ŠMC kavinė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
3.8
Mus rasite
Vokiečių g. 2, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 24:00 - - -
Antradienis 10:00 - 24:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 24:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 24:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 06:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 06:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 24:00 - - -

Atsiliepimai apie ŠMC kavinė

 • Agnė Samaliūtė 3.0
  0
  Jeigu esate pretenzingas - geriau ten nesilankyti, nes interjeras ir aptarnavimas, o ir publika atitinka dvasią vietos, kurioje yra - šiuolaikinis menas :) Ir jį supras ne kiekvienas :) Bet maistas neblogas, o kompanija marga, kas kiekvieną kartą suteikia įdomių pažinčių.

 • sf
  0
  Aptarnavimas OK. Bet valdytojai - linkiu niekuomet nesusidurti (jeigu apskritai pavyks rasti kontaktus), nuo kitų žodžių susilaikysiu, bet jautresnių nervų žmonėms tikrai patariu reikalų neturėti. Kortelėmis atsiskaityti NEGALIMA, sąskaitų faktūrų NEIŠRAŠO, apie bendradarbaivimą ir susitarimą kalbos nėra. Linkiu įstaigai teigiamų pokyčių.

 • Augustė
  0
  Maistas skanus, tačiau aptarnavimas yra 100% blogiausias iš visų Vilniuje esančių restoranų/kavinių/barų. Teko labai labai stipriai piktintis pora kartu, tuomet dingsta visas noras sugrįžti. Labai labai blogai. Suprantu, kad daug žmonių, bet tuomet gal daugiau padavėjų reikia įdarbinti, nes 50 min laukti, kol prie tavęs prieis(galiausiai išeit, nes net pasiemus meniu ir paprašius, kad prieitų vistiek nesugeba ateiti ir dar aprekia tave), arba po pusvalandžio laukimo nueiti pačiai pasimti viso stalo gėrimus iš baro, nes merginos nesugeba atnešti. Tragedija. Vaikšto lūpas papūtusios. Susimąstykit, nes vienok aptarnavimas - laaaabai svarbus dalykas.

 • Rytis
  +1
  Kainos kaip centre, maistas kokybiškas iš to galima spręsti, kad menininkai maitinasi gerai. Sriuba 7lt bet porcijos kaina atstoja jos kiekį. Barmenės, padavėjos malonios ir bendraujančios.

 • Donatas 4.0
  0


 • gabija 5.0
  0
  nereali kavine, butinai uzsukit.

 • liusas 4.0
  0
  vieta liux, tik barmenes burbcioja, muzikos stiliuka prarado, groja bele ka, ne taip kaip seniau. o virejai tai gerai dirba. ypac dienos pietus visada geri.

 • taz 5.0
  0
  restepa,.. geras virejas

 • -tori- 2.0
  0
  hmm, menininku vietele..labai puiku! tik kad ten aplinka visiskai nemeniska:P biskuti pamoderninkit;)

 • she'd like a wind 5.0
  0
  Man ten labai jauku,silta ir ramu...šmc tai tokia vieta kuriuoje galiu buti visada,kiekviena minute savo gyvenime,man ten tiesiog antri namai...

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną