Smakų smakas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
3.3
Mus rasite
Toliočiai, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Smakų smakas

 • Sonata Račkauskaitė 1.0
  +1
  Blogiausia pasaulyje kaimo uzeiga. NEREKOMENDUOJU NIEKAM.

 • Nuolatinė klientė 1.0
  0
  Šiandien važiavome su vyru ir vaiku pavalgyti į smaka. Visada išeidavome su šypsena, labai dažnai lankomės ir šventėme ten vestuves. Bet šiandien tik grįžus namo bėgau į tualeta, nes pilvo skausmas buvo begalinis ir šiaip visa nemaloni situacija nuo šaltibarščiu ir graikišku salotu. Tikrai labai nusivyliau...

 • Jolita 5.0
  -1
  Niekur tokio skanaus maisto neragavau,bandem saslykus,kepsnius,zuvies patiekalus,aptarnavimas visada malonus,aplinka grazi

 • Augenija 5.0
  +3
  Šių metų rugpjūčio 19-tą šventėme giminės susitikimą. Turėjome svečių iš Vokietijos, Anglijos. Visiems labai patiko aplinka, maistas, aptarnavimas. Viskas buvo puiku. Labai ačiū visam ,, Smakų smako" kolektyvui. Pas Jus sugrįšime dar ne kartą.

 • Julė Zavišienė
  +4
  Labai super viskas; ir maistas, ir aptarnavimas, ir nuoširdumas visų, mes šventėme jubiliejų ir viskas buvo taip puikiai, kad rekomenduočiau visiems, didžiausia pagarba ir padėka kolektyvui, sėkmės kuo didžiausios

 • Pagyvenusi administratorė
  +4
  Jei žmonės, kaupę 30 min. pyktį, išeina iš maitinimo įtaigos, manau, geriausia išeitis atsiprašyti ir išsiskirti. Net ir geras maistas nesugrąžins geros emocijos. Tik, niekaip negaliu suprasti, kokio velnio sėdėti 30 min. ir nervintis. Juk buvo galima tą jaunutę padavėją, kuriai gal tik pirmos dienos šiame darbe, paprasčiausiai pasikviesti, gal pajuokauti dėl jos nepastabumo, ir nebūtų nei nuoskaudų, nei nei pykčio proveržio viešoje erdvėje. Kodėl užsieniečiai tokių dalykų nesureikšmina. Gal todėl jie ir šypsosi daugiau, ir gyvenimu džiaugiasi. O lietuviui vis dėmesio reikia... Sukuriama problema lygioje vietoje.

 • Saulius ir Edita
  -1
  gryzdami is Mazeikiu Tarptautines Kalviu sventes,s.m birz.5d stojome prie jusu uzeigos papietauti. 14.00 antrame aukste prie lango perskaiteme meniu,atsainiai numestus smulkutes tamsiaplaukes padavejos,taciau iki 14.30 nesulauke demesio isejome.(padaveja kazkodel panoro aptarnauti veliau uz mus atvykusius). Pagyvenusi administratore atsiprasius palydejo iki duru,net nebandziusi susigrazinti kliento("ne mano pupos"). galime pakesti "smulkmenas" t.y.salta maista,riebias lekstes,beskoni maista,nurasyti daug ka i "Siauliu raj. lygi", taciau kur pagarba ir demesys klientui.juk tai pagrindas net kebabinei,nors "Smakas" i ja anaiptol nepanasus. Zemaiciams turi but tiesiog geda,nepaisant visur demonstruojamo savo isskirtinumo.

 • Mindaugas 5.0
  +3
  Labai patiko maistas skanus :) Ačiū visada sustosiu važiuodamas pro jus :)

 • Rita
  +10
  Kalbėsiu tų tautiečių vardu, kurie lankosi užeigoje ,,Smakų smakas“ ir palankiai vertina čia gaminamą maistą. Man, asmeniškai, labai patinka ta p. Ievos įvardinta ,,parodija“. Ir persikas ten tinka, ir daržovių pakanka. O kritikuoti kiekvienas iš mūsų gali kito pagamintą maistą. Juk šiais technologijų laikais taip paprasta: susinervinai, prisėdai ir lieji interneto platybėse savo įtūžį. O p. Ieva rašydama, kad maistas siaubingas tikriausiai turėjo galvoje ,,labai blogas, bjaurus, prastas“. Tačiau komentare nekalbama apie patiekalo kokybę, skonį, patiekalo estetinį vaizdą. Piktumas ir pagieža nukreipta į patiekalo kainą, bandant pasakyti, kad pusfabrikatis ,, Kijevo kotletas“ yra pigesnis. Taip, p. Ieva, jis pigesnis, nes jis pagamintas ne tą pačią dieną, jame galybė koncervantų, jis užaldytas, ir jį reiks atšildyti. Ir matyt p. Ieva pamiršo, kad tą pusfabrikatį dar reikia paruošti. Ir tam reikia papildomų išlaidų bei pačios darbo. Ir pačiai reikia į lėkštę įsidėti, po to tą lėkštę karštu vandeniu išplauti. Ir aišku, jis jau nebekainuos 1,99 Eur. O dėl padavėjų aprangos. Iš kur p. Ieva ištraukė, kad tamprės nėra kelnės. Juk kelnės tai - ,,ant juosmens ir kojų dėvimas drabužis“. Tai kas tada yra jaunimo pamėgtos tamprės, jei ne kelnės? Kaip norėtųsi, kad tokių ievų: piktų, irzlių ir viską matuojančių tik ,,Kijevo kotletais“ būtų kuo mažiau.

 • Ieva 1.0
  -5
  Maistas tiesiog siaubingas. Vištiena su sūrio ir kumpio įdaru absoliučiai apgailėtina. Tokius šaldytus Kijevo kotletus perku kaip pusfabrikačius už 1.99 už porą vienetų, o šita parodija su pusantros bulvės, puse pamidoro, keliais griežinėliais agurko, visiškai netinkančiu puse konservuoto persiko ir salotos puslapiu kainavo 6 eurus. Tikrai nesuprantu, ko tautiečiai ten važiuoja. Kainos kaip už tokią kokybę yra kosminės. Tuno steikas, kalakuto krūtinėlės kepsnys ir sterko kepsnys taip pat nesužavėjo. Aptarnavimas tiesiog tragiškas, o padavėjoms reiktų nusipirkti kelnes, nes darbas kaip ir įpareigoja turėti profesionalią išvaizdą, bet kažkodėl leidžiama dėvėti tampres. Tamprės nėra kelnės.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną