Vilkasalė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: "Namų"
4.4
Mus rasite
Mindūnų k., MOLĖTAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Vilkasalė

 • Lijana Gavenaite 1.0
  0
  Taip išgirta bet nuvylė viskuom.

 • Evaldas
  +3
  Ir nuostabi padaveja,kuri cia daug metu dirba. Visada linksma,besisypsanti,bendraujanti. Jusu kavinukei didziules sekmes. Ir toliau taip dirbkite,mes visada Jus lankysime.

 • Evaldas 5.0
  +3
  Lapkricio 1 diena vaziuodami nuo kapu nusprendem uzsukti i Jusu kavine pavalgyti ir susilti. Zmoniu buvo tikrai labai daug, bet laukti vertejo. Cia tikrai puikus maistas,patys skaniausi cepelinai ir bulviniai blynai

 • Aurelija
  +4
  Atradimas, kitaip nepavadinsi. Atvykome su šeima į apžvalgos bokštą, žvejybos muziejų. Išalkome, ir suradome jaukų restoranėlį. Nustebino tikras lietuviškas maistas, labai nuoširdus ir malonus aptarnavimas, jauki aplinka.Patys sugrįšime ir rekomenduosime visiems, kurie tik sieks Molėtų kraštą. Ačiū ir sėkmės :)

 • Darius 5.0
  +5
  Užsukom šį savaitgalį papietauti. Žmonių buvo tikrai daug, bet gana greitai aptarnavo. Valgėme bulvinius blynus ir išpjovos kepsnius su garstyčių padažu. Tokius blynus kepdavo vaikystėje tik mano močiutė.Superiniai. Nepaprastai skanūs, o kepsnys tapo tikru atradimu. Dėl kurio tikrai dar sugįšim :) Dėkingi virtuvės darbuotojams ir merginai, kuri mus aptarnavo. Labai maloniai besišypsanti.

 • Jurate
  +6
  Gera kavine ,geros kainos,labai linksmas kokteiliu meniu. kiek teko valgyt niekada nenusivylem.O teko valgyt ir Cepelinu grycioj,bet vistiek likom istikimi Vilkasalej ...

 • Sandra 5.0
  +6
  Kas per jubiliejus, jei užsakote charčio sriubą? Gal nežinojote, jog ši kavinė turi atskirą pobūvių namą, kuriame galite atšvęsti visas šventes? Gaila, jog mūsuose tiek daug pagiežos ir pykčio.. patarimas gerb. Zitai : jubiliejus švęsti su atsineštais iš turgaus lašiniais savo patalpose nepriims nei viena maitinimo įstaiga :) Tad teks juos pjaustytis savo namuose :))

 • atsakymas gerb. Zitai
  +6
  Labai apmaudu, jog Jūs taip šmeižiate šią kavinę. Meluojate, jog meniu skurdus, meluojate, jog nėra žuvies patiekalų, ar lietuviškos virtuvės patiekalų. Taip, galbūt galėjo nebebūti cepelinų, bet bulvinių blynų su mėsa ir be - visada iškepama. Jei Jūs važiavote švęsti jubiliejų - klausimas kyla - kodėl neužsakėte išanksto stalo su išanksto suderintu maistu. Jūs atvykote, kai Jūsų šeimos nariai jau buvo užsisakę karštus patiekalus nesulaukę Jūsų. Jie buvo patenkinti ir viskas Jiems buvo skanu, dėkojo ir atsiprašinėjo už Jūsų elgesį.Gal kartais ne maistas buvo prastas, o Jūsų nuotaika prasta?

 • Zita
  -10
  Būtinai perskaitykite šį atsiliepimą ir atkreipkite dėmėsį į nusiskundimus, kad neliktume apgauti. Taigi, nusprendėme atšvęsti jubiliejų, pasikviest nedaug žmonių ir skaniai papietaut. Išsirinkome vietinį miestelio restoraną, kuriame ne karto nebuvome. Važiavome ilgą kelią tiesiai iš Vilniaus, kai kurie net iš Kauno. Valgiaraštis itin prastas. Išsirinkti beveik nėra iš ko. Tikėjomes, kad meniu būtinai turės būti žuvies, ant žarijų keptos mėsos ar bent jau lietuviškų patiekalų. Beliko užsisakyti tik troškinius, nes nebuvo iš ko rinktis. Likome visi labai nusivylę. Troškinys susmulkintos pasenusios ir morkos ir neaiškaus kvapo mėsa. Garnyras iš vis juokingas - pakepintos bulvės ir kopūstų salotos. Pamanėme, kad galbūt apsirikome užsisakydami, tad nusprendėme išsirinkt kitko ir užsakėm kepsnius. Vėlgi, įvyko tas pats, atnešė kažkokius priplotus, gerai neiškepusius ir ne kokio skonio kepsnius. O, jei užsakinėsite charčio ar kitą sriubą, geriau tuomet užisakykite stiklinę vandens. Daugiau sutaupysite. Man įdomu kaip šis provincialus restoranėlis veikia su tokia skurdžia virtuvę. Valgykla labiau gerbia klientus ir nedaro sau tokios gėdos. Paskaičius jūsų nuomones, man pasidarė įdomu, kaip šventėte visus tuos balius, jei net gėlėm vazonų neturėjo ir merkė į bokalus. Mano patarimas, nuvažiuokit turgų, prisipirkit lašinių, fasuotos dešros, marinuotų daržovių, atsiveškit juos į Vilkasalę, pasidenkit stalą, išsitraukit irankius, lėkštes ir pasiruošite kaimišką restorano maistą su meile ir sutaupysite 100 eurų.

 • A.
  -6
  Labai prastas aptarnavimas - atėję patys turėjome pasiimti meniu, apie 15 min. laukėm, kol prieis padavėja. Baigėsi kantrybė, tiesiog išėjom. Ir aplinka ne itin sutvarkyta: WC net nėra tualetinio popieriaus.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną