Via Baltica

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
2.6
Mus rasite
Greitkelio Vilnius-Klapiėda 105 k, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 07:00 - 00:00
Antradienis 07:00 - 00:00
Trečiadienis 07:00 - 00:00
Ketvirtadienis 07:00 - 00:00
Penktadienis 07:00 - 00:00
Šeštadienis 07:00 - 00:00
Sekmadienis 07:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Via Baltica

 • Roberta
  0
  Su restoranu viskas būtų puiku, salė gero išplanavimo, darbuotojai puikūs, tik nesuprantu kam tiek daug tos raudonos spalvos.. Grindys, kėdės, scena.. Net kolonos ir tos raudonos.. Juk šitiek norinčių žmonių švęsti vestuves ar krikštynas. Tokioms šventėms dažniausiai visi nori, kad salė būtų kuo šviesesnė, didinga ir tuo pačiu jauki.

 • Aušra
  +2
  Esame labai patenkinti savo pasirinkimu švęsti jubiliejų "Via Baltica" restorane. Pasirodo, kad ne taip lengva rasti tinkamą vietą 60 žmonių kolektyvui. O čia - arti Kauno, graži aplinka, puikus interjeras, mūsų norimi apvalūs stalai, skanus maistas, scena, projektorius, ekranas, profesionalus apšvietimas, erdvi vieta šokiams, švarūs, tvarkingi numeriai, kuriuose patogu apnakvyndinti svečius iš kitų miestų. Gintarė Mickevičienė sužavėjo savo profesionalumu, konkretumu, paslaugumu, įžvalgumu, atsakingumu, supratingumu ir t.t. Galų gale - pagarba užsakovui. Greitai ir sklandžiai suderinom visus klausimus. Ačiū! Sėkmės ateities projektuose ir gerų užsakovų! "Fanų klubas"

 • Ponia 1.0
  0
  Nežinau kur žiūri restorano ir viešbučio valdžia, gaila kad visai nebloga vieta po truputį virsta skyle. Buvau ten senai tik draugei užsiminus apie šią vietą vėl prisiminiau košmarą kuri patyrėme su vyru. nakvojome tik vieną naktį, bet iš atminties neišsitrina apsilupę ir purvinos sienos, neaiškiais skysčiais aptaškytos lubos, langai purvinesni už troleibuso langus, čiužinys purvinas, antklodė tokia sutepta kad net per užvalkalus matėsi baisiausios dėmės, užuolaidos taip pat sulaistytos. apie kiliminę dangą net nežinau ką pasakyt, košmaras, tokio purvinumo kad baisu net pagalvoti kiek mikrobų ten knibžda, o dar prie kojų prilimpantys plaukai.... galėčiau vardinti ir vardinti, bet paminėsiu svarbiausia dėl ko geriau tą viešbutį aplenkti ir eisiu toliau ramia sąžine gyventi savo gyvenimo. taigi ČIGONAI!!! visur tiesiog knibždėjo čigonų, moterys nužiūrinėjančios tave nuo galvos iki kojų ir kažką murmančios savo kalba, o vyrai atseit verslininkai taip taip tie patys kurie kauno gatvėse žmonėms bando įsiūlyt puodus ir peilius. taigi labai "ačiū" savininkams administratorėms ir visokiems ten vadovams kad dėl pinigų į savo viešbutį įsileidžia visokio plauko asmenis dėl kurių negali atsipalaiduoti ir gerai jaustis...

 • svečias
  0
  Ačiū kad sugadinot šimtadieni, jūs tik įrodėt, jog esat tik pakelės motelis bei kavinukė. Išvaryti žmones į šaltą orą, kad sulauktu taksi po renginio ir dar pagrasinti, kad iškvies apsauga??? Žema!!!!! Nepaisant to maistas buvo neblogas dėl to jokių nusiskundimų.

 • Svečias
  +2
  Niekam nepatarčiau švęsti šventės būtent Via Baltica, nes šventė bus tikrai sugadinta, pradedant "puikia" administratore Gintare, kuri sekė visą vakarą ir ieškojo sau naudos, sėdėjo už durų laukė šventės pabaigos, kad galėtų paimti iš girto jubiliato pinigus būnant prieblandoje ir neišduodant kasos orderio. Patariam maistą neštis į kambarius, nes pusryčiams liksit alkani.:) Vienintelis aptarnavimo pliusas, kad barmenai-barmenės buvo šaunūs. Sėkmės kas švęsite:))

 • dovile
  0
  Aferistai, nemalonu nei sedet nei valgyt tokiu zmoniu nesu macius

 • Patiko 5.0
  +3
  Šiandien teko čia apsilankyti. Labai patiko. Restorano išvaizda padori. Gal būtų keli dalykai ką pakeisčiau interijere, bet labai menki. Maistas skanus. Porcijos didelės užteko pavalgyti man ir mano sūnui. :) Labai iškalbus ir malonus padavėjas su akinukais. 10 balų! Šaunuoliai!

 • Paulius 5.0
  +2
  Sventeme ten savo vestuves. Viskas buvo TOBULA. Aciu Audronei uz idealiai sudeliota vakara.

 • Jolita
  -1
  Šventėme jubiliejų, labai ačiū visam kolektyvui už gerą aptarnavimą, maistas labai skanus, Ačiū Gintarei, puikiai viską suderino, patarė. Sėkmės ir geriausios kloties, tikrai grįšime dar kartą Jolita

 • as
  +2
  Labai grazi aplinka,maistas skanus,serviravimas super,bet reiketu atsizvelgti i aptarnavimo kokybe,padaveju darba,tai gadina reputacija,pakeitus galbut padavejus butu superinis restoranas,nei aptarnavimo,nei sypsenu,liudna,kad tiek bedarbiu,o darbuotojai tokie abejingi klijemtams.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną