Skandalas

Įtraukti prie mėgstamų
4.0
Mus rasite
I. Kanto g. 44, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 12:00 - 01:00 iki 01:00
Antradienis 12:00 - 01:00 iki 01:00
Trečiadienis 12:00 - 01:00 iki 01:00
Ketvirtadienis 12:00 - 01:00 iki 01:00
Penktadienis 12:00 - 02:00 iki 02:00
Šeštadienis 12:00 - 02:00 iki 02:00
Sekmadienis 12:00 - 12:00 iki 00:00

Atsiliepimai apie Skandalas

 • Vaidas 1.0
  -1
  Baisiai nemaloni restorano vadybininkė. Toks jausmas, kad troboje užsakinėji stalą, o ne normaliame restorane. Nusprendėme eiti į kitą vietą. O šitą pasikėlusių chamų vietą kojos nekelsim.

 • vilija
  -1
  buvau vakar.baisiai nepatiko.nei maistas nei aptarnavimas,tikra prasta skyle.niekada nebeisiu ir kitiems nerekomenduoju

 • baik 5.0
  0
  Restoranas labai patiko kai buvau ten apsilankes prieš savaite. Kaip buves "Skandalo" darbuotojas tikrai galiu pasakyti kad dauguma jūsų komentarų neatitinka tikrovės...(neigiami komentarai).Į maisto gaminima yra idedama daug pastangų ir jis yra aukščiausios kokybės.Niekas ten nemoka vokeliais atlyginimo, nors kai dirbau buvau nepilnametis buvau oficialiai įdarbintas.

 • Buvęs darbuotojas
  +3
  Man tik iškilo klausimas ar darbuotojams dar tebemokami atlyginimai vokeliuose? Ir ar vis dar darbuotojams tenka dirbti antisanitarinėmis sąlygomis, kai pastoviai užsikišusi kanalizacija ir darbo metu neįmanoma kvėpuoti? Įdomu ar klientai nieko nepastebėdavo?

 • Pizdakas
  0
  Rytoj uzsisakiau ten staliuka,valgysiu ju firmini steika,gersiu dzekiuka ir t.t.Prisiskaiciau apie juos visokiu komentaru,kai kurie ju tikrai gasdinantys,bet pasiryzes savo kailiu isbandyti "Skandala".Laukite tesinio:-)

 • Rita 1.0
  -2
  Jei būtų nulis, tokį ir rašyčiau! Restoranas tai ne tik maistas, bet ir bendra atmosfera. Deja aptarnavimas toks bjaurus, lėtas, painiojami patiekalai ir t.t., kad gera nuotaika išgaruoja kaip mat. Vietoj šventės restoranas dovanoja stresą ir nusivylimą. Ir jokios šypsenos ir atsiprašymas negali pateisinti 55 min. Laukimo kol atneš SAVAITĖS patiekalą, rekomenduojamą šefo, karštą patiekalą vietoj užkandžių, tą patį atšildytą patiekalą po pusvalandžio jau nevalgomą. Diterambus telieka draugai ir samdiniai. Garbingiems svečiams ten tik kava!

 • algis
  -1
  Skandale maistas pasidare visai neskanus, o aptarnavimas labai letas, ilgokai reikia laukti tiek kol atnes meniu, tiek kol priims / atnes uzsakyma. O paskutini karta teko vos ne pusvalandi laukti kol atnese graza is 50 euru kupiuros - atnese su labai nepatenkinta veido israiska...Atrodo duociau ne 50 0 500 euru vertes piniga...

 • alisww
  +2
  Esu didkepsniu myletojas esu ragaves ju dauguma saliu ir klaipedoje ieskojau kur ju skaniai pavalgyti tad uz***u su zmona i Skandala.Zmona uzsisake saslyka as australietiska didkepsni zodziu saslykas buvo guminis zmonai pavyko suvalgyt viena gabaliuka o didkepsnis tikrai namie ir pats skanesni isikepu tad uz saslyka leido nemoketi bet faktas kad zmona liko nevalgiusi o as tikrai nustebes kad sis baras turi restorano varda

 • įmonė
  +4
  Norėjome užsisakyti įmonės šventinį-kalėdinį vakarą Skandale, apie 20 žmonių, bet pabendravus su vadybininke Inga Sauseryte praėjo noras. Bendravimas grubus, arogantiškas, nieko nesužinojome, apart, kad ruošia steikus. Mieloji Inga, šiandien klientų turite, bet nežinia, kaip bus rytoj su tokiu bendravimu!

 • Jolanta 5.0
  +6
  Visada ten jaučiuosi puikiai ir gaunu aukščiausios kokybės aptarnavimą ir maistą.Jei ir buvo pasitaikiusi virtuvės klaida,aptarnaujantis personalas puikiai išsprendė problemą.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną