Vaflių namai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.1
Populiarus
Mus rasite
Verkių g. 29, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 21:00 - - -
Antradienis 09:00 - 21:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 21:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 21:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 20:00 - - -

Atsiliepimai apie Vaflių namai

 • Vi S 1.3
  0
  Aš labai nusivyliau. Vafliai pirkti parduotuvėje, 100% iš pakuotės, jie šalti ir sausi. Palaistyti ''President'' plaktos grietinėlės aerozoliu, kuris turi cheminį skonį (mačiau, šitas aerozolis stovi pas jus bare šaldytuve, jūs jį ir ant kavos ir kt. gerimų naudojat). Už šitą patiekalą jūs prašote 6,99 EUR. Man apmaudu, kad apsilankiau pas jus šiandien. Aptarnavimas irgi blogas: užsakiau arbatą, o atnešė kavą. Patiekalus atneša ne visiems iš karto, vienas gauna, o kitas laukia. Kai padavėja atsiėmė nesuvalgytą vaflį, paklausė'' Ar neskanu?'''-atsakiau "Taip''. Jinai padarė užjaučiantį veidą, o po to atnešė sąskaitą, kaip nieko ir nebuvo....tada kam klausti skanu man ar ne? Vis tiek mokėjau už šitą neskanų maistą.

 • Teodora Einorytė 3.3
  0
  Vieta nuostabiai graži, jauki aplinka, maistas tikrai gardus, tačiau aptarnavimo nebūta. Kavinėje nebuvo beveik žmonių, bet 10minučių laukėme ir niekas neatėjo aptarnauti mūsų, meniu pasiėmėme patys, užsisakyti teko eiti prie baro. Stalas buvo nenuvalytas ir nieks nesiteikė jo nuvalyti, įrankių neatnešė iki maisto patiekimo. Vafliai buvo atšalę. Prie kitų staliukų sėdėjusių žmonių taip pat neaptarnavo. Pavalgius indų nieks nenurenka, sąskaitos tenka eiti prašyti prie baro. Rekomenduojam atkreipti dėmesį renkantis personalą, nes klientai nesulaukę aptarnavimo tiesiog išeidavo.

 • Loreta Mazalienė 5.0
  0
  Labai jauku, o jau vaikų zona išties gražiai ir skoningai sutvarkyta. Labai patiko vaflis su šonine. Skaniai ir gundančiai pateiktas. Apsilankysiu dar ir dar. Sveikinu už originalumą!

 • Ausra Zukauskiene 5.0
  +1
  Po kelių mėnesių vėl apsilankiau šioje įstaigoje. Taip, sutinku, kainos nėra labai mažos, bet žmonių čia visada yra- ar dieną,ar vakare, ar šiokią dieną, ar išeiginė būtų ( matau, nes dažnai praeinu pro šią vietą ). Patinka man tie vafliai- ir saldūs, ir ne. Salotų ir yr platus pasirinkims Kava, desertai ir labai puikūs. AČIŪ Jums

 • Kristina Pileckienė 3.7
  0
  Pirma užklausus per Facebook dėl vaflių užsakymo gimtadieniui jokio atsakymo nesulaukiau, susiruošus eiti pasisedėti paskambinau dėl staliuko rezervavimo teko vos ne prašyti dešimt kart, kad jei atsilaisvins rezervuot. Užsakymo laukėm ilgai nors žmonių beveik nebuvo, gėrimai išgerti kava jau atvėsusi kol gavome vaflius. Užsakymą atnešė ne tą (per daug vaflių) tiek to pasilikome. Staliukas kurio norėjome atėja buvo rezervuotas kitiems nors taip ir niekas neatėjo visą tą laiką kol sedėjome.

 • Ieva Radzeviciute 2.0
  0
  Maisto kainos dideles, o maisto kokybes nera.. Vafliai lyg guminiai. Uzsakymo teko laukti daugiau nei pusvalandi (restorane nebuvo kitu zmoniu) padaveja net neispejo ir neatsiprase. Negrisime

 • Marta Radziene 5.0
  0
  Labai liūdna skaityti tokius komentarus, kurie kaip ir visai geri dėl aptarnavimo kokybės bei maisto skoninių savybių, bet įvertinti tik 3,3 balų. O aš savo ruoštu norėčiau pasidalinti savo teigiama patirtimi ir nuostabiai praleidau ir paminėjau kovo 8 ąją dieną šiame jaukiame restorane. Ačiū visam kolektyvui už šilumą.

 • Tomas Manas 3.3
  0
  Tvarkingas interjeras. Malonus aptarnavimas. Be didelio ivairiu vafliu pasirinkimo tiekiami ir dienos pietus. Dienos pietums cili sriuba, lasisos kepsnys arba salotos. Lasisos kepsnys puikiai iskeptas ir patiektas. Salotoms truko skonio (viska butu pataisiusi druska, kurios gaila nebuvo ant stalo). Ryziai puikiai isvire, nors ir jiems truko skonio. Bet kokiu atveju buvo skanu. Lasisos kepsnys 5 eur. Stalo vanduo - NEMOKAMAS (aciu Jums), sriuba 2.5 eur. Rekomenduoju apsilankyti (tiesa jeigu ieskote ramios vietos papietauti ar vakarieniauti, siulau vafliu namus aplenkti. Restoranas pritaikytas seimoms su vaikais, todel jame gausu jaunu mamyciu su vaikuciais, kurie neabejotinai uzgos fonine muzika). Restoranui rekomenduoju isidiegti rezervacija.

 • Ausra Zukauskiene 5.0
  0
  Labai maloni aplinka, aptarnavimas, geras meniu pasirinkimas Padavėjos paslaugios, pataria, pasiūlo. Gal kiek kainos aukštokos. Bet skanu

 • gvidas minkevicius 1.7
  0
  pasimetusios padavejos

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną