Stebuklai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.0
Prabangus
Populiarus
Mus rasite
Gynėjų g. 14, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Antradienis 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Trečiadienis 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00
Ketvirtadienis 08:00 - 23:00 08:00 - 17:00
Penktadienis 08:00 - 23:00 08:00 - 17:00
Šeštadienis 08:00 - 23:00 08:00 - 17:00
Sekmadienis 08:00 - 17:00 08:00 - 17:00

Atsiliepimai apie Stebuklai

 • Marija Šauliūnaitė 4.7
  0
  Kaip smagu, kad Stebuklai grąžina į restoranus gyvus pasirodymus! Degustacinis meniu mane šiek tiek nuvylė, nes nieko ypatingo neragavome. Jei būtų galima pirkti tik bilietus į pasirodymą, o vakarienę pasirinkti iš a la carte meniu ar specialaus, manau, kad tikrai dažniau svarstyčiau dalyvavimą. Aptarnavimas be priekaištų. Somelje puikiai papildė viso vakaro nuotaiką!

 • Marija Šauliūnaitė 3.7
  0
  Tiek lauktas sugrįžtant su nauja jėga, o apsilankę nusivylėme. Taip, aptarnavimas liko toks pats puikus, bet meniu ir mažesnis, ir be naujienų. Be to, stebuklingo jausmo nebeliko gaunat lėkštę. Viskas kaip visur. Tik stalai gal labiau nutrinti. Reziume: Stebuklai liko be stebuklų.

 • Ivona Navikauskienė 4.7
  0
  Įsitikinau, kad ne veltui restoranas įvertintas geriausiu.

 • Irena 1.0
  -2
  Labai prastas aptarnavimas! Padavejos merginos meiliai sypsosi tik klientams vyrams - gal taip iesko "klientu"

 • Eglė
  -3
  Labai prastas aptarnavimas personalui tikrai reikia pasitempti tokie nemandagus!!!Arbatpinigiu nepalikom nes tiesiog toks jausmas,kad padavėjai iš dangaus iškrite

 • Elena
  +1
  valgiau salotas,skanios,aptarnavimas normalus,tik žiauri salotų kaina neleidžia dažniau užsukti ten,kas gali sau leisti -puiku,man per brangu.

 • lankytoja
  +1
  Buvome praeitą savaitę, maistas iki stebuklų tikrai netraukė, bet buvo neblogai. Tačiau....aptarnavimas buvo tragiškas: kažkuo nepatenkinta juodaplaukė, gal pavargus gal šiaip nepatenkinta gyvenimu, užsakymą pamiršo, nieko nepasiteiravo, pastoviai buvo kažkur dingus, reikėjo patiems eit ieškot... reikėjo arbatpinigių išvis nepalikt, bet mandagumas nugalėjo... be abejo, daugiau nesilankysime

 • Ema 5.0
  0
  Pirmą kartą lankiausi Stebukluose. Visi patiekalai, kuriuos su kolege pasirinkome buvo puikus, jų dydis taip pat tiko. Vieta išrankesniam skoniui. Mielai ateičiau su vyru, bet ne su vaikais,kadangi jų skonis tik bręsta. Bet tokių restoranų turi būti.Aptarnaujantis personalas tikrai turi pasitempti ir atitikti maisto kokybės lygį, patiekalai netinkamai nusakomi, meilės meniu tikrai trūksta, kaip ir žvilgsnio į aptarnaujamąį staliuką. Šalia esančiam stalui tą vakarą labiau pavyko su aptarnavimu nei mums. Arbatpinigius palikom iš padorumo bet norėjosi jų nepalikti visai... Būtų puiku, jei restoranas paskelbtų savo darbo laiką artėjančių švenčių metu.

 • Vytautas
  -6
  Labai prastas aptarnavimas.porciju. kaina neatitinka porcijos dydžiui ir jų kokybei.Paprasius vaikiškos kėdutės,mums buvo pasakyta.kad restoranas nesiorientuoja i vaikų aptarnavima.Apsilankem pirma ir paskutinį karta ir tikrai niekam nerekomenduosime.

 • Artūras (kuris kažkada pietų buvo) 5.0
  +2
  Vieną dieną užsinorėjome geriausio deserto Vilniuje (rašau jau praėjus keliems mėnėsiams, bet visą tą laiką neapleido įsipareigojimas parašyti čia savo recenziją, tą ir pagaliau darau). Taigi, patys (su bendradarbėmis) jau turime šiokia tokią nuomonę apie desertus..., bet dar perklausėm kelių savo draugų, saldumynų mėgėjų, ir bendrom jėgom degustacijai pasirinkome Stebuklus. Užsakėme visus keturis desertus (būtume ir daugiau, jei jų dar būtų..., bet kaip esu kai kur rašęs - meniu gali būti nedidelis, bet jei jis visas puikus - tai yra pačių geriausių restoranų požymis). Taigi rezultatas: tiesa sakant - visi desertai buvo geriausi, kokius esame ragavę - išvaizda, kvapas, konsistencija, skonis, skonių suderinamumas - viskas be priekaištų, nuoširdžiai! Esim dar kartą ir vesimės tuos, kuriuos tikrai norime nustebinti ir būsime tikri, kad jie liks taip pat sužavėti. P.S. Po to net kilo klausimas - kodėl jie nedalyvauja čempionatuose ar konkursuose? Bet atsakėm sau - turbūt jiems nereikia įrodinėti, kad jie nuoširdžiai stebina savo lankytojus. Beje aptarnavimas, kaip kažkas rašė, mums visai neužkliuvo.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną