Stirnių malūnas

Įtraukti prie mėgstamų
Populiarus
Mus rasite
Nendrių g. 31, Vosyliukų k., TRAKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis Pagal užsakymą
Antradienis Pagal užsakymą
Trečiadienis Pagal užsakymą
Ketvirtadienis 12:00 - 21:00
Penktadienis 12:00 - 21:00
Šeštadienis 12:00 - 21:00
Sekmadienis 12:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Stirnių malūnas

 • Linas Skardzius 4.7
  0
  Labai grazi vieta praleisti vakara po darbu.

 • Gustė Kairytė 5.0
  0
  Ideali vieta praleisti vakarą su kompanija ar atšvęsti gimtadienį. Esu maloniai nustebusi personalo darbu, pastangomis dėl kliento. Maistas taip pat paliko gerą įspūdį. Į restoraną grįžtu ne pirmą kartą ir kaskart lieku patenkinta. Rekomenduonu šią vietą!

 • Jonas Gritėnas 5.0
  0
  Pasiėmėme chačiapuri išsinešimui, tai labai skanūs ir švieži. Aptarnavo graži padavėja Karina. Tikrai dar kartą lankytojos.

 • Danutė 4.0
  0
  "Stirnių malūne" šeštadienį šventėme vestuves.Lankėmės pirmą kartą. Graži aplinka, maistas skanus, malonus aptarnavimas.Vaikai turėjo kur pažaisti. Svečiams patiko. Ačiū visam kolektyvui už gerą nuotaiką ir puikią šventę.

 • Giedrė 5.0
  0
  Stirnių malūne šventėme savo vestuves. Galiu tik rekomenduoti šį restoraną. Graži aplinka, skanus maistas, profesionalus aptarnavimas. Labai šauni darbuotoja Danutė :)

 • Algirdas 3.0
  0
  Stirnių malūne šventėme vaiko gimtadienį. Aplinka tikrai puiki, maistas skanus, aptarnavęs jaunas padavėjas labai malonus ir profesionalus. Vaikams yra daug užsiėmimų jiems skirtoje erdvėje. Tačiau iki pačios šventės teko nemažai pavargti dėl labai prasto administratoriaus darbo. El.paštu į užklausas neatsakoma, tenka važiuoti. Atvažiavus rezervuoti jau į vietą jaunasis administratorius tik atlieka rezervaciją - pasiteiravus apie patiekalus pagrindinis atsakymas - viskas parašyta meniu internete. Ačiū, tą patys mokame paskaityti, ne dėl to važiavome keliasdešimt kilometrų. Toliau, el. paštu aiškiai paprašėme rezervuoti dvi turimas maitinimo kėdutes mažyliams. Atvykus pamatėme vieną, o administratorius grubiai pareiškė, kad kita rezervuota. Ar nebuvo galima parašyti to el. paštu, kai buvo išsakytas prašymas? Į šį klausimą buvo tiesiog atkirsta - kėdutės nėra. Restoraną reprezentuojančio asmens bendravimo kultūra turėtų būti aukščiausio lygmens, kaip ir organizavimo įgūdžiai. Deja, čia buvo toli iki to.

 • Darius 5.0
  0
  2016 08 25 sventem vestuves,noriu padekoti visam Stirniu kolektyvui,ypac virtuvei,maistas sviezias,skanus,sakyciau gurmaniskas ,aptarnavimas malonus,kambariai irengti kompaktiski,tvarkingi,pusryciai nenuvyle,aciu jums labai,linkiu dideles sekmes!!! susitiksim dar nekarta :)

 • Darius
  0
  2016 08 25 sventem vestuves,noriu padekoti visam Stirniu kolektyvui,ypac virtuvei,maistas sviezias,skanus,sakyciau gurmaniskas ,aptarnavimas malonus,kambariai irengti kompaktiski,tvarkingi,pusryciai nenuvyle,aciu jums labai,linkiu dideles sekmes!!! susitiksim dar nekarta :)

 • augustina
  0
  Šaunuoliai. Man patiko ir aptarnavimas puikus. Sėkmės

 • Zofija 5.0
  +1
  Teko švęsti jubiliejų šioje kavinėje. Valio. Visas maistas šviežias ir skanus. Aptarnavimas šaunus. Kartais tenka valgyti Vilniaus kavinėse. Atsiprašau vasarą kai žmonių daugiau ir ilgai pasėdėti tenka ir nežino kurie patiekalai aštrūs. Čia man pasakė, kurie švelnesni, kurie aštresni. Kambariai sutvarkyti, tvarkingi. Ačiū administratorei. Vasarą lauke visur musių yra. Jei netinka kam musytė lauke, reikia sėdėti tik namuose. AČIŪ. ŠAUNUOLIAI.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną