Seira

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
2.7
Mus rasite
Vytauto g. 36, Seirijai, LAZDIJAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Seira

 • rimvydas zvinys 1.7
  0
  Dienos sriuba, du koldūnai su aviena ir puodelis arbatos už 9,10 eur, -visiškai neadekvatu

 • Rima 1.0
  +15
  Labai grubiai aptarnauja padavėja, tokia trumpais plaukais, apie 50m. (apibūdinu, nes nežinau, kiek ten jų dirba). Taip sugadino mums nuotaiką, kad daugiau nesinori ten grįžti. Akivaizdžiai nekenčia savo darbo.

 • Danielius 1.0
  0
  Š.m. rugpjūčio 21d. su šeima pietavome šioje kavinėje pirmą, bet dabar jau tikri esame, ir paskutinį kartą. Tą dieną dirbusi padavėja geba kiauliškai skirstyti klientus į tam tikras, tik jai suprantamas, kategorijas. Mums mandagiai paprašius virtų bulvių prie kepsnio, ji grubiai pareiškė, kad niekas mums 2 bulvių nevirs. Na, nevirs,tai nevirs. Tada dar maloniai paprašėme kepsnio neapskrudinti. Tuomet ši padavėja storžieviškai išpyškino, kad keps, kiek reikės. Užsisakę viltingai laukėme savo pietų. Rezultatas pranoko mūsų lūkesčius negatyviąja prasme: ryžiai buvo sunkiai kramtomi, nes neišvirę (na, bet džiugu, kad išvirė 2 ŽMONĖMS!), o kepsniai, deja, bet apskrudę. Beje, sriuba buvo sūri. Mums bevalgant, atvyko 2 vyriškiai ir atsisėdo mūsų kaimynystėje. Užsisakydami pietus, 1 iš jų įsakmiai pareiškė, kad keptų bulvių nevalgo. Tuomet padavėja atkartojo jo žodžius dirbtinai nusišypsodama. Kulminacija buvo pasiekta, kai ji patiekė mūsų kaimynams pietus, kuriuose 1 lėkštėje pūpsojo BULVIŲ KOŠĖ. Ką čia daugiau bepridėsi, nebent tiek, kad ši nesąžininga, vulgari ir arogantiška padavėja tik gadina kavinės vardą.

 • Irmgarda
  -6
  Grazi aplinka,malonus aptarnavimas...meniu platus pasirinkimas ir lb skanu,likau suzavėta...būtinai sugrįšiu!!!

 • sigis
  -3
  labai puiki kavine puikus maistas grazi aplinka grazus miestelis labai pasikeites pries daug metu labai buvo niurus,o dabar kada atvaziuoji vasara,o dar labiau pavasari tai tiesiog nuostabu nesinori net isvaziuoti prisiminus jaunyste,bet kazkas ta grozi kuria,aciu tiems kurie kuria......

 • ingute
  -4
  nustabu visada kai dirba Linute.aplinka puiki,maistas taip pat,tik ilgokai gamina.na,bet kokybe viska atperka.

 • jolka 5.0
  -21
  lazdiju rajone pati geriausia kavine, galima labai skaniai pavalgyti ir visiskai nebrangiai. labai jauki aplinka, malonus aptarnavimas, man cia labai patinka, daznai cia lankausi, nes tai lazdiju rajone vienintele normali kavine, noretusi kad daugiau tokiu butu, tik galetu buti didesne kavine.

 • edita 5.0
  -3
  Labai platus asortimentas, kaip tokiame kaime.Graži aplinka, maloniai aptarnauja. Labai patinka mano mergaitėms kjarštas šokoladas su riešutais ir kepti koldūnai. Šaunu taip ir toliau. Sėkmės jums./

Pasiūlyk restoraną