SAY CHEESE

Įtraukti prie mėgstamų

Ar įsivaizduojate save vienu metu Paryžiaus sūrininkų kavinukėje, Amsterdamo senamiesčio firminėje sūrių krautuvėlėje,  Ispanijos kaimo sūrio ūkyje ir Italijos kietųjų sūrių brandinimo rūsiuose...? Sunku net įsivaizduoti? O jei pasiūlytumėm tai patirtu realiai, čia pat, Vilniuje, Gedimino prospekte? „Say Cheese“ čia atidarė sūrių krautuvėlę - bistro, kur geriausi Europos sūriai ir specialiai Jums sukurtos sūrio lėkštės.
Specializuota sūrių parduotuvė „Say Cheese“ – gerų emocijų bei išskirtinio skonio pasiūlymas sūrio mėgėjams. Čia rasite aukštos kokybės kietųjų, puskiečių, minkštųjų bei pelėsinių sūrių iš Nyderlandų, Italijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos. Iš skirtingų pasaulio šalių atkeliavusius sūrius padėsime suderinti su unikaliais gurmaniškais pagardais, rūšiniu vynu ar alumi. Didžiausiems sūrio mylėtojams pasiūlysime specialius įrankius ir aksesuarus. Su mumis patiekalų su sūriu, sūrio užkandžių gamyba taps paprastu malonumu. SAY CHEESE visiems, mylintiems sūrį!


Darbo laikasVerslo pietūs
Pirmadienis 10:00 - 21:00 -
Antradienis 10:00 - 21:00 -
Trečiadienis 10:00 - 21:00 -
Ketvirtadienis 10:00 - 21:00 -
Penktadienis 10:00 - 21:00 -
Šeštadienis 10:00 - 21:00 -
Sekmadienis 10:00 - 21:00 -

Atsiliepimai apie SAY CHEESE

 • Agnė Samaliūtė 5.0
  0
  Išskirtinis interjeras ir puikus sūrių ir kitų delikatesų pasirinkimas! Aptarnavimas - be priekaištų: ir papasakos, ir paragaut duos, ir kantriai aptarnaus net ir pačius labiausiai neapsisprendusius :)

 • Aurelija Gr 5.0
  0
  Puikiausias asortimentas, geriausia komanda, smagi aplinka! Apsilankyti tikrai verta!

 • Arnas Raulinaitis 4.7
  +2
  Nežinau ar kur nors dar Vilniuje ir apskritai Lietuvoje yra vieta, kurioje paragautum geriausių Europos sūrių vienoje vietoje. Už baltojo pelėsio sūrį Delice širdį atiduočiau.:)))

Pasiūlyk restoraną