Verslo kolonos

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, Europos
2.7
Mus rasite
Švitrigailos g. 11M, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 16:00 - - -
Antradienis 08:00 - 16:00 - - -
Trečiadienis 08:00 - 16:00 - - -
Ketvirtadienis 08:00 - 16:00 - - -
Penktadienis 08:00 - 16:00 - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Verslo kolonos

 • Tomas 5.0
  +1
  Man lb cia patinka, ir maistas, kokybe, aptarnavimas super..visada pasitinka su sypsenomis, ypac barmene, del kurios norisi cia ateiti ;))

 • Lankytoja 1.0
  +11
  Kaina per didele ir porcijos per mažo!!! Gaili kiekvieno grūdelio.

 • lankytoja
  +9
  Aptarnavimas žemiausio lygio. Maistas sausas, brangus ir labai mažos porcijos.

 • Lankytoja 1.0
  +15
  Visų pirma - maistas per brangus ir neatitinka kaina maisto kiekio. Mergina šviesiais plaukais dirbanti Švitrigailos g., dedanti maistą galėtų išmokti šiek tiek mandagumo, maloniai atsakyti ir klausytis ką klientai sako. Vien tik per jos nemandagų aptarnavimą pusė ofiso nustojo lankytis šiose kolonose. Mieli darbdaviai, atkreipkite dėmėsį, kokie žmonės dirba aptarnaujame skyriuje, nes nuo jų irgi priklauso, jūsų verslas.

 • Tomas 1.0
  +8
  Meniu nesikeičia. Maistas labai brangus, o taupo kur tik įmanydami, net servetėles karpo :) Merginos nuolat skundžiasi, kad viskas labai riebu ir nėra ką valgyt. Maistas dažnai persūdomas arba pridedama per daug pipirų.

 • Lankytojas 3.0
  0
  Maistas gana skanus. Geras aptarnavimas. Kainos pusėtinos. Meniu su dideliu trūkumu - žuvies nė su žiburiu nerasi. Taip pat užkliuvo gan nedidelės lėkštės. Tikriausiai bandoma sužaist ant vizualinio efekto... Kaip jau įprasta tokio tipo maitinimo įstaigoms, renkantis patiekalą, kuris skaičiuojamas ne vienetais - rizikuojate gauti didžiulę porciją garnyro ir minimaliai pagrindinio patiekalo. Kitaip tariant, porcija priklauso nuo aptarnaujančio personalo nuotaikos.

 • Miestiete 5.0
  +1
  Salia dirbame, tai tikrai esam patenkinti, kad pagaiau cia atsidare, kazko panasaus labai laukeme. Maistas tikrai neblogas, o kainu galvojau tokiu jau niekur neberasime :) Pietus pavalgome uz 9-12 Lt, buna daugiau/maziau, visada pakankamai pasirinkimo, ir ne toks riebus kazkoks, nors kas nori, tai padazo uzdeda taip atsakanciai :) Sekmes jums!!!

Pasiūlyk restoraną