Sushi Express

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Patiekalų tipas Sushi
4.0
Mus rasite
Konstitucijos pr. 20, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Sushi Express

 • Viktorija 4.0
  0
  Buvom prieš kokias tris savaites, sushi labai skanūs, padavėjai irgi neužkliuvo, tik galėjo pasakyti, kad gėrimą patiems reikia iš šaldytuvo pasiimti, mes ten anksčiau nebuvom buvę, tai nežinojom, o šiaip viskas buvo gerai.

 • Daugiau cia neisiu
  +1
  Na aptarnavimas mane nuvyle. Buvo maistas uzsakytas internetu tam tikrai valandai. Atvykus nurodytu laiku uzsakymas kaip ir buvo paruostas, bet lauke viena staigmena.Prie kasu tuo metu stovejo daugiau negu 10 zmoniu, o kasininke pasake,kad pas mane dabar eileir dave suprasti, kad man reikes stoti i eiles gala. Tai dabar klausimas- kam tada tas uzsakymas internetu, jeigu uzsisakius vistiek nurodytu laiku nepasiimsi savo uzsakymo. Kadangi skubejau, teko apsisukti ir isvaziuoti. Dabar tiksliai zinau, kad cia niekuomet nebekelsiu kojos.

 • Klientas 4.0
  +1
  Dėl maisto priekaištų nėra visiškai jokių, bet kas liečia aptarnavimą, tai šio restorano vadovybė nejuokais turėtų susirūpinti ir kažką dėl to daryti. Padavėjų bendravimo lygis, švelniai tariant, žemas. Neduok dieve, ko nors pasiteirausi, atsakymo sulauksi lyg priverstinio, prieš tai arogantiškai pavarčius akis. Visiems būna blogų dienų, tačiau kaip nuolatinis klientas galiu pasakyti, kad kai kurių padavėjų veiduose niekad net nebuvo matyti gerų dienų. Tas pats ir su maisto laukimu, kai kartais net pustuščiame restorane tenka laukti pusantros valandos ar daugiau.

Pasiūlyk restoraną