Pilialaukis

Įtraukti prie mėgstamų


Trakų rajone įsikūręs restoranas tęsia ,,Alaus namuose" pradėtą savo veiklą, populiarindami tikrą, tradicinį lietuvišką alų. Restorane rasite seną, gerai pažįstamą ir patikimą tradicinę lietuvišką, bei modernią europietišką virtuvę. Nors pastaruoju metu populiaru ginčytis ar bulviniai patiekalai iš tiesų yra senosios lietuvių virtuvės atstovai – ragaujant ,,Pilialaukio" keptus bulvinius blynus, kugelį su žąsiena ir didžkukulius, tai pasidaro visiškai nesvarbu, nes šie patiekalai paruošti dėmesingai visoms smulkmenoms.

Restorane populiariausi mėsos patiekalai: kiaulienos karka, aluje troškintos avienos sriuba, avienos šonkauliukai, kuo pasisotinti čia ras ir vegetarai – miško grybų sriuba, alaus padaže kepti tofu ir baklažanai, kastinys ir įvairios salotos.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 18:00 iki 21:00 11:00 - 15:00 11:00 - 21:00
Antradienis 11:00 - 18:00 iki 21:00 11:00 - 15:00 11:00 - 21:00
Trečiadienis 11:00 - 18:00 iki 21:00 11:00 - 15:00 11:00 - 21:00
Ketvirtadienis 11:00 - 18:00 iki 21:00 11:00 - 15:00 11:00 - 21:00
Penktadienis 11:00 - 23:00 iki 21:00 11:00 - 15:00 11:00 - 21:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00 iki 21:00 11:00 - 15:00 11:00 - 21:00
Sekmadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 11:00 - 15:00 11:00 - 21:00

,,Pilialaukis“ unikalus savo didžiulėmis erdvėmis, kuriose vienu metu gali švęsti iki 1000 žmonių, prie restorano, svečių patogumui, įrengta didžiulė mašinų stovėjimo aikštelė. Profesionali, didelę patirtį turinti, virėjų ir padavėjų komanda užtikrins nepamirštamos Jūsų šventės akimirkas, erdviose restorano salėse galima organizuoti siautulingus šokius svečiams, kelios pobūvių salės turi židinius.


Pobūviams restorane įrengtos 4 skirtingo dydžio uždaros salės, kuriose sėdimų vietų nuo 8 iki 60.
Taip pat restorane yra vidinė lauko terasa su didele žalia zona, kuriose galima organizuoti įvairias pramogas (jodinėjimą su žirgais, šokinėjimą ant batutų, įvairius komandinius žaidimus), šiltu vakaru svečiai gali pasivaikščioti gamtoje. Šalia restorano įrengta scena.

Restorano šefė svečiams yra paruošusi specialų pobūvių meniu, bet, esant poreikiui, gali pagaminti viską; nuo baltos mišrainės iki kepto elnio ant laužo! ,,Pilialaukio“ komanda nuo A iki Z pasirūpins Jūsų pobūviais bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Restoranas „Pilialaukis“ bendradarbiauja su renginių organizavimo įmonėmis, edukacinių programų vedančiais, įvairaus stiliaus muzikos atlikėjais, interjero dekoratoriais, floristais, fotografais.

„Pilialaukyje“ galima ir nakvoti, čia yra naujai įrengti 11 klasikinio stiliaus dviviečiai kambariai.

Norintiems ne tik paskanauti tikro, gyvo lietuviško alaus, tačiau taip pat daugiau sužinoti apie jo rūšis, savybes, aludarystės meną bei vietą istorijos kontekste – organizuojamos alaus degustacijos, kurių metu diplomuoti alaus žinovai supažindina su įdomiu, tūkstantmečius puoselėjamu alaus pasauliu.

Žiemos penktadieniais restorane vyksta Lietuvos pop muzikos atlikėjų koncertai, šeštadieniais skamba gyva muzika, sekmadieniais organizuojami vėlyvi šeimos pusryčiai su pramogomis vaikams (batutai), vasaros sekmadieniais „Pilialaukyje“ kas kart ruošiami vis nauji patiekalai, kepami ant griliaus, rudenį dienos pietų meniu paįvairinamas patiekalais iš sezoninių daržovių, vaisių ir grybų.

Keliaudami į „Pilialaukį“ nepamirškite ir vaikų, restorane yra įsikūręs atskiras vaikų žaidimų kambarys „Linksmalaukis“, mažiesiems herojams restoranas yra paruošęs atskirą meniu, kuriame yra vaikų mėgstami miltiniai, pieno, bulvių ir vištienos patiekalai. Restorano antrame aukšte mažiesiems yra vaikų žaidimų aikštelė su čiuožikla.

,,Pilialaukis“ unikalus savo didžiulėmis erdvėmis, kuriose vienu metu gali švęsti iki 1000 žmonių, prie restorano, svečių patogumui, įrengta didžiulė mašinų stovėjimo aikštelė. Profesionali, didelę patirtį turinti, virėjų ir padavėjų komanda užtikrins nepamirštamos Jūsų šventės akimirkas, erdviose restorano salėse galima organizuoti siautulingus šokius svečiams, kelios pobūvių salės turi židinius.


Pobūviams restorane įrengtos 4 skirtingo dydžio uždaros salės, kuriose sėdimų vietų nuo 8 iki 60.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 300
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Pilialaukis

 • Marek Matuiza 5.0
  0
  UAU. TRUKSTA ZODZIU. MAN PATIKO VISKAS.PUIKIAUSIA VIETA.

 • Gytis Gavrilovas 1.7
  0
  Aptarnavimas klaikus (valgyklos lygio), daugumos meniu esančių patiekalų virtuvė neturi arba jų iš viso negamina, pagaliau issirinkto maisto reikia laukti valandų valandas ir tą dar atneša ne tokį kaip visais ankstesniais kartais, už tokią kainą maisto kokybė yra apgailėtina!!! Lankemes prieš nepilna mėnesį jau buvo prastai, atejome šiandien su viltimi, kad pasitaisete, bet deja dar blogiau nei buvo!!!! Jūs sakot, kad po audros ateina šviesa??? Dabar panašu, kad po audros atėjo uraganas!!! Linkeciau Jums skubiai imtis drastiškų sprendimų, nes priešingu atveju dar daug klientų prarasite ir senų ir naujų!!!

 • Edita M. 4.3
  0
  Buvome paskutinį sausio šeštadienį su šeima vakarienės. Interjero dalis - mums patinka didelės erdvės ir minkštasuoliai, kaip lietuviškame dvare :) Aptarnavimas puikus. Mus aptarnavęs vaikinas tikrai labai stengėsi, rūpinos ir klausė nuolatos, ar skanu, viskas patinka, nieko netrūksta :) Maistas - ne Eifelio bokšto viršūnė, bet toks sotus kaimietiškas bruožas. Ar sugrįžtume? Taip. Beje, užskaitome vaikų žaidimo kambarį pirmame aukšte. Kuomet jauni tėvai gali palikti ramiai savo atžalas ir išgerti skanios arbatos ;)

 • Vytautas Kazlauskas 5.0
  0
  Šventėme dukros gimtadienį.Praleistas laikas kepant picas pečiuje buvo nepakartojamas, sužavėti liko visi dukros draugai. Picų kepimą vedė pats restorano šefas, berods Tadas! Labai didelis ačiū mus aptarnavusiai šviesių plaukų padavėjai, Jūsų nuoširdumas tikrai verčia sugrįžti dar ne kartą! Vakaras pavyko puikiai, maistas puikus, stalas atrodė labai šventiškai! Kuo didžiausios Jums sėkmės, Pilialauki! 100 balų!

 • Edmund
  0
  Gal tik kelios padavejos normalios

 • Tadas
  -1
  nesuprantu kur tarnybos kaip jos dirba, vien uz tualetu smarve sia istaiga reikia uzdaryti nekalbant jau apie aptarnavima

 • Ona
  -1
  si sestadieni buvo klasioku susitikimas, aptarnavimas klaikus pirma kol meniu atnese velnias zino kiek laiko peaejo, po to stikliniu nesygebejo atnest kiek reikia, o apie tualetus aplamai tyliu smarve net salei jautesi

 • Laura 5.0
  0
  Maistas tobulas! Aptarnavimas tobulas! Čia patiko visai šeimai ypač vaikams, dėl čiuožyklos antrame aukšte

 • Juste 5.0
  0
  Šventėme gimtadienį. Gražiai ir skoningai serviruotas stalas, skanūs pietūs, nuostabus desertas ir geras aptarnavimas :)

 • jurgita
  -2
  Siandien buvo giedulingi pietus tai maistas puiku ir serviravimas.Aptarnavimas tragedija karsto patiekalo reikia laukt valanda , kava atnese po pusesval o prie kavos dar po pusesvalandos!!!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną