Take eat easy

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos, Europos
4.1
Mus rasite
Pylimo g. 50, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Take eat easy

 • Deivydas Vaicikauskas 5.0
  0
  Labai skanus sumustiniai! Paragavus neimanoma nusivilti. Vietos nedaug, bet jauku:)

 • Izabelė Lemkytė 5.0
  0
  Skanesnių sumuštinių valgyti neteko niekur kitur, manau jiems lygių nėra, buvau kelis kartus ir išėjau labai skaniai pavalgius ir praleidus laiką. Kolektyvas 10 balų, maistas 10 balų. REKOMENDUOJU!!!

 • Simonas Biekša 2.3
  0
  Uzsukom. Uzsisakem du sumustinius (su jautiena ir sonine, bei su chorizo burokais ir feta). Buvom vieninteliai klientai, bet maisto laukem daugiau nei 20min. Prie sumustiniu prideda bulvyciu - jos buvo visiskai saltos. Piirmasis sumustinis su jautiena(pusiau iskeptos paprasem) buvo sultingas, bet tikrai skonis netoks geras kaip vaizdas, gaila. Antrasis su Chorizo burokais ir feta - tragedija. Apart to kad jau bulves saltos, tarp ~5cm storio paskrudinto batono, radau "šmotą" buroko, kurį tik ir jaučiau valgydamas. Kur dingo Chorizo? Radom ir jos, viso labo 1mm (ir tai man atrodo jis buvo plonesnis) storio nesiekenti gabaliuka. Neipusejom, apetitas buvo dinges. O vilciu dejom daug. Gal tokia diena, viena mergina dvieju sumustiiniu patiekti nespejo, taciau palaukti dar galima, bet kai uzsisakai sumustini su choirizo, tai ir nori gauti chorizo, o ne batono su buroku. Nieko ispudingo, piktu zodziu neminesim, bet ir nerekomenduosim.

 • Tomas Manas 4.0
  0
  Tai ne restoranas, tai užkandinė sumuštininė. Mikro kavinukė, kuri viduje talpina 4-5 lankytojus, tačiau lauke turi kelis staliukus. Nepaprastai jauki ir šilta vieta, su gan paprastais, bet visuomet šviežiais ir novatoriškais sumuštiniais. Dienos pietūs kainuoja 3.5 eur. (sriuba patiekiama popieriniame puodelyje be šaukšto ir kasdien vis kitas šiltas sumuštinis). Vertas kiekvieno sumokėto euro. Pavalgyti sočiai vyrui gal ir nepakaks, bet tikrai skaniai užkasti - laisvai. Dar grįšiu.

Pasiūlyk restoraną