Šturmų švyturys

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Žuvis | Jūros gėrybės
3.4
30 Geriausių restoranų
Prabangus
Mus rasite
Šturmų k., ŠILUTĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 13:00 - 21:00
Antradienis 13:00 - 21:00
Trečiadienis 13:00 - 21:00
Ketvirtadienis 13:00 - 21:00
Penktadienis 13:00 - 21:00
Šeštadienis 13:00 - 21:00
Sekmadienis 13:00 - 21:00

Atsiliepimai apie Šturmų švyturys

 • Klaipeda 3.0
  +1
  Kainos tiesiog kosmosas.Galiu sau leisti prabangos,bet moketi uz 1000g stakio 70 euriuku,tai jau tikrai kosmosas.

 • MaistoBlog'as
  0
  Sveiki. Apsilankėme restorane 07-24. Skaičiau komentarus dėl restorano kainų, na pirma mes pasirenkame kur valgysime, aišku žiūrėdami į kainą ir tikimės atitikmės :) Taigi, žuvis tikrai iškepta puikiai, patiekime ir skonyje tikrai matosi įdėja ir dvasia, bet aptarnavimas toks baisus, kad tikrai čia daugiau nekelsime kojos. Aprangos kodo jokio, svečiai nepriimami ir nenukreipiami prie stalų, salėje tiesiog buvo netvarka.

 • Jonas
  +3
  kainos taip ispustas ,kad nevertas demesio..

 • starkis
  +1
  nu labai brangu... antkainis turbūt tūkstantis proc. Žuvienė niekuo neypatinga, nepadeda nei nuodėguliai užgesinami, nei šnapso šlakelis.

 • Hans Wiersema 4.0
  0
  I have eaten in many fish restaurants in Holland, but I never have found such a delicious combination of specially prepared fish and excellent - privately imported - Grüner Veltliner white wine.

 • Lina
  +4
  Zemaiciams, Elgamos ir t.t Gerbiami lietuvisko Mishelio gerbejai: suprantama, cia ne Cili, Katpedele ar Can Can pizza. Cia paprasciausias vintagw exclusive. Tiesiog nebevaziuokite daugiau, kitiems bus paprasciau: ir demesio, ir zuves liks. Buvau Tiffany's ir Mulan Rouge. Galiu sau leisti karta ar du per metus papietauti ir siame restorane. Tad, kritikai, kurie viska zino ir daug ka ismano, tiesiog megaukites exclusive LT. Dekoju is anksto.

 • Baisu 1.0
  0
  koks cia dar restoranas, eiline zabegalke

 • Aurelijus 5.0
  +10
  Gerbiami kritikai, gal pradžiai reikėtų apsilankyti (gink Dieve ne valgyti) Michelin žvaigžde nominuotame restorane? Visame pasaulyje RESTORANAI diktuoja savo meniu ir kainas. Na nebent vienintėliai Jūsų aplankyti restoranai buvo MacDonald's ar Delano...Šturmų švyturio žuvies restoranas - išskirtinė vieta suprantantiems kas yra GERAS maistas. Negalima vertinti kainų "dienos pietų" terminais. Dėl savininko bandymo įsiūlyti brangų vyną..., tai - NORMALU suprantantiems, kaip skaitomas meniu GERO maisto vietose. Restorane galima apsilankyti kartą į metus, ir dar 12 mėn. kasdien žagsėti kemšant dienos pietus. Bent pasidomėkit žodžio Restaurante kilme ir prasme. Juk ir skrandžiui reikia atostogų,ne vien sunkaus darbo? Visiems skanaus!

 • žemaitis 1.0
  +3
  14-08-11 su šeima lankėmės ventės rage, tai nuvykus į tą pusę apmaudu neaplankyti Šturmų restorano.Tos dienos meniu buvo iš 5 ar 6 patiekalų. Kainos tikrai šokiruojančios pvz. šamienė 600 ml. 40 lt., marinuoto salačio balykas 45lt., ant grotelių keptas starkis 100gr. 18lt., giros ąsotėlis 1ltr. 12 lt., marinuotos seliavos 45lt., Taigi nesunku paskaičiuoti, norint paskanauti kepto starkio teks pakloti mažiausiai 100 lt, kadangi kiek pastebėjau atvėsintų starkių svoris nuo 600gr. ir į viršų. Na kaip sakant papietavome, kaip geriausiame restorane (pagal kainas) o aplinka ir aptarnavimas tik šiaip sau. Jei kada dar tektų apsilankyti tame krašte tai tikrai ten (Šturmų restorane) nebevalgyčiau.

 • Inga 2.0
  +6
  Na ir kas , kad labai patiko aplinka, vieta, seimynine atmosfera restorane, nuostabus pusryciai... Vakarienes kaina nuleme, kad daugiau ten sugrizti negalesim ir net nenoresim. Ne i ta "leveli" papuolem :) Ir nieko jau tokio stebuklingo neparagavom. Trise - saltas patiekalas, sterkas, gira ir vyno butelis - 350. Sokiruoja. Ir keistas jausmas - lyg kazkas is musu pasisaipe.. :)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną