Sushi City

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Patiekalų tipas Sushi
3.3
Mus rasite
S. Žukausko g. 49, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Sushi City

 • Viktorija Varnaitė 5.0
  0
  Man laaaabai patiko, aplinka tobula, maistas skanus, bei greitas aptarnavimas ir kainos nesikandzioja, didelis [pasirinkimas. Atrodo, kaip mazo maisto issinesimo krautuvele, taciau tai tikrai puikus restoranas puikioje vietoje!

 • Aistė Ražinskaitė 3.7
  0
  Labai skanūs sushiai, BET... pirmadieniais dienos pietums nesiūlo makaronų, nors internetiniame meniu jie įtraukti!

 • Jovita Janušauskaitė 1.3
  0
  Šiame Sushi restorane esame valgę ne kartą, taip pat ne vieną kartą sushius ėmėme išsinešimui. Nusivilti neteko iki vakar. Užsakėme tris sushi komplektus (du iš jų - vienodi). Kadangi neturėjome nusiskundimų, prieš pasiimant sushius jų nepatirkinome. Atsivežę namo ir atidarę dėžutes - likome, lengvai tariant, šokiruoti. Sushi, kurie buvo vienodi sudarė tokį vaizdą, lyg iš vieno ritinuko padarytas ne vienas, o du komplektai. Kai kurių gabalėlių negalėjome net paimti lazdelėmis - jie lūžo ir birėjo. Būtent šiuos sushi valgome ne pirmą kartą, ir tikrai atsimename kokiodydžio juos gaudavome anksčiau, ir kokio - dabar. Susisiekus su Sushi City ir nusiuntus nuotraukas, jie paprasčiausiai pasiteisinimo "pakeista gaminimo technika" (kuri, ko gero, pasikeitė labia staiga) ir palinkėjo daugiau pozityvo. Ačiū, bet man jo netrūksta :) Nusivylėme gautu užsakymu, bendravimas su klientais taip pat žemo lygio. Taip pat įdomu kodėl Facebook puslapyje jų negalima vertinti, o tik - rekomenduoti (jie teigė, jog galima, tačiau paklausus kaip tai padaryti - tiesiog nebeatrašė). Informacija galbūt bus naudinga būsimiems klientams - tiesiog siūlyčiau viską tikrinti vietoje, nes kitaip galite likti nusivylę, o jūsų pastabos bei nusiskundimai - niekam neįdomūs :)

 • Aistė Ražinskaitė 4.0
  0
  Skanus maistas, nebrangu, personalas malonus, tik dienos pietūs galėtų būti kiek pigesni. Dar tikrai grįšiu

 • Neringa Sauliūnaitė 2.7
  0
  Nieko ypatingo, tačiau skanūs ir palyginus nebrangus sushiai

 • Tomas Manas 3.3
  +1
  Šauni ekonominės klasės sushinė. Tvarkingas interjeras, greitas ir malonus aptarnavimas. Pakankamai skanūs ir sąlyginai nebrangūs sushiai. Taip pat yra dienos pietūs (kurie galėtų būti pigesni :) ). Buvau ne kartą, tikiuosi ne kartą dar ir sugrįšiu.

Pasiūlyk restoraną