Valgykla (ŽDRMC)

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: "Namų"
Įstaigos tipas: Užkandinės
2.7
Mus rasite
Žirmūnų g. 143, VILNIUS
 • iki 15:30
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 07:30 - 15:30
Antradienis 07:30 - 15:30
Trečiadienis 07:30 - 15:30
Ketvirtadienis 07:30 - 15:30
Penktadienis 07:30 - 15:30
Šeštadienis -
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Valgykla (ŽDRMC)

 • Barbora Radvilė 3.0
  0
  Maistas kaip namuose: paprastas, neistaigingas, lėkšte tikrai neatrodo kaip meno šedevras, tačiau viskas šviežia, šilta, neriebu, nei morkos, nei burokėliai nebuvo paskandinti aliejuje ar majoneze. Jautiena buvo truputi sausoka, tačiau padažas pataisė situacija. Visai skanu. Interjeras ir aptarnavimas kaip paprastoje savitarnos valgykloje.

 • Beata . 2.3
  0
  Vėl valgiau valgyklėlėje. Nors ir pigu, bet kai kurio maisto nelabai galiu valgyti. Saugiausias pasirinkimas - Kijevo kotletas, dar girdėjau, kad neblogi cepelinai (antradienis - cepelinų diena). Nepatariu rinktis žemaičių blynų, nes vištienos maltoje mėsoje buvo ir kauliukų ir kremzlyčių, tad šiek tiek sugadino apetitą... Dar sugrįšiu dėl kainos ir Kijevo :)

 • Beata . 3.0
  0
  Pliusai: Skanu, pigu, didelis šviežių bandelių pasirinkimas. Minusai: kartais tenka pastovėti eilėje ir palaukti laisvos vietos prisėsti, nes daug valgančių. Išvada: ne restoranas, tačiau kasdieniams pietums tikrai rekomenduoju.

 • Marija Šauliūnaitė 2.3
  0
  Tikra tradicinė valgykla, kvapas pasitinka nuo pirmojo aukšto, maistas valgyklinis, tačiau skanus. Pavalgiau kaip pas baba, o kaina nuostabi :)) pridedu čekį.

Pasiūlyk restoraną