Trys klevai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
3.6
Mus rasite
Pilies g. 16/2, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:30 - 23:00
Antradienis 11:30 - 23:00
Trečiadienis 11:30 - 23:00
Ketvirtadienis 11:30 - 23:00
Penktadienis 11:30 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 12:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Trys klevai

 • Marija Tumėnaitė 1.0
  -1
  Aptarnavimas klaikus, jautiesi kaltas, kai užsisakinėji maistą, nes padavėjas tiesiog akivaizdžiai nekantrauja, nuo stalelio nuėjo nebaigus sakyti ko norim. Jei atėjai vienas savaitgalį, privalai užsisakyti didelę porciją, nes mažos, pasirodo, užsakomos tik darbo dienomis iki 17 val. Na, ką užsisakėm dideles porcijas ir išėjom alkani, nors kitur didelės porcijos dar ir namo užtenka parsinešti. Kainos užkeltos, porcijos mažos, aptarnavimas nemalonus. Pirmą kartą tokio baisaus įspūdžio nepaliko, bet antras buvo tikrai paskutinis.

 • Aiste E 2.0
  -1
  Aptarnaujantis vyrukas tikrai malonus. Bet maistas nuvylė.. traški, saldžiarūgštė vištiena "guobao" buvo tik rūgšti.. tokios dar nesame valgę. 5 spalvų vištienos juostelės, lygtais taip vadinasi, tai tikriausiai bambukas buvo kartus, skonis nei saldus nei rugštus nei sūrus, trūko skonio. Kainos jų intermetinėje svetainėje neatitiko su nurodytomis jų baro meniu, nes kaimos pakilusios. Maistas dviems žmonėms atneštas ne kartu, nes gavome palaukti kol atneš kitą patiekalą antram asmeniui. Ir norint sumoketi už sąskaitą prie žmogaus atidarė knygutę, paėmė pinigus ir nuėjo atnešti grąžos, na jau labai nekaip atrodė. Papietavome, bet daugiau nebesilankysim čia.

 • Irute 5.0
  0
  Maloni aplinka ir puikūs padavėjai. Jei kam ir reikia padavėjų-olia lia pupyčių, tai čia ne tas restoranas. Aptarnauja vyrai, savo darbo profesionalai. Maistas tikrai skanus.

 • Karolis
  +1
  Atkeliavau po vyno degustacijos būdamas labai alkanas. Skaičiau ,kad tai vienas iš seniausių Lietuvoje azijietisko maisto restoranų, tad nusprendziau isbandyti. Aptarnavimas buvo labai malonus pasijaučiau kaip namie. vidutinio amziaus virukas pasitiko palydejo iki staliuko (nuostabus akvariumas su žuvytėmis buvo šalia)

 • Ieva 2.0
  -2
  Prieš einant į šį restoraną pasiskaičiau atsiliepimus. Dauguma nebuvo itin teigiami, bet išdrįsome patys pabandyti. Taigi: atsisėdome prie akvariumo, užsisakėme patiekalų iš žuvies ir, kol laukdama maisto grožėjausi 2 auksinėmis žuvelėmis, netikėtai pamačiau trečiąją — pasislėpusią pabalusią nejudančią (vėliau supratau jos tragišką lemtį). Truputį apetitas dingo, bet persėdus prie kito stalelio ir sulaukus patiekalo užmiršau šią nemalonią sceną. Reziume: tragiška, buka muzika! Kaina neatitiko maisto skonio, aplinka labai triukšminga, panaši į baro. Antrą kartą negrįšime.

 • Agnė
  +4
  "Trys klevai" - tai vieta, kurioje visada gausi lygiai taip paruoštą maistą: pamėgai jų nuostabius baklažanus, traškią vištieną, neabejok, kad ir kitą kartą ragausi lygiai tokio pat nepriekaištingo skonio patiekalą. Kai nueini kur nors kitur, tai belieka tik spėlioti, ar šiandien gausi ką nors panašaus į tai, ką valgei aną dieną. Inteligentišką, solidžią ir jaukią atmosferą sukuria čia dirbantys žmonės. Padavėjai - tikri profesionalai. Norėsi pasikalbėti - kalbės, papasakos, pakonsultuos, norėsi tylėti - nelįs. Solidžiuose restoranuose nedirba po paskaitų kelioms valandoms atbėgančios mergaitės. Man čia labai patinka. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems

 • Rasa
  -4
  Tragiškesniam restorane nesu buvusi. Padavėjas (pagyvenęs)tragiškas, kažką vaizduoja, iš karto nemaloniai nuteikia, tonas pastatytas, maždaug ko čia norit... Maistas labai prastas, neaišku ką valgai, ir brangus. Palyginus su kitais kinų restoranais tai yra tragedija. Ir iš ko jie išsilaiko...

 • 2n2x 1.0
  -3
  Maistas be skonio, pasinaudojo, kad žmona suabejojo ką rinktis , tai įkišo dvigubai brangesni, viena akim akla žuvis akvariumą vaikus gąsdina, švaros trūksta.

 • VV
  +1
  Restorano internetinė svetainė: ***

 • bbbb
  -2
  ar virtuveje jau visus tarakonus isnaikino ar patiekalus dare

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną