Shimai sushi & wok

Įtraukti prie mėgstamų
Patiekalų tipas Sushi
4.5
Mus rasite
Pylimo g. 8, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 14:00 - 21:00

Atsiliepimai apie Shimai sushi & wok

 • Lelija Miržaitė 4.0
  0
  Restorano vieta dėkinga ir nedėkinga tuo pačiu metu: Vilniaus centre esanti įstaiga pasislėpusi rūsyje. Nėra itin jauku, tualetas ne itin švarus, tačiau, tikriausiai, iš tokio rūsio ir sunku būtų kažką labai prašmatnaus "išpešti". Maistas atkeliavo gan greitai - valgėme sushius. Didžioji dalis sushių buvo labai skanūs, dalis beskoniai. Aptarnavimas malonus, padavėjai atrodo pavargę, suprantama - Valentino diena. Manau, kitą kartą pasiimčiau išsinešimui :)

 • Tomas Manas 2.3
  0
  Eilinį trečiadienio vakarą užsukome pavakarieniauti į jau senai Vilniuje veikiantį sušių restoraną Shimai Sushi and Wok (Tiesa paskutinį kartą kai čia lankiausi vieta vadinos sushi and wine, matomai su vynu nepaėjo). Restoranas įsikūręs pusrūsyje pylimo gatvėje. Pamenu girdėjau istoriją, kad restoraną atidarė dvi seserys, o pats pavadinimas Shimai, Japoniškai ir reiškia 'seserys" kaip yra dabar... nežinia. Taip pat pamenu sušiai buvo labai neblogi kai tik jie atsidarė, kas laukė mūsų praėjus keleriems metams, netrukus sužinosime. Grįžtant prie pusrūsio... Interjeras niekuomet nespindėjo žavesiu, po per kelis metus dar ir suprastėjo. Lubose styro skylės nuo anksčiau buvusio apšvietimo, restorano bare šmėžuoja pigūs stipraus , pradarytų alkoholio buteliai, atmosfera tamsi ir primena gerokai nudrengtą, "šimtametį" Vilniaus barą, kuris per savo istoriją matė daug gero ir dar daugiau blogo. Aš drąsus vyras tad nusprendžiau priimti iššūkį ir pavakarieniauti. Pasirinkimui pateikiami 2 meniu (atskiras sušiams ir atskiras kitiems, turbūt wok patiekalams). Užsisakėme sušiu ir wok'ą (vis tik sushi and wok). Porcijos (ypač wok) didelės, todėl pavalgyti pakanka. Maistas patiekiamas tvarkingai, skonis taip pat geras. Negaliu lyginti su ekskliuzyviniais Japonų virtuvės restoranais, bet kaip baro tipo restoranėliui - labai neblogai. Wok'as kainuoja apie 4 eur. Suteikiama galimybė patiems komplektuotis patiekalo sudėtį. Aptarnavimas paslaugus ir malonus, tačiau iki į šakučių netraukia vien dėl to, kad buvome sutikti prie restorano durų rūkančių padavėjos ir virėjo. Neestetiška, nesu tikras dėl higienos ir juolabiau vėliau juntamo padavėjos cigarėčių kvapo (būkite malonūs žalingus įpročius atlikite atokiau nuo klientų akių - not cool). Už porciją sušių, girą ir wok'ą sumokėjau apie 13 eur. N8dienos standartais - normaliai. Apibendrinant - maistas skanus, interjeras baisus, personalui reikėtų pasitempti. Kažkada dar sugrįšiu.

 • Jūratė
  0
  Baisu. Teko laukti 2 valandas (labai tiksliai 1 valandą ir 54 minutes), nebuvo daug žmonių, bet vienas didelsi stalas. Atėjus buvome informuotos, kad reikės laukti iki pusvalandžio..net kava nepavaišino. Tikrai negrįščiau antrą kartą.

 • Violeta 5.0
  0
  Nauja aplinka, dar skanesni sushiai! Naujas savininkas sakė, kad meniu taip pat bus papildytas. Nuostabu! Tikrai skaniausi Vilniuje:)

 • rosa
  0
  Puikūs sushiai.Skaniausi visam Vilniuj :)

 • Justas 4.0
  0
  tikrai geri sushi ir neblogi vynai. Galbut vietos daugiau noretusi ir siek tiek malonesnes aplinkos.

 • Svajunas 5.0
  0
  Kolkas geriausias Sushi kuriuos valgiau yra cia !!! Tikrai puiki kokybe! Rekomenduoju valgyti cia, jei norite pajusti tikrai puiku Sushi skoni ;) Taip ir toliau sesutes ;)

 • Nijolė
  0
  Sushi tikrai geras, reik pripažint, vietos mažoka tik.

 • Lina 5.0
  0
  buvau viena karta ir buvo ne tik skanu, bet ir jauku! ;) gal siandien jus vel aplankyt? :D

 • tikrai 4.0
  0
  geriausias sušis vilniuje.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną