Senas žvejas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
4.3
Mus rasite
Smiltynė pl. 8, Nida, NERINGA
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis -
Trečiadienis -
Ketvirtadienis -
Penktadienis -
Šeštadienis -
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Senas žvejas

 • Inga Martinkiene 1.0
  0
  Grįžtame pavalgę ir nusivylę- nusiminę. Metų metais grįždavome į šį restoranėlį, kai tik būdavome Nidoje. Šiandien pietavome 2 suaugę ir 2 vaikai, vienas iš užsakytų patiekalų- sterkas su grybų padažu. Lėkštėje radome daržoves ir ant jų paklotus keptos žuvies gabalėlius. Viskas būtų gerai, tik kad po žuvimi pūpsojo apkramtytos duonos gabalėlis! Administratorė, paprašyta paaiškinimo tam "siurprizui", pasakė, kad jie juodos duonos iš vis neturi, ir dar papasakojo istoriją, kad kartą jaunuolių grupė pas juos patiekale rado ausų krapštuką ir kad ji mananti, jog jie tą krapštuką įdėjo tyčia,kad nemokėti už patiekalą.. Baigdama savo istoriją administratorė pridėjo: tai šita duona kaip tas krapštukas". Tai reikštų, kad mes patys tos apkramtytos duonos pridėjome!!! Būdami su 2 vaikais nenorėjome veltis i konfliktą, bet nusivylimas lieka didžiulis.. P. S. Dirbame gydytojais Prancuzijoje, išgalime apmokėti maisto sąskaitas, kazkieno apkramtytos duonos neužsisakėme, bet sumokėjome, deja arbatpinigių nepalikome..

 • Ana 5.0
  0
  Atostogauju Nidoj jau virš 20 metų,labai superinis meniu,aptarnavimas super klase,o ypač maloni visada ....ŠEIMININKE,ačiū.....

 • gedas
  0
  Maistas labai persudytas.

 • Kornelija 5.0
  +2
  Puiku!Geras aptarnavimas, maistas ir nuostabi aplinka!!Seimoms su vaikuciais patariu apsilankyti.Daug pramogu.Priima ir su suneliais. Aisku reikia truputeli palaukti kol gausi staleli, bet tikrai kojos nepavargs.

 • Ana 5.0
  +4
  Atostogauju kas met 20 metų,tikrai geresnio valgio ir aptarnavimo Nidoj nėra,ypač malonu kai tave atpažysta net pati šeiminynkė,Ačiū.

 • Ana 5.0
  0
  Atostogauju kas met 20 metų,tikrai geresnio valgio ir aptarnavimo Nidoj nėra,ypač malonu kai tave atpažysta net pati šeiminynkė,Ačiū.

 • J 5.0
  0
  Viskas ten super, bet ala Uzkniskalniams nepatiks.

 • Inga
  +2
  Dirbau vienasi metais, tai kolektyvas nerealus pasitaike :) sunki vasara buvo, bet bendravimas viska atpirko :)

 • Alina 2.0
  +2
  Grazi teritorija, aptarnavimas neblogas, bet maistas neskanus. Tikrai ten negrisim, paliko. nesuvalgyta vistiena ir isejom vakarieniaut kitur :) meniu irgi labai prastas... tikrai nerekomenduoju

 • Ieva 5.0
  +4
  Laaabai skanus maistas. Tiek žuvis tiek mėsa, tiek kiti įvairūs patiekalai. Karbonadai užima pusę didelės lėkštės! Na visos porcijos didelės - pakaks visiems. Labai greitas ir operatyvus aptarnavimas, maistą pagamina irgi labai greitai, o kainos lyginant su porcijos dydžiu ar net kitomis kavinėmis labai mažos!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną