Senasis Nemunas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, "Namų"
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Cepelinai, Blynai
3.8
Mus rasite
I. Fonbergo g. 7, DRUSKININKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Senasis Nemunas

 • Angelė A. 1.3
  0
  Pietavome š.m. kovo 8 d. Moliūgų sriuba išvirta iš neaišku ko - joje radome ir žirnių, ir makaronų, ir kruopų, ir dar kažkokių neaiškių produktų. Žuvies file kepsnys pagamintas iš neaiškios kokybės žuvies file, kuri buvo ištižusi ir su keistu kvapu. Bulvių košė pavandenijusi, ištižusi. Vištienos troškinys kažkoks dvokiantis. Padavėjos kažkokios pasimetusios, be nuotaikos. Po pietų skaudėjo skrandį ir ilgai buvo nesveika... Daugiau mes ir kojos į šią maitinimo įstaigą nekelsime...

 • Rūta P. 4.7
  0
  Maistas labai skanus,padavėjos malonios. Tik gal nėra labai pigu ir stalai yra ganėtinai arti vienas kito,bet tai nėra labai didelė problema,tik nevisada malonu.

 • Kristina Jaš 1.3
  0
  Rekomendavo apsilankyti, bet labai pasigailejome... padaveja issiblaskiusi neisgirdo kad uzsakem 4 patiekalus, atnese tik 3 ir tai po valandos...o zmoniu nebuvo daug! sypsenu nulis net nejauku ir nesinori kazko paprasyti nepatenkintos. Uzsisakiau vistienos file kepsni, porcija maza..ir tikrai neipatingai skanu. Kas buvo skanu tik rauginti agurkai! nevertejo laukti.. nerekomenduoju!

 • Indre Cekanaviciute 2.3
  0
  Aptarnavimas normalus, bet maistas abejotinas. Užsisakiau tikrai paprastą patiekalą "Makaronai su vištiena ir sūrio padažu". Gavau išvirtus makaronus su ant viršaus patarkuotu sūriu aplyditu mikrobangų krosnelėje. Nerasta nei skonio, nei kokybės.

 • Irutė K 5.0
  0
  labai geroje vietoje yra kavine ,buvom ne vieną kartą ,šventem gimtadienį ,maistas skanu ir gausus pasirnkimas , padavejai visada dirba su šypsena

 • Irutė K 4.0
  0
  apsilankiau ,tik ligai reikejo laukti kolparuoš maistą ,galetū būti geresne atmosfera

 • Boris Yoselovich 2.3
  0
  Prieš kelias savaites viešėdamas Druskininkuose užėjau į Senąjį Nemuną papietauti. Užsisakiau karkos porciją ir salotų. Teko palaukti apie penkioliką minučių. Tai kas man buvo patiekta buvo sunku patikėti, kad tai restoraninis patiekalas. Ant lėkštės buvo padėtos trys skiltelės paskrudintų bulvių, truputis žalumynų ir pusės kumščio dydžio gabaliukas neaiškios mėsos (restorano salėje prieblanda, todėl sunku įžiūrėti). Bet didžiausias šokas manęs laukė, kada perpjovęs peiliu gabaliuką mėsos įsidėjau į burną - išorėje mėsa buvo šilta, viduje ledinė!!! Papildomi komentarai taip sakant nereikalingi. Nesunku suprasti KOKIU BŪDU yra gaminamas maistas Senajame Nemune! Aferistų šutvė, šildanti supermarketo pusfabrikačius ir pateikianti kaip savo autentiška gaminį. Kojos daugiau nekelsiu į šią eilinės sovietinės valgyklos lygio nesiekiančią skylę ir kitiems nerekomenduoju. STAY AWAY!!!

 • Violeta 5.0
  0
  Jau ne karta valgeme Nemune. Viskas puiku! Maistas skanus, kaip naminis. Kainu santikis ir porcijos geros. Kiek vaziuojam i druskininkus,tiek einam valgyt i Nemuna.

 • Violeta 5.0
  0
  Jau ne karta valgeme Nemune. Viskas puiku! Maistas skanus, kaip naminis. Kainu santikis ir porcijos geros. Kiek vaziuojam i druskininkus,tiek einam valgyt i Nemuna.

 • Violeta 5.0
  0
  Jau ne karta valgeme Nemune. Viskas puiku! Maistas skanus, kaip naminis. Kainu santikis ir porcijos geros. Kiek vaziuojam i druskininkus,tiek einam valgyt i Nemuna.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną