Soya

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas WOK, Sushi
1.0
Mus rasite
Ukmergės g. 369, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 22:00
Šeštadienis 10:00 - 22:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Soya

 • Valerija
  +4
  2015.03.07 Turėjome puikią šeimyninę šventę- dukros gimtadienį. Savo didžiausiam nusivylimui pasirinkome SOYA Ukmergės g.369, Vilniuje. Užėjome vakare,19-tą val. kavinė buvo pusiau užpildyta. Buvome 6 suaugę ir 1 vaikas. Iš karto mus perspėjo,kad reiks laukti pusvalandį. Bet nei po pusvalandžio, nei po valandos, nei po pusanntros niekas nė nesiruošė mums atnešti užsakyto maisto. Nepadėjo net prašymas atskirai paruošti nors vieną porciją vaikui. Absoloitus klientų ignoravimas, primityvūs paaiškinimai, jog maisto nėra, nes nėra virėjo kiniečio, o lietuvis virtuvėje nieko nemoka ir nespėja, nebuvo mums didelė paguoda. Pakilome po dviejų valandų laukimo- alkani ir nelaimingi. Jeigu norite susigadinti nuotaiką, likti alkani ir sutaupyti pinigų- varykit į SOYA. Jeigu turite žmonių, kuriuos norite nuvilti ir suerzinti- kvieskite juos į SOYA. Jeigu norite iš arti pamatyti žemiausio lygio aptarnavimą- pirmyn į SOYA. Tai yra yra tiksli vaizdinė priemonė,kaip neturi būti aptarnaujami klientai. Per visą savo gyvenimo Vilniuje (o gyvenu čia 35 metus) nebuvau patyrusi ir mačiusi nieko panašaus nė vienoje maitinimo įstaigoje Vilniuje, net juodžiausiais tarybiniais laikais. Manau,kad SOYA reiktų tiesiog uždaryti nepriklausomybės jubiliejaus proga- kad apsidrausti nuo gėdos prieš būsimus svečius...

 • v 1.0
  +2
  Buvom ten prieš kokį mėnesį - irgi daugiau nebeeisim. Po ilgo užsakinėjimo (to nėra, ano reikės ilgai laukti), užsakėme mėsos patiekala, nros norėjome valgyt sushius. Taip pat paprašėme ryžių su daržovėmis. Atnešė patiekalą ir paprastus ryžius. Pasakėm, kad norime su daržovėmis...laukėm...mėsa atšalo...ryžių taip ir nebuvo. Pasakius, kad už ryžius nemokėsime, pasiūlė atnešti paprastus ryžius nemokamai - sutikome ir...atnešė tokią mikrobanginėje pašildytą ryžių kempinę!!! Aišku, jų irgi nevalgėme ir paaiškonime, kodėl, bet, paprašius sąskaitos joje buvo įrašyti tie patys kempininiai ryžiai!!! Tragediją!

 • Nepatenkinta 1.0
  +2
  2015.01.28 Labai norejome skaniai pavalgyti sushiu ir nusprendeme nueiti cia, bet .... Aptarnavimas tiesiog tragiskas. Visu pirma padaveja nemandagi, meniu nuteske ant stalo ir nuejo. Uzsisakius sushius, padaveja pasake, kad teks laukti apie 40min, taciau laukem 1h 20 min!!!! Atnesusi maista padaveja nei atsiprase, kad reikejo laukti zymiai ilgiau, nei buvo sakyta, nei palinkejo skanaus. Be to, per ta laika kol laukem sushiu, nesugebejo atnesti nei ranksluosteliu, nei irankiu, nei indeliu sojos padazui, pati turejau eiti prie baro ir prasyti.. kas per aptarnavimas? atnesusi irankius taip pat neatsiprase, o greitai padejusi nuejo i sali. Taip pat buvau uzsisakiusi sushiu issinesimui, maisiuke taip pat irankiu nebuvo :D visiskai sugadino nuotaika butent aptarnavimas, isejom pikti ir suerzinti. DAUGIAU NIEKADA TEN NEBEVALGYSIM. p.s. zmoniu buvo nedaug, siuliau administratoriams atkreipti i tai demesi.

Pasiūlyk restoraną