Stulpino malūnas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Sodybos, Užsakomosios salės
3.5
Mus rasite
Jautakių k., MAŽEIKIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis Pagal užsakymą
Antradienis Pagal užsakymą
Trečiadienis Pagal užsakymą
Ketvirtadienis Pagal užsakymą
Penktadienis Pagal užsakymą
Šeštadienis Pagal užsakymą
Sekmadienis Pagal užsakymą

Atsiliepimai apie Stulpino malūnas

 • Rolandas
  +2
  Švenčiau čia spalio mėn savo sidabrines vestuves ,dalyvavo dvidešimt žmonių,grojo gyva muzika,viskas buvo gražu ir šventiška,atvykus pasitiko mandagios barmenės,salė buvo papuošta ,stalai taip pat,maistas skanus ir kaip reta daug,esu kėlęs gimtadienius ir šiaip šventes ir kituose baruose ar kavinėse ,pasitaikydavo kad dingdavo gėrimai ir maistas,o čia be galo sąžiningos darbuotojos,aš džiaugiuosi kad mūsų Lietuvoje dar nepamirštas sąžiningumas,gal būt tiems kas peikia sąvininkus malūno reiktų pagalvoti ir apie savo sąžinę,man pasirodė gana draugiški ir malonūs žmonės ir protingi kad kreiptų dėmesį į visokias nesąmones,yra tokio tipo žmonės kurie kur bešvęstų visur blogai ,tad patarčiau tokiems žmonėms švęsti namuose pas save,tada nereiks pykčio išlieti ant kitų,kalti būsite tik jūs,aš kiek sutariau tiek sumokėjau,visą neišgertą alkoholį man gražiai supakavo,pyragus irgi,manau kad jei išgyvensiu švęsiu ten ir auksines vestuves,tariu didelį ačiū malūno šeimininkams už šilumą,gerą nuotaiką,supratingumą nes žmonės geria ne vandenį tokiose baliuose,patiekalai labai buvo skanūs,tad klestinkit savo verslą nekreipkit į pavyduolius,ačiū dar kartą kad suruošėt puikią šventę kurioje man nieko nereikėjo rūpintis ,o tik ateiti ir gerai atšvęsti su vaikais ir giminaičiais ir draugais savo sidabrines vestuves

 • Anicetas
  +2
  Negaliu paneigti anoniminių komentatorių nuomonės, bet nenoriu sutikti su komentaruose išsakytais faktais. Pirma, mokestis už naudojimąsi „Stulpino malūnu“ priklauso ir nuo sezono, ir nuo savaitės dienos. Vasaros sezono metu šiokiadieniais galima išsinuomoti pobūvių salę nuo 200 eurų, savaitgaliais (šeštadienį ir sekmadienį) paros nuoma – nuo 350 eurų. Rugsėjį–gegužę nuomos kaina parai – nuo 200 eurų. Taigi faktas, kad kažkas kažkada mokėjo mažiau ar daugiau, nieko nepasako. Juo labiau, kad kaina visada – konkrečių derybų objektas. Dabar apie mano charakterį. Puikiai prisimenu susidūrimą su komentaro autore, kuri teigia, jog esu bjauraus būdo – ji bandė pateikti į uždarytą sodybos teritoriją, nors ant vartų dideliais skaičiais užrašytas telefono numeris – kur ir kam paskambinti. Tąkart vos spėjau pašaukti ir į voljerą uždaryti po teritoriją paleistą pasilakstyti jauną vilkšunį. Pats išsigandau labiau nei mano „viešnia“, kuri esą negalėjo paskambinti telefonu – jį pamiršusi ar baterija išsikrovė... Mano reakcija buvo kaip išgąsdinto žmogaus, kuris galbūt per plauką išvengė nelaimės – kaip šuo man nematant būtų „priėmęs“ įsibrovėlę, negaliu prognozuoti. Atskaičiau pamokslą, taip. O ką jūs darytumėte mano vietoje? Jei vilkšunis būtų moteriškę pargriovęs ar, neduok Dieve, suleidęs į ją dantis, ką tada reikėtų sakyti ar rašyti? Ir išvis kaip kiekvienas žmogus, patyręs ką reiškia būti kaltinamam be teisės apsiginti, labai nemėgstu anonimų. Ypač paprasta kovoti su „negerovėmis“ tokiu būdu, tik ar teisinga?

 • eleonora
  0
  teko susidurti su seimininku,nu labai jau nemalonus ir nekulturingas savo elgesiu(nevardinsim ju tikriausiai jis pats zino juos) zmogus.ko negaleciau pasakyti apie seimininke.

 • zose
  +2
  Labai nemandagus žmogus savininkas ir nesuprantamai elgiasi .Kai užsake kavine tai nioma 200€ o po to išdure ir liepe dar sumokėt priedo 150€ .išviso 350 €.Kai bučiai sužinojus tokia kaina išvis ten nebučiau kėlus baliaus

 • Agne
  -1
  Sveiki, kiek gali kainuoti 20-25 zmones atsivesti krikštynas stulpino malūne su nakvyne ir maistu? Bent daug maz?

 • Rasa 5.0
  +1
  Labai gerą turėjome šventę vasario mėn. Stulpino malūne- 25 m. santuokos jubiliejų (sidabrines vestuves). Kainą suderinom, meniu aptarėm, nakvynes svečiams iš toli gavome II aukšte puikia kaina, buvo virš 40 žmonių- vietos užteko, nuotraukoms kampelių visokiausių gražiausių pilna, viskas skoninga, be jokių dirbtinų plastmasinių fonų ir rožinių užuolaidų... Nuostabu. Ir nerealiai gražiai pateiktas puikus šviežias įvairus maistas, geras aptarnavimas ir geras salės vaizdas. Esu labai dėkinga p. Anicetui už išlaikytą restorano lygį. Puikiausia vieta visiems pokyliams, ypač jeigu reikia kviesti daugiau svečių. P.S. Čia šventėme ir savo vestuves 1988 m., suprantama, lygis dabar yra žymiai geresnis, super.

 • ilonas 5.0
  +3
  MAN TAI LABAI PATIKO.Super Malunas...Gaila kad nedirba paprastom dienom,tai renkames ASVOS maluna:((( ..Nes jei norit nuotaika susigadinti ....butent ten ja ir sugadina,nesvarbu kad labaigrazu...Barmenes visus ten isbaidys tokiu elgesiu ...Ir iskur ju tokiu pririnko.O jums linkiu SEKMES DARBELI...ir greitu laiku noriu svesti SAVO GIMTADIENI TAI TIKRAI PASIRINKSIU JUS:)))

 • Virginijus
  +5
  Pirmiausia nesuprantu tų, kurie rašo komentarus, ypač žeminančius vienas kitą, bet bijo pasirašyti. Antra - šiame malūne esu šventes draugo gimtadienį ir tikrai prie nieko negaliu prikibti. Nebent prie nuostabios gamtos:))) Žinau, kad yra iš to malūno išėjusio kolektyvo: moterys norėjo tapti šeimininkėmis, bet deja...tai gal kalbas ir leidžia po miestą. O gal dar vieni konkurentai...? Kas čia žino-lietuviai bjaurūs žmonės... Juk kai tik reiklesnis vadovas, tai ir dirbančiųjų nepasitenkinimą gali kibirais semti..Gėda turėtų būti mūsų žmonėms. Bet yra kaip yra... Stiprybės dabartiniam vadovui:)

 • Rasuolė 5.0
  +1
  Nuoširdžiai esame dėkingi ponui Anicetui, poniai Žiedūnei ir visam aptarnaujančiam personalui už surengtą gražią šventę. Mėgavomės kiekviena ten praleista akimrka, maisto kokybe ir patiekalų aortimentu, stalų serviravimu,aptarnavimo kultūra. Nuostabi aplinka, nuostabus bendravimas leido pasijusti ypatingais svečiais ir be rūpesčių džiaugtis mums svarbia proga.Linkime Jums ir toliau sėkmės, sveikatos ir daug puikių akimirkų.

 • Aida
  +3
  Kai ieškojau vietos savo jubiliejui atšvęsti, peskaičiau internete keletą nemalonių atsiliepimų apie Stulpino restoraną-malūną. Tuomet man kaip tik įsijungė ne atmetimo, bet - priešingai- susidomėjimo saugiklis. Pamaniau: rašo tikriausia konkurentai ar dar kokio plauko žmogeliai, kurie tiesiog be šito negali. Todėl perskaičiusi pačio malūno biografiją, susidomėjau pačiu malūnu ir nusprendžiau, šiame pastate vyraujančia aplinka bei vietove, pasidalinti su savo draugais. Pasikviečiau ten per 30 savo artimiausių žmonių ratą ten atšvęsti mano šventės. Ir ką jūs manote? Likau maloniai nustebinta: indai aukštos kokybės, patiekalai gaminami čia pat virtuvėje, viskas gardu, o šaltieji mėsos gaminiai daromi tik pačių šeimininkių, o nepirkti kokiame prekybos centre, kaip kad man yra buvę) Aptarnavimas puikus, visur tvarka, o ta savotiška paslaptinga malūno aplinka, kurioje vyrauja dar tikriausia senojo malūno dvasia, sukuria ten dar iškilmingesnę nuotaiką, nors kitą vertus, ten yra labai labai jauku. Ir tikrai, nebuvo taip, kaip kad rašoma, kad nešvaru ar panašiai. Po keletą metų vėl pradėjęs dirbti šio restorano-malūno direktoriumi Anicetas Jarutis yra iš tų žmonių, kuris dės visas savo pastangas, kad kaina atitiktų kokybę, o jo lankytojams nebūtų gėda pažiūrėti į akis...Atvažiuokit- pabūkite ten ir įsitikinsite, kaip kad aš:)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną