Senoji Kibininė

Įtraukti prie mėgstamų
Mus rasite
Karaimų g. 65, TRAKAI
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Senoji Kibininė

 • Gediminas Raila 3.0
  0
  Piko metu labai daug zmoniu. Staliukai netoli vienas kito, sugrusta. Wc svara tik pakenciama. Neuzsake vietos is anksto ir dar populiariu metu turesite laukti. Patiekalai skanus, kainos ir kokybes santykis geras (nuvalkiotas terminas, bet tinka siai vietai).

 • Gabija Leonaviciute 5.0
  0
  Dėl šitų kibinų niekada neaplenkiame Trakų tarp Vilniaus ir Kauno. Tokių skanių kibinų nesu ragavusi niekur daugiau!

 • Tomas As 4.3
  0
  Skanūs kibinai ir kitas maistas, smagi vieta pasėdėti su draugais, bet jei žmonių daugiau tai laukti tenka ilgokai, o aptarnaujantis personalas tikisi, kad tai nebus pastebėta.

 • Laura Jurksiene 5.0
  0
  Nebuvau čia 11 metu gryzus likau sužavėta skonis toks koks buvo nerealus,viskas aukščiausiam lygį super

 • Rita Morujevaitė 4.0
  0
  Patinka jų ruošti dideli ir skanus kibinai su vištiena ir grybais.

 • UCS Marketing 4.7
  0
  Visada čia valgau tik kibinus ir niekada neteko nusivilti. Buvau čia rugsėjo pradžioje, nors žmonių buvo, aptarnavo labai greitai, kibinai skanus, ypač su vištiena ir grybais.

 • Karolina Ronkytė 1.0
  0
  Su draugu atostogavom Trakuose, nusprendėm skaniai pavalgyti prieš pasiplaukiojimą laivuku. Tai laive man taip blogą pasidarę nuo blynelių kur valgiau, kad teko viskas atostogas sukadinti, ir važiuot pas daktaro. Apsinuodijimas maistu. Tikrai dėl to nerekomenduoju, ir nežadam grįžti.

 • Simona Simona 1.7
  +1
  Labai nusivylėme šį Sekmadienį. Užsisakius picas gavome duoną sriubai. Paklausus padavėjo ar normalu taip gaminti? Atsakė, jog tikrai ne. Ir paklausė: perdegus ar ne? Pasiėmė nesuvalgytas lekštes ir nieko nepasakęs atnešė sąskaitą neišskaičiavęs šių patiekalų. Gerbiemas padavėjau ir virtuve, pasirūpinkit savo klientais, nes sumokėjom už picas Jūsų arbatos sąskaita bei žinoma pas Jus negrįšime ir rekomenduosim visiem valgyti Trakuose kitur ir nesigadinti vakaro :) P.S: pica 1 mm storio, perdžiuvusi ir pan. :)

 • Romena Zigmantienė 1.0
  0
  vakar buvom sioje kibinineje. maistas labai suprastejes. pavalgiau naminio kotleto. tai nuo jo vidurius paleido. gerai kad maziukai mano nevalge tai tureciau dar didesniu problemu. kazka turetu daryti. virejus keisti...

 • Karo Karolina 1.0
  0
  Vakar buvom su draug ir jo šeima pavvakarenauti.. siaubas! Gyvenime neragavau baisesnio maisto! Karališki bulviniai blynai neiškepe, šaltibarščiai skiesti su pienu, nu zodziu ziaurei pasipiktinę buvom! O kai pasakėm kad blynai žali tai padavėja nuėjo su virtuve pasneket..... ir spekit ka ! Sako tai virtuve nusprendė jum iškelt viena blyną... ne nu pzdc. Niekas nei atsiprašė nei ka. Maistas išvis ne paeiliui atėjo, užsakymą sumaišė tai reikėjo kapučino kavos laukt 15-20 Min... padavėjos pasipūtimas ir nekreipiamas dėmesio i staliuką tai baisus!! Niekam nepatarčiau tai praleist vakaro !

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną