Vanille Lounge

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
4.2
Mus rasite
Vilniaus g. 29, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis -
Trečiadienis -
Ketvirtadienis 19:00 - 02:00
Penktadienis 19:00 - 06:00
Šeštadienis 19:00 - 06:00
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Vanille Lounge

 • Marija Šauliūnaitė 3.3
  0
  Lankiausi su draugais šeštadienio vakarą, nustebino, kad virtuvė (padori) veikia iki 6val ryto. Maistas tikrai skanus, tačiau brangus: už midijų užkandį 11 eur, krevečių užkandį 12 eur. Bet tebūnie, kartais galima.:) Liūdna, tik dėl aptarnavimo: vyresnio amžiaus padavėjas nustebimo grubumu priimant užsakymą, taip pat elgesiu, kadangi mums bevalgant pradėjo virš galvų nešioti fotelius pro stalą, nors vietos restorane buvo...

 • Julija
  0
  Matau kad 2016 metų atsiliepimų nėra. Mes buvome 2016 spalį ir noriu pasakyti kad tokio blogo aptarnavimo, įžūlaus bendravimo, meniu tuštumos nesitikėjome. Nerekomenduoju ten leisti laiką niekam. Gėrimų atsargos toks jausmas kad seniai pasibaigė ir nepasipildo. Patarimas tiem kas visgi nuspręs surizikuoti - nedvejodami paprašykite kad jum pakeistų aptarnaujantį personalą, jeigu matysite kad tai galėtų išgelbėti situaciją - mes dėja to nepadarėme ir sugadinome sau visą vakarą.

 • COSMOS
  +3
  Ahujenna! Einu ir einu, valgau ir valgau, geriu, cigara rukau, visada iseinu girtas sotus ir patenkintas :)))))

 • Irma 5.0
  0
  P.S. priedas prie 27.

 • Irma
  +2
  Buvom 2015-05-22 vakare, užkandžiai puikūs,aplinka taip pat - visur dermė, dirbusi komanda super, absoliučiai visi, esu gana kritiška, bet žiūrėjau ir žavėjausi: šiltas neperspaustas bendravimas, paslaugumas, viskas kaip ir turi būti. Labai AČIŪ.

 • Vaida
  0
  Atrasau parašiusiai "NU" Jeigu Jums nepatinka maistas ir Jums per brangu, tai ko tada ateinat i ši restorana valgyti. Eikite i can cana, manau ten Jusu vieta ir Jusu lygis.

 • Nu
  -1
  Tookio prasto maisto, už tookius pinigus, tookio lygio restorane dar nebuvau valgius. Sugadintas vakaras, išmesti pinigai ir niekam neįdomu kodėl palikom pilnas lėkštes maisto.

 • Vaida 5.0
  +1
  Ačiū padavėjams uz gerą aptarnavimą! Labai patiko, skanus maistas. Sekmes Jums!

 • Mergina
  0
  Ir maistas cia visiskai neskanus, uzsisakiau cezario salotas tai kokiam cancane daug skaniau pagamina

 • Nezinomas
  +1
  Atsakau parasiusiai andrejua,teta Liucija, jeigu rasai komentarus, rasyk be klaidu,jei turi daug lisvo laiko susirask antra darba,neturesi laiko rasinet nesamoniu,sekmes l

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną