Talutti - Bakes 'n' Shakes

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Mėsainiai | Burgeriai, Pica
4.2
Mus rasite
Vilniaus g. 35, VILNIUS
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 00:00
Antradienis 11:00 - 00:00
Trečiadienis 11:00 - 00:00
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00
Penktadienis 11:00 - 02:00
Šeštadienis 11:00 - 02:00
Sekmadienis 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Talutti - Bakes 'n' Shakes

 • Jovita Sim 4.7
  0
  Vilniaus restoranas tai super, maistas tikrai gardus. Aptarnavimu neteko nusivilti, kainos taip pat prieinamos

 • Ineta Vaišvilaitė 5.0
  0
  Rekomenduoju šį restoraną. Einant daugely, tikrai visi išsirinks ką valgyti, nes pasirinkimas labai platus. Manau su maistu sunku prašauti, kiek esam ten valgę, visada labai skaniai bei gražiai patiekia!

 • Milda Rimkutė 3.3
  0
  Labai megstame cia apsilankyti, taciau paskutinis kartas beprotiskai nuvyle ir tai liecia personala. Uzejome su drauge pavakarieniauti ir mus pasitikes vaikinas pasake, jog vietu nera (kas nenustebino, zinojome, kad teks laukti.) Tagi, kai mums buvo pasakyta, kad teks palaukti, sutikome. Lauke tuo metu buvo minusine temperatura ir salta, kai bandeme ieiti i vidu laukti (veiksmas vyko tarpduryje) mus sustabde ir liepe laukti lauke (??) Negana to, darbuotojas draske mums akis, kai pasiteiravome, ar tikrai mums reikia laukti lauke per toki salti. Itin nepagarbiai snekejo, vietoj to, kad mandagiai kalbetu ar atsiprasytu uz nepatogumus. Anksciau kiek teko lankytis, jokiu problemu nebuvo su personalu, tai siulyciau susitvarkyti su nemokanciais bendrauti darbuotojais

 • Egidijus Brazaitis 4.7
  0
  Restoranas tvarkingas ir švarus.Aptarnavimas draugiškas.Nuvyle tik maisto kokybė.prie skanios sriubos gavau džiūvėsi vietoj minkštos ir purios bandelės. Šiaip vieta patiko ir ją drąsiai rekomenduociau aplankyti.Kainos europietiškos. Taigi restoranas proginis.

 • Austėja Valienė 4.0
  0
  Vienas mėgstamiausių mano restoranų, lankiausi ne kartą :) kas nėra dideli germanai, mėgsta amerikietiško stiliaus maistą tikrai patiks. Mažas minusas - lėto kas aptarnavimas. Be to, patarčiau iš anksto rezervuoti staliuką, nes savaitgaliais ar vakarais gali tekti palūkėti už durų eilėje.

 • Monika Tydikaite 4.3
  0
  Maistas buvo tikrai kažkas TOKIO! Platus meniu, dideles pasirinkimo galimybės ir nuo vieno patiekalo pilnai pavalgai. Užsisakiau tik blynų, bet jaučiau kaip persivalgiau. Nors esu labai išranki maistui - čia tobula! Aišku, pagrindinis minusas toks, kad visad pilna žmonių ir tenka laukti eilėje ar net už durų (džiaugiausi, kad pataikiau tokiu metu, kad nereikėjo laukti). Aišku, dėl to reikėjo ilgiau palaukti patiekalų, bet laukti verta. Tikrai žadu ne kartą grįžti :)

 • Tomas Manas 3.7
  0
  Pagaliau pasitaike proga apsilankyti daug girdėtoje Kauno pažyboje tinkliniame restorane - Talutti. Neįtikėtina, tačiau šeštadienio pietų metu nors restoranas ir buvo pilnas žmonių, mums neteko stovėti eilėje ir staliuką gavome akimirksniu. Restorane mus pasitiko matomai savo gyvenimu ar darbu labai nepatenkinta, bet save nepaprastai gerai vertinanti administratorė. Gavome dvivieti staliuką ant praėjimo, bet mums svarbu buvo pavalgyti, o turint galvoje restorano užimtuma - it's something. Vienok renkantis maistą iš III tomų ilgumo meniu (drąsiai gali konkuruoti su kinuvirtuvės almanachais), pajutome skersveji ir paprašėme mūsų žavios, neįtikėtinai svarbų darbą dirbančios administratorės persodinti, kur jaustume didesni komfortą ir norą valgyti. Mūsų prašymas pasirodė perteklinis, tad pasigirdo nepasitenkinimas ir atsikalbinėjimas. Dėka svarių argumentų ir dirbtinės šypsenos, netrukus perkalbėti pavyko ir vietą gavome bendroje salėje, kur šiltą ir komfortiška. Toliau viskas ėjo kaip per sviestą. Susipažinus su su meniu (tikrai begalo ilgas) kompetentinga padavėja itin maloniai paaiškino kas prie ko ir su kuo, padėjo išsirinkti patiekalą ir parekomendavo neužsisakinėti sriubos (ačiū jai), nes porcija normaliam žmogui yra itin didelė. Valgiau amerikietiškus blynus su šonine ir kiaušiniu. Skanu. Porcija man, vidutinio kūno sudėjimo vyrui buvo sunkiai įveikiama. Pats restoranas tvarkingas, interjeras modernus. Patiekalabai patiekiami labai gražiai. Kainos kiek aukštesnės nei vidutinės (Antri patiekalai nuo 7 eur. sriubos nuo 4 eur.). Bendroje sumoje visai nebloga vieta norintiems nubausti savo skrandžius. Manau dar sugrįšiu. Linkėjimai administratorei. :) Daugiau šypsenų ir mažiau susireikšminimo.

Pasiūlyk restoraną