Talutti - Bakes 'n' Shakes

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.2
Mus rasite
Vilniaus g. 35, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 00:00
Antradienis 11:00 - 00:00
Trečiadienis 11:00 - 00:00
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00
Penktadienis 11:00 - 02:00
Šeštadienis 11:00 - 02:00
Sekmadienis 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Talutti - Bakes 'n' Shakes

 • Egidijus Brazaitis 4.7
  0
  Restoranas tvarkingas ir švarus.Aptarnavimas draugiškas.Nuvyle tik maisto kokybė.prie skanios sriubos gavau džiūvėsi vietoj minkštos ir purios bandelės. Šiaip vieta patiko ir ją drąsiai rekomenduociau aplankyti.Kainos europietiškos. Taigi restoranas proginis.

 • Austėja Valienė 4.0
  0
  Vienas mėgstamiausių mano restoranų, lankiausi ne kartą :) kas nėra dideli germanai, mėgsta amerikietiško stiliaus maistą tikrai patiks. Mažas minusas - lėto kas aptarnavimas. Be to, patarčiau iš anksto rezervuoti staliuką, nes savaitgaliais ar vakarais gali tekti palūkėti už durų eilėje.

 • Monika Tydikaite 4.3
  0
  Maistas buvo tikrai kažkas TOKIO! Platus meniu, dideles pasirinkimo galimybės ir nuo vieno patiekalo pilnai pavalgai. Užsisakiau tik blynų, bet jaučiau kaip persivalgiau. Nors esu labai išranki maistui - čia tobula! Aišku, pagrindinis minusas toks, kad visad pilna žmonių ir tenka laukti eilėje ar net už durų (džiaugiausi, kad pataikiau tokiu metu, kad nereikėjo laukti). Aišku, dėl to reikėjo ilgiau palaukti patiekalų, bet laukti verta. Tikrai žadu ne kartą grįžti :)

 • Tomas Manas 3.7
  0
  Pagaliau pasitaike proga apsilankyti daug girdėtoje Kauno pažyboje tinkliniame restorane - Talutti. Neįtikėtina, tačiau šeštadienio pietų metu nors restoranas ir buvo pilnas žmonių, mums neteko stovėti eilėje ir staliuką gavome akimirksniu. Restorane mus pasitiko matomai savo gyvenimu ar darbu labai nepatenkinta, bet save nepaprastai gerai vertinanti administratorė. Gavome dvivieti staliuką ant praėjimo, bet mums svarbu buvo pavalgyti, o turint galvoje restorano užimtuma - it's something. Vienok renkantis maistą iš III tomų ilgumo meniu (drąsiai gali konkuruoti su kinuvirtuvės almanachais), pajutome skersveji ir paprašėme mūsų žavios, neįtikėtinai svarbų darbą dirbančios administratorės persodinti, kur jaustume didesni komfortą ir norą valgyti. Mūsų prašymas pasirodė perteklinis, tad pasigirdo nepasitenkinimas ir atsikalbinėjimas. Dėka svarių argumentų ir dirbtinės šypsenos, netrukus perkalbėti pavyko ir vietą gavome bendroje salėje, kur šiltą ir komfortiška. Toliau viskas ėjo kaip per sviestą. Susipažinus su su meniu (tikrai begalo ilgas) kompetentinga padavėja itin maloniai paaiškino kas prie ko ir su kuo, padėjo išsirinkti patiekalą ir parekomendavo neužsisakinėti sriubos (ačiū jai), nes porcija normaliam žmogui yra itin didelė. Valgiau amerikietiškus blynus su šonine ir kiaušiniu. Skanu. Porcija man, vidutinio kūno sudėjimo vyrui buvo sunkiai įveikiama. Pats restoranas tvarkingas, interjeras modernus. Patiekalabai patiekiami labai gražiai. Kainos kiek aukštesnės nei vidutinės (Antri patiekalai nuo 7 eur. sriubos nuo 4 eur.). Bendroje sumoje visai nebloga vieta norintiems nubausti savo skrandžius. Manau dar sugrįšiu. Linkėjimai administratorei. :) Daugiau šypsenų ir mažiau susireikšminimo.

Pasiūlyk restoraną