Pilialaukis

Įtraukti prie mėgstamų
4.7


Trakų rajone įsikūręs restoranas tęsia ,,Alaus namuose" pradėtą savo veiklą, populiarindami tikrą, tradicinį lietuvišką alų. Restorane rasite seną, gerai pažįstamą ir patikimą tradicinę lietuvišką, bei modernią europietišką virtuvę. Nors pastaruoju metu populiaru ginčytis ar bulviniai patiekalai iš tiesų yra senosios lietuvių virtuvės atstovai – ragaujant ,,Pilialaukio" keptus bulvinius blynus, kugelį su žąsiena ir didžkukulius, tai pasidaro visiškai nesvarbu, nes šie patiekalai paruošti dėmesingai visoms smulkmenoms.

Restorane populiariausi mėsos patiekalai: kiaulienos karka, aluje troškintos avienos sriuba, avienos šonkauliukai, kuo pasisotinti čia ras ir vegetarai – miško grybų sriuba, alaus padaže kepti tofu ir baklažanai, kastinys ir įvairios salotos.Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 20:00
Antradienis 11:00 - 20:00
Trečiadienis 11:00 - 20:00
Ketvirtadienis 11:00 - 20:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00
Sekmadienis 11:00 - 21:00

,,Pilialaukis“ unikalus savo didžiulėmis erdvėmis, kuriose vienu metu gali švęsti iki 1000 žmonių, prie restorano, svečių patogumui, įrengta didžiulė mašinų stovėjimo aikštelė. Profesionali, didelę patirtį turinti, virėjų ir padavėjų komanda užtikrins nepamirštamos Jūsų šventės akimirkas, erdviose restorano salėse galima organizuoti siautulingus šokius svečiams, kelios pobūvių salės turi židinius.


Pobūviams restorane įrengtos 4 skirtingo dydžio uždaros salės, kuriose sėdimų vietų nuo 8 iki 60.
Taip pat restorane yra vidinė lauko terasa su didele žalia zona, kuriose galima organizuoti įvairias pramogas (jodinėjimą su žirgais, šokinėjimą ant batutų, įvairius komandinius žaidimus), šiltu vakaru svečiai gali pasivaikščioti gamtoje. Šalia restorano įrengta scena.

Restorano šefė svečiams yra paruošusi specialų pobūvių meniu, bet, esant poreikiui, gali pagaminti viską; nuo baltos mišrainės iki kepto elnio ant laužo! ,,Pilialaukio“ komanda nuo A iki Z pasirūpins Jūsų pobūviais bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Restoranas „Pilialaukis“ bendradarbiauja su renginių organizavimo įmonėmis, edukacinių programų vedančiais, įvairaus stiliaus muzikos atlikėjais, interjero dekoratoriais, floristais, fotografais.

„Pilialaukyje“ galima ir nakvoti, čia yra naujai įrengti 11 klasikinio stiliaus dviviečiai kambariai.

Norintiems ne tik paskanauti tikro, gyvo lietuviško alaus, tačiau taip pat daugiau sužinoti apie jo rūšis, savybes, aludarystės meną bei vietą istorijos kontekste – organizuojamos alaus degustacijos, kurių metu diplomuoti alaus žinovai supažindina su įdomiu, tūkstantmečius puoselėjamu alaus pasauliu.

Žiemos penktadieniais restorane vyksta Lietuvos pop muzikos atlikėjų koncertai, šeštadieniais skamba gyva muzika, sekmadieniais organizuojami vėlyvi šeimos pusryčiai su pramogomis vaikams (batutai), vasaros sekmadieniais „Pilialaukyje“ kas kart ruošiami vis nauji patiekalai, kepami ant griliaus, rudenį dienos pietų meniu paįvairinamas patiekalais iš sezoninių daržovių, vaisių ir grybų.

Keliaudami į „Pilialaukį“ nepamirškite ir vaikų, restorane yra įsikūręs atskiras vaikų žaidimų kambarys „Linksmalaukis“, mažiesiems herojams restoranas yra paruošęs atskirą meniu, kuriame yra vaikų mėgstami miltiniai, pieno, bulvių ir vištienos patiekalai. Restorano antrame aukšte mažiesiems yra vaikų žaidimų aikštelė su čiuožikla.

,,Pilialaukis“ unikalus savo didžiulėmis erdvėmis, kuriose vienu metu gali švęsti iki 1000 žmonių, prie restorano, svečių patogumui, įrengta didžiulė mašinų stovėjimo aikštelė. Profesionali, didelę patirtį turinti, virėjų ir padavėjų komanda užtikrins nepamirštamos Jūsų šventės akimirkas, erdviose restorano salėse galima organizuoti siautulingus šokius svečiams, kelios pobūvių salės turi židinius.


Pobūviams restorane įrengtos 4 skirtingo dydžio uždaros salės, kuriose sėdimų vietų nuo 8 iki 60.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 300
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė
Artimiausi renginiai
Birželio
23
Sk., 16:00
Tradicinė Joninių šventė Trakuose (Lentvaryje)

Tradicinė Joninių šventė Trakuose (Lentvaryje)

Birželio 23
Sk., 16:00

Baltiškos Rasų šventės apeigos, burtai iš žolynų, dirbtuvės šeimoms, gyvo garso koncertai - visa tai ir daugybė kitų veiklų trumpiausios metų nakties proga lauks birželio 23 d. atvyksiančių į Joninių linksmybes restorano "Pilialaukis" vasaros estradoje. Mažųjų apeigų dalyvių laukia įvairios veiklos nuo 13 val. dienos – vėjo malūnėlių dirbtuvės, vainikų pynimo edukacija, šiuolaikinio cirko spektaklis “Žvejas”, žongliravimo pamokos, milžiniško dydžio batutai atrakcionai.lt, šaškių turnyras ir kiti lauko žaidimai. Saulėgrįžos apeigos prasidės prie šventinių gėlėmis ir lietuviškais augalais puoštų vartų su liaudiškomis dainomis, menančiomis mūsų prosenelių ir dar senesnius laikus. Vakaro programoje, nuo 22 val., svečius linksmins puikiai visiems žinomas Žemaitijos ansamblis JONIS, Lietuvą šokdinantis jau 35 metus! Išskirtinę šventę Trakų rajono gyventojams, vilniečiams, užsienio svečiams ir atvykusiems iš kitų šalies miestų organizuoja Lentvario kultūros rūmai Programa: Birželio 23 d., sekmadienį, kviečiame švęsti Jonines drauge: 7:00 val. – 11:00 val. Žvejų varžybos prie Lentvario ežero 13:00 val. - Batutų pramogos 13:30 val. – Šaškių turnyras ir svarsčių kilnojimas 14:00 val. – Šeimų linksmosios estafetės (registracija iki birželio 20d. tel. 8 655 36775) 15:30 val. – Sporto varžybų nugalėtojų ir dalyvių apdovanojimai 16:00 val. – Tradicinės futbolo varžybos, kurios vyks Lentvario futbolo stadione (Stadiono g.) 16:00 val. – Vėjo malūnėlių dirbtuvės, Menų studija „Spalvų juokas“ 17:00 val. - 19:00 val. vainikų pynimo edukacija ir pažintis su žolynais su amatininke Raminta Kabelkaite 17:00 val. – 17:30 val. Šiuolaikinio cirko spektaklis „Žvejas“. 17:45 val. – 18:30 val. Žongliravimo pamokos. Pamatyk, pabandyk, žongliruok 19:00 val – Žengimas per šventės vartus 19:30 val. – Rasos apeigos, dainos ir rateliai su ansambliais: Trakų Vokės „Vija”, Grigiškių „Spalgena", Trakų „Radasta", Lentvario „Klevinė”, „Volunga”, „Lendvarė", „Jaunimėlis", Grigiškių kapela „Gryčia“. 22:15 -24 val. – ansamblis „Jonis“...

Atsiliepimai apie Pilialaukis

Pasiūlyk restoraną