Sigmutėlė Įtraukti prie mėgstamų

4.4
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Kavinės
Populiarus
Siūlome
Mus rasite
Laisvės pr. 3, VILNIUS

Visai neseniai, vos šį rugsėjį, Laisvės prospekte duris atvėrė kavinė „Sigmutėlė". Kaip ir Žirmūnuose esančioje „Sigmutėje", čia kasdien, nuo 9 iki 17 val. veikia greito maitinimo linija, tad jei nespėjote papusryčiauti namuose ar išalkote per pietus – mielai laukiami kavinėje: pasistiprinsite ir nudžiuginsite savo skrandį skaniais ir svarbiausia – nebrangiais patiekalais. Patiekalai kiekvieną dieną nauji. Akcijos ir nuolaidos netaikomos - visas dėmesys skiriamas nepriekaištingai kokybei.

Jaukus interjeras, lietuviški patiekalai ir gera kaina. Ieškantiems vietos pobūviui: gimtadieniams, vestuvėms, sukaktims „Sigmutėlės" kavinė – puiki vieta. Paslaugus personalas išklausys ir surengs nepamirštamą šventę: kūrybingas personalas papuoš salę, iš atskiro pobūvių valgiaraščio stalą nuklos įvairiais mėsos vyniotiniais, įdarytomis žuvimis, salotomis, karštais patiekalais, vieno kąsnio sumuštinukais, desertais ir kitomis vaišėmis. 
Darbo laikas
Pr. - Pn. 09:00 - 17:00
Št. - Sk. -
Verslo pietūs
Pr. - Pn. 11:00 - 15:00
Št. - Sk. -

Kavinėje „Sigmutėlė“ visas dėmesys - kokybei

Laisvės prospekte veikia kavinė „Sigmutėlė“. Kaip ir Žirmūnuose esančioje „Sigmutėje“, čia kasdien, nuo 9 iki 17 val. veikia greito maitinimo linija, tad jei nespėjote papusryčiauti namuose ar išalkote per pietus – mielai laukiami kavinėje: pasistiprinsite ir nudžiuginsite savo skrandį skaniais ir svarbiausia – nebrangiais patiekalais. Patiekalai kiekvieną dieną nauji. Akcijos ir nuolaidos netaikomos - visas dėmesys skiriamas nepriekaištingai kokybei.

Jaukus interjeras, lietuviški patiekalai ir gera kaina. Ieškantiems vietos pobūviui: gimtadieniams, vestuvėms, sukaktims „Sigmutėlės“ kavinė – puiki vieta. Paslaugus personalas išklausys ir surengs nepamirštamą šventę: kūrybingas personalas papuoš salę, iš atskiro pobūvių valgiaraščio stalą nuklos įvairiais mėsos vyniotiniais, įdarytomis žuvimis, salotomis, karštais patiekalais, vieno kąsnio sumuštinukais, desertais ir kitomis vaišėmis. 

Kavinės šeimininkai gali surengti nepamirštamą, linksmą ir nepakartojamą vakaro programą su dainomis, šokiais, puikiu maistu ir kitais šventei būtinais atributais, tad dėl smulkmenų jaudintis nereikės. 

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 80
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas nemokamas.
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Sigmutėlė

Palikti atsiliepimą
 • Ivona 5
  0
  Labai patiko maistas, aptarnavimas ir pati salė labai graži.Rekomenduoju)
 • Diana 4
  0
  Sventeme vestuves savo sioje kavineje, stalai luzo nuo maisto, skanumelis. kaina palyginus nedidele, padavejos tvarkesi labai gerai. Rekomenduociau tikrai.
 • A-I 5
  0
  Labai viskas patiko,Laisves3.Ačiū )
 • Chm 2
  0
  Mes šioje kavinėje karts nuo karto pietaujame. Bendrai įvertinus maistas brangus, žinant, kad tai valgyklos lygio maistas. Porcijos linkusios mažėti. O štai šiandien tikrai buvo paskutinė diena, kai Sigmutėlėje pietavau, nes akibrokštas buvo per daug didelis, kai buvo pateiktas itin juokingo dydžio lazanijos gabaliukas (neapsiverčia liežuvis to vadinti porcija) už europietišką kainą. Tiesa, padavėjų personalas tikrai labai draugiškas.
 • Tadas 5
  0
  sveiki ,aciu Vitalijui ir jo komandai buvo viskas super .
 • Rosita 5
  +1
  Noriu padėkoti už suteiktą galimybę turėti puikų vakarą Jūsų kavinėje.Puikus maistas, puiki aplinka ir puikiai atlikusios savo darbą barmenės.Linkiu Jums sėkmės, o kai seksis Jums, bus smagu ir mums.:):)
 • Nijole 5
  0
  Labai ačiū už nuostabų maistą,papuošimą.Linkime sėkmės.Vestuvės buvo puikios.
Pasiūlyk restoraną