Sava pica

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
3.5
Populiarus
Mus rasite
Kaunakiemio g. 5, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 00:00 - 00:00 - - -
Antradienis 00:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 00:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 00:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 00:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 00:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 00:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Sava pica

 • Petras N 1.0
  -1
  Užsisakius maistą į namus kainos nepasakė, o kai atvežė, pasirodo, jos buvo didesnes nei skelbiamos jų svetanėje. Picos beskonės, deja negelbėja ir padažas, nes jis irgi beskonis. Pečiaus turbut nesivalo nes visas picų padas aplipęs juodais sudegusiais miltais ir pirštai po to buvo juodi kaip pasikapsčius po anglis.

 • Artūras Strolys 5.0
  +1
  skanu ir pigu

 • David Richards 1.0
  -1
  kita karta labai prasau bent siltos picos

 • Vaidutis Urbonas 1.0
  -2
  Tragedija, o ne picerija. Užsisakius picą į namus, darbuotoja teigė, kad reikės laukti apie pusantros valandos. Atvežė už 40min, galvojau nu ok anksčiau atvežė fainai kažkaip, atsidarau dėžę, forma kiaušinio, atvėsus jau prieš geras 15min, guminė jau pasidariusi. Padažas padarytas tikriausiai prieš geras kelias savaites ar net mėnesį, skoniu nepasižymi. Anksčiau dar plius minus padoriai kepdavot, o dabar viskas, ką galiu pasakyt, yra TRAGEDIJA. Nerekomenduočiau net priešui šitos "picerijos".

 • Juozas Zareckas 1.0
  -2
  Sveiki, atsiliepus moteris pasakė kad nebeveža picos į namus nors dar nebuvo 3 valanda nakties.. pasakius kad dar nėra trijų valandų jinai pasakė kad neveš.. padėjo telefono ragelį ir nemaloniai kalbėjo... ant pačio galo pasiuntė toli toli.... baisu kaip taip leidžia vadyba elgis.... patariu geriau pasiieškoti geresnių picerijų kurios elgiasi padoriai...

 • arnas ba 2.3
  -1
  + uz nepasimetuse blondine

 • Jau geriau nevalgius nei sitaip
  -2
  Uzsisakem seimynine pica pora kebabu ir kolos i namus..baisu... virs 2 val laukem gavom salta kiausinio formos pica ir du karstus ir i kosia panasius kebabus kuriu neimanoma buvo nei ikast nei siurbt kaip sriuba baisu tiesiog kaip sitaip galima. As suprantu naktine pamaina zmonem taip pat sunku dyrbt bet tai tokie kurie neziuri kad klientas butu patenkintas ir lekia is darbo :) p.s. kolos negavom nes neturejo o pasake tik kaip viska atveze :)

 • karolis
  -1
  Buvom siandien nakti.dirbo tokia nereali zema sviesi mergyte.gal galit bent varda pasakyt?

 • Klijentai
  +2
  Dirba tokia čiorna moteris už baro.Pagyvenus,nedidelio ūgio,ryškiom akim.Aptarnavimo lygis baisus.Nesuprantu ką išvis tokie žmonės daro tokiose darbo vietose.Apsilankom jau ne pirmą kart,tai visa susiraukus išlenda vis.Nors esam paprasti žmonės,ateinam su šeimom,nesamonių nedarom,tai ir norėtūsi,kad kaip žmones aptarnautų.Baisu!Tokie darbuotojai pavers skyle normalią piceriją!Vien dėl jos nesinori ten gryšt...

 • Kliente Lina 1.0
  -24
  norejau neimti picos, bet jau buvau sumokejus pinigus.. Picas daranti darbuotoja (sviesus plaukai tatuiruotes ant ranku) parukiusi lauke cigarete), nenusiplovusi ranku perskaite uzsakyma ir emesi darbo! Man belaukiant prisilieciau prie baro staliuko - visos rankos dulkinos. Pasirodo sluoksnis dulkiu gal but is gatves sunestu pro duris. bet tuomet dulka ir ant produktu..

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną