Telegrafas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.4
30 Geriausių restoranų
Prabangus

Vilniaus centre, senamiestyje, įkurtas restoranas „Telegrafas“ – vieta  ieškantiems elegantiškos aplinkos mėgautis europietiškos virtuvės patiekalais, siūlanti subtilų balansą tarp istorinės praeities ir modernumo, malonią atmosferą, jaukų interjerą ir didingus Vilniaus  arkikatedros  aikštės vaizdus.

Nuo 1948 m. "Grand Hotel Kempinski Vilnius“ pastatas buvo centrinis Vilniaus telegrafas. Po renovacijos viešbučio restoranas išlaikė ryšį su Vilniaus miesto istorija – jam grąžintas istorinis pavadinimas, taip primenant pastato praeitį bei lankytojų akiai atveriant viešbučio renovacijos metu atrastus archeologinius XVI a. gynybinės sienos griuvėsius. „Telegrafas“ - elegantiškas ir rafinuotas restoranas, kuriame juntamas ryšys tarp sena ir nauja.Darbo laikas
Pirmadienis 07:00 - 22:30
Antradienis 07:00 - 22:30
Trečiadienis 07:00 - 22:30
Ketvirtadienis 07:00 - 22:30
Penktadienis 07:00 - 22:30
Šeštadienis 07:00 - 22:30
Sekmadienis 07:00 - 22:30

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ konferencijų centras

„Kempinski Hotel Cathedral Square" yra išskirtinė vieta rengti sėkmingus ir iškilius renginius. Prabanga, meistriškumas, į klientus orientuotas požiūris bei aukščiausi standartai yra Jūsų sėkmės garantas, jei verslo ar laisvalaikio renginį patikėsite mūsų profesionaliam personalui. Leiskite viršyti Jūsų lūkesčius ir įgyvendinti visas Jūsų idėjas.

Pačioje senamiesčio širdyje, priešais Arkikatedrą aikštę, esančiame viešbutyje “Kempinski Hotel Cathedral Square” yra įrengta ekskliuzyvinė 600 kvd.m. konferencijų ir banketų erdvė, kurią sudaro šešios konferencijų salės ir erdvus fojė. Visas konferencijų centras daugiau nei 400 asmenų ir yra prestižinė vieta tiek laisvalaikio, tiek verslo renginiams.

Konferencijų centre įrengta naujausia įranga: diskusinė sistema (iki 16 mikrofonų), sinchroninio vertimo įranga (2 kabinos, 60 stotelių), galimi diskusiniai, bevieliai ar mikrofonai su kabeliu, lazeriniai žymekliai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai, DVD grotuvai, dokumentų kamera, keturiose konferencijų salėse yra multimedija projektoriai. Pro dviejų “Kempinksi Hotel Cathedral Square” konferencijų salių langus atsiveria vaizdai į Arkikatedros aikštę.

Didžiojo kunigaikščio salė yra 232 kvad.m. erdvė su dienos šviesa teatro stiliumi talpinanti iki 250 asmenų. Prezidentinė salė gali būti atskiriama garso nepraleidžiančia siena, taip erdvę padalijant į 93 kvad.m ir 83 kvad.m. Salėje yra trys multimedia projektoriai bei dienos šviesa su vaizdu į Arkikatedrą. Universiteto salė yra 47 kvad.m. erdvė U-forma stiliumi talpinanti iki 24 asmenų su vaizdu į Arkikatedrą. Bokšto ir Arsenalo kambariai puikiai tinka pasitarimams nei nedideliems susitikimams, kiekvienas talpinantis iki 10 asmenų. Konferencijų fojė yra 112 kvad.m. erdvė tinkanti priėmimams bei konferencijų kavos pertraukėlėms.

Visos konferencijų centro erdvės yra aptarnaujamos tiesiai iš pagrindinės virtuvės. Renginių metu taip pat galimos viešbučio techniko paslaugos. Konferencijų centras yra 7 km. atstumu nutolęs nuo Vilniaus Tarptautinio oro uosto.

Norėdami rezervuoti ar gauti daugiau informacijos apie organizuojamas privačias vakarienes, susitikimų bei švenčių vietas, maloniai prašome kreiptis: sales.vilnius@kempinski.com  arba telefonu +37052201160.

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ konferencijų centras

„Kempinski Hotel Cathedral Square" yra išskirtinė vieta rengti sėkmingus ir iškilius renginius. Prabanga, meistriškumas, į klientus orientuotas požiūris bei aukščiausi standartai yra Jūsų sėkmės garantas, jei verslo ar laisvalaikio renginį patikėsite mūsų profesionaliam personalui. Leiskite viršyti Jūsų lūkesčius ir įgyvendinti visas Jūsų idėjas.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 400
Vidutinė kaina asmeniui €€€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Telegrafas

Pasiūlyk restoraną