Šašlykinė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Grill | BBQ
3.5
Populiarus
Mus rasite
Ulonų g. 67, ALYTUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 00:00
Antradienis 11:00 - 00:00
Trečiadienis 11:00 - 00:00
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Šašlykinė

 • Karina Janulevičiūtė 5.0
  0
  Labai skanu,didelės porcijos,puikus interjeras,superiniai padavėjai!

 • Laima Kulikajevienė 3.7
  0
  Interjeras jaukus ir maistas skanus bei kokybiškas, neskaitant kad lėkštės per mažos skirtoms porcijoms. O štai aptarnavimas klaikus. Trise prie vieno staliuko užsisakėme maistą ir visiems atnešė skirtingu laiku. Norint visiems valgyti vienu metu, kol atneš trečiam žmogui užsakymą, pirmi du patiekalai jau bus visiškai atšalę. O jei panorėsite valgyti karštą maistą, tuomet pirmasis jau bus bebaigiąs savo maistą, tada tik atneš antram, o kol gaus trečias žmogus, tai ir antrasis jau bus suvalgęs savo patiekalą. Apsilenkę kitą kartą, išreiškėme norą kad patiekalai visiems būtų patiekti vienu metu, bet prašymas liko neišgirstas ir patiekalai atnešti su dideliu laiko intervalu.

 • Gluosnis G. 5.0
  0
  labai skanus šašlykai ,porcija gan didelė , padavejos visada šypsosi ,o interjeras labai patrauklus

 • Rūta P. 4.7
  0
  Skanu,interjeras gražus ir skoningas. Tik tiek,jog nesmagu kai vienam žmogui atneša vienu laiku patiekalą,kitam kitu. Norėtųsi vieno staliuko užsakymus gauti vienu kartu.

 • Vaidas Baranauskas 3.3
  0
  Buvome dviese. Padavėja nesugebejo užsirašyti dviejų patiekalu. Žmonai atnešė, o aš laukiau valanda, o paskui pareiškė, kad padaro nuolaida. Apsisikit su savo 1€ nuolaida. Geriau priimkit i darbą žmones su smegenim ( jei padavėja gali būti su smegenim)

 • Alyta Alytus 1.0
  +1
  Sveiki aptarnavimas baisus! Uzsisakius kava, sriuba ir antra patiekalus atnese viska kartu kava atsalo kol sriuba valgeme kolega isvis negavo sriubos todel paprase, kad atnestu sriuba ir nenestu antro patiekalo kol nesuvalgys sriubos tik pradejo valgyt ir jis gavo savo patiekala :) zodziu prastai aptarnauja :))))

 • Roberta 1.0
  +1
  Sveiki, šioje kavinėje lankausi tikrai dažnai, nes maistas tiesiog super, labai skanu, gausus pasirinkimas, bet aptarnavimas.. Niekada nemaniau, kad rašysiu atsiliepimą ir dar blogą, tačiau tikrai prašau savininkų kažką daryti šiuo klausimu. Kiek buvau per šį mėnesi tiek turėjau pati pasiimt meniu, nes laukt reikia apie 20 min, galiausiai pasiimi tada niekas nesugeba prieit priimt užsakymo, nors padavėja praeina po kelis kartus, bet net negirdi kai į ją yra kreipiamasi, galiausiai nueini paprašyti tiek saskaitos tiek pasakai ka valgysi. Jei ne maistas, niekada čia nesilankyčiau. :) o šiaip visa kita tikrai puiku.

 • Sandra 2.0
  +3
  Pirmas ispudis labai geras, grazus ir skoningas interjeras. Viska sugadino nemalonus aptarnavimas. Vaikinas kuris aptarnavo buvo arogantiskas. Paprasius grybu padazo ant "steiko" buvo atsakyta kad padazo atskirai nera o paprasius kad padarytu buvo atsakyta kad nedaro kas buvo nelabai suprantama kadangi uzsisakeme viena kepsni su grybu padazu. Dar vienas dalykas kuris buvo labai keistas kad svieziai spaustu sulciu negalima buvo maisyti pagal musu pageidavima su morkomis tik su greipfurtais kas irgi buvo sunkiai suprantama.

 • Jolita
  -1
  Ką tik papietavę šioje šašlykinėje.Viskas patiko-ir maistas,ir aplinka,ir aptarnavimas.Šaunu!

 • migle_cha 1.0
  +3
  nesamone, kiek galima laukt, belaukdama valgyt isgeriau buteliuka pomidoru padazo, visi padavejai vaiksto susiraukes nesamone!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną