikia ilgokai palaukti.

 • Gabrielė Semaškaitė 4.7
  0
  Labai geras kainos ir kokybės santykis! Visada puikiai paruošta, o porcijos tikrai didelės:) ypač rekomenduoju dienos pietus!

 • Tomas Manas 4.3
  0
  Geriausias Wok'as mieste. Kaina visiškai racionali. Visada žinai, ką gausi. PUikiai išdirbtas standartas. Visada patiko, niekada nenusivyliau, tikrai grįšiu.

 • Akvilė Aleksejūnaitė 2.7
  0
  Maistas geras, pakankamai įdeda įv.produktų. Interjeras- nepatiko,mažai vietos,tenka grūstis, nešvaru. Aptarnavimas nieko ypatingo, bet nėra blogai.

 • Вильгельм Островский 1.0
  +1
  Laba diena. Uzsisakiau maistą I namus , atsiprašau už negatyva, bet ar jus rimtai??????????? maistas tokio blogumo kad net nzn ismeciau pinigus i bala.Makaronai baisus,skonis apgailėtinas, su rizeis tas pats ....gal jus ismokyt gamint??? nzn koks sudarankis darė užsakymą ,bet taip maistas nėra gaminamas .+ padažai ne tie kur uzsisakiau .Tikiuosi si komentarą pamatis restorano vadovas . Nes kai pirma karta uzsisakai is restorano ir toks **** gaunas , nelabai norisi bendraut toliau . Ačiū , jums .

 • Vilma
  0
  Kaip galima sudeginta maistą patiekti klientui? Padažo užpylė ir galvoja sueis.. toks pažiūris į klientą yra neatsakingas ir aš pasistengsiu šią žinę pranešti kuo daugiau žmonių. Dar dabar jaučiu tą skykštulį burnoje už 7 Eur.

 • Niki 1.0
  0
  Food was good. But service was terrible. The waitress was impolite and we waited for our tea for 20minutes( FYI it was €1,45).Ridiculous. However the chef was fast and efficient.

 • ##!!~
  0
  Maisto kokybė klaiki, neįdėti užsakyti ingredientai, makaronai ištižę, kokurūzų burbuolės ne pirmos jaunystės. Tikriausiai maisto ir veterinarijos tarnyba pas juos jau senokai nesilankė. Niekada daugiau iš jų neužsakinėsime.

 • Darius 1.0
  +1
  Vertinčiau 0/5 ir nerekomenduočiau. Du kartus iš eilės gavau patiekalą net pajuodusi nuo riebalų, nors šalia lekštėse pas kitus viskas buvo auksinės spalvos (ir tikrai ne soja nudažė!) Ėmiau išsinešti, tai per toli buvo pareiti atgal... . Dar ilgai reikėjo patalpą vėduoti. Jai vis delto sumanėte paimti išsinešti, tai nepatingėkite patikrinti lauknešėlį, nes spėju su tais išsinešimais jie taupo aliejaus lašus. Ir padažus belenkokius sudeda ...

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną