Valakampių terasa

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Mėsainiai | Burgeriai, Pica
2.3
Sezoninis - nedirba
Mus rasite
Lizdeikos g. 46, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Valakampių terasa

 • Marijus 1.0
  +1
  Kaina neatitinka realybes, skaicius nuraso is astronomijos vadovelio, vistienos krutinele 9eurai (31Lt). Kaina kaip geram restorane, o lygis prastesnis nei valgyklos Purnuskiu kaime

 • AAA 1.0
  +3
  Spekit, kiek sitoje buveineje kainuoja 0,25l coca colos stikliniame buteliuke? Atsakymas: 3eurai. Tai ar cia normalu? Buvo litais, suskaiciavo viska 1:1 eurais. Ne nu, debilizmo virsune, pasprinkit savo kainom nabagai jus, auksine kola beprekiaudami.

 • Giedrius
  0
  Salotas rauna ir deda i lekste neplautas. Keleta kartu taip uztaikiau. Šeimininkų poziuris tai nu ka zinau.... Na, bet protingi zmones atsirinks kur nereikua eit. Gal greiciau bankrotuos... Kiti versla perimtu.

 • Jovita 5.0
  0
  puiki vieta šiltuoju metu laiku! Nuostabus keptas maistas ant griliaus bei picos. Tikrai malonu grįžti!

 • anonimas
  +5
  Išnaudojamos padavėjos, darbinama pusę etato, dirbi kaip visą. Mokama 4,5 Lt/h. Kur tai matyta. Tikrai nepatariu darbintis, nes kaip rašyta lieps ir žoles raut, ir daržus ravėt. Susiraskit geresnę vietą, nes ši įmonė vykdo šešėlinę ekonomiką ir jai laiku nesikreipsit į atitinkamas institucijas, jokių garantijų neturėsit, nes patys būsit pasirašę sutartį ir dar kalti liksit. Maistais gal ir skanus, bei nebloga vieta, bet jei palaikote šešelinę ekonomiką, your welcome.

 • Beta
  +1
  Vieta tikrai nuostabi, bet maistas siaubingas. Mat, atrodo, pasikeite savininkai. Anksciau tikrai buvo gerai, uztat ir lankytoju netruko. O dabar tegul patys valgo ta slykstu maista. Kojos ten daugiau nekelsime.

 • qytetar
  +4
  Atvykęs pamačiau jauną padavėją dideliu peiliu skutant tarp trinkeliu vos išlindusias samanėles.Tuo metu klientų nebuvo. Į klausimą kam to reikia mergina neatsakė, liepė jai ir tiek. Išvada : savininkas nesąžiningas niekšas, kuriam nuo padavėjos sėdinčios ir laukiančios klientų ,paleidžia vidurius.Reiškia, godus.Jei godus - gali ir maistą velniaižin kokį pakišti. Ten aš kojos nekelsiu. Boikotas išnaudotojams!

 • Alkana 1.0
  +2
  Blogiausiai kas gali nutikti kavinėje. Po dviejų valandų laukimo negauti patiekalų ir išeiti alkanam.

 • Sandra 1.0
  +5
  O aš visiškai nusivyliau šiuo restoranu. bandėme suorganizuoti čia nedidelę vestuvių šventę, nes vieta iš tiesų nuostabi. BET... savininkas tikriausiai iki šiol sėdi mamytės kišenėje. Dvi savaites laukėme šventinio meniu, nors prašėme kuo skubiau (kita kavinė spaudė apsispręsti). Žadėjo atsiųsti rytoj, kai paskambindavom, nustebdavo: "o tai mano mamytė dar neatsiuntė? Mamaaaa..." Na atleiskite, bet tai juokinga. :) kai pagaliau sulaukėme meniu, kainos buvo iškeltos iki kosmoso (stiklinė sulčių iš pakelio - 7 lt),plius buvo skirta tik 40 puodelių kavos ar arbatos. t,y. kiekvienam po du puodelius. Išgėrei savo normą ir laisvas. Teko atsisakyti, nors vieta, padavėja buvo tiesiog puikūs. gaila, kad savininkai ir kavinė politika - seimo tarybinio bufeto lygio.

 • Loreta 5.0
  +5
  Man gailą, kad tik šiemet rugpjūčio mėnesį atradau nuostabią vietelę kur galima gamtos prieglobstyje ne tik pavalgyti, bet ir pailsėti. Per pačius šios vasaros karščius atsitiktinai už***u pas jus. Nuostabi vieta: sėdžiu lauko terasoje, skaniai valgau ir tuo pačiu gėriuosi nuostabiu vaizdu: priešais netoli upė, didelės erdvės, kelios futbolo aikštelės, kur vyrai spardo kamuolį, močiutės su vaikais, vaikščiojančios porelės, keletą šeimų laukymėje kepa mėsą, nosį kutena kepinamos mėsos kvapas. Taip ir norisi sėdėti, sėdėti, sėdėti. Kai niekur neskubi, o diena nuostabi ir vieta nuostavi. Po to dar ne vieną kartą buvau pas jus ir visuomet išeidavau skaniai pavalgiusi ir pailsėjusi. Vakare kai pakyla vėjelis, padavėjos visuomet sėdintiems lauko terasoje pasiūlys pledą. Kai pavalgai galima ir pasivaikšioti gamtos prieglobstyje. Dirbu Antakalnyje ir tikrai jei būtų normalus greitas 15 autobuso tvarkaraštis, tai daugelis dirbančių Antakalnio rajone atvyktų pas jus papietauti. Įsivaizduojate: dirbi, sėdi prie kompo, ateina pietų pertrauka ir tu gali po 10 minučių atsidurti gamtos prieglobstyje ir neskubėdamas papietauti, tik reikia labai mažai: kad 15 autobusas kursuotų dažniau tap 11 ir 13 valandos, ir tada klientų jums tikrai netrūktų. O šiaip dažnai šeštadienį atvažiuoju iki Antakalnio žiedo ir pėstute iki jūsų restorano(einu apie 20 minučių ir ėjimas labai malonus: taip nuostabiai kvepia miškas)

Pasiūlyk restoraną