Šaminė - jFish Deli

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Kavinės
Patiekalų tipas Žuvis | Jūros gėrybės
4.1
Mus rasite
Vingio g. 13, Naujųjų Muniškių km., KAUNAS
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis -
Trečiadienis 11:00 - 20:00
Ketvirtadienis 11:00 - 20:00
Penktadienis 11:00 - 20:00
Šeštadienis 11:00 - 20:00
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Šaminė - jFish Deli

 • Lena Petuchova 4.7
  +1
  Viskas labai patiko. Patiekalai lengvi, skanus, padazai super, desertas tai pat puikus!

 • Marta
  0
  Sveiki,norejome palikti atsiliepimą apie šamine.Neseniai su šeima joje lankėmės ir likom labai nepatenkinti padavėjos (Julijos) elgesiu..Paprasėm jos atnešti mums sauso vyno (balto) ir alaus mano vyrui,o ji naglai atšove,jog neturi dabar laiko ir atneš vėliau...Teko vyno bei alaus laukti pusvalandį,kol padavėja teiksis baigt šnekėt telefonu ir atneš mums užsakytus gėrimus.Labai prašome atsižvelgti į personalo elgesį su žmonėmis...Nes pasijutom tikrai labai nemaloniai,juolab ,kad restorane buvome tik mes,ir darbo tikrai daug nebuvo.

 • Veronika 2.3
  -4
  Vakar valgėme šaminėje,ir turime nemažai nusiskundimų.Kvapas restorane atleiskit ,bet nepakeliamas...Maistas-meniu lentoje,bet nera is ko rinktis.labai nuvylė padavėjos darbas.Nesistengė papasakoti daugiau apie patiekalus.Jos vardas Julija.Labai nemaloniai likome aptarnauti.Siūlau atsižvelgti į personalo darbą.O siaip linkime sekmes.

 • Kazys 5.0
  +1
  Šiandien pagaliau susiruošiau į Šaminę N. Muniškiuose. Aplinka - nekokia, vis dar vyksta statybos ir pan. Restoranėlio vidus jaukus, gražus, modernus. Patiekalai - nuostabiausi! Valgiau kokosų sriubą (2,60 €) - dieviška, šamo tartarą (4,70 €)- valgyčiau ir valgyčiau ir šamo filė Bordo vyno padaže (6,30 €) - skanumėlis. Draugas dar valgė šamainį (2,50 €) - sakė, kad puikiausias, svarbiausia, viduje ne kažkoks žuvies paplotėlis, o šamo filė gabalėliai Brangiausias patiekalas kainuoja 9 € - šamo filė svogūnų ir grietinės apvalkale. Labai maloni vieta pavalgyti, jeigu neskubi, nes viską gamina tik užsakius, taigi be valandos nepavalgysi. Žmonių nėra, nes greitkelio pakelėje stovi tik tas vienas stendas su užrašu Šaminė.

 • Ieva 5.0
  +2
  Pirmas kartas nenuvylė. Žuvienė skani ir soti. Šamas vyno padaže - nuostabus ir subtilus skonis. Vaikams "mėsainiai" taip pat patiko. Aptarnavimas - malonus. Aplinka - taip pat neblogai. Kainos - prieinamos. Tikrai dar užsuksime. Sėkmės!

 • Ieva
  0
  Pirmas kartas nenuvylė. Žuvienė skani ir soti. Šamas vyno padaže - nuostabus ir subtilus skonis. Vaikams "mėsainiai" taip pat patiko. Aptarnavimas - malonus. Aplinka - taip pat neblogai. Kainos - prieinamos. Tikrai dar užsuksime. Sėkmės!

 • Ramune 2.0
  0
  Maistas atleiskit, bet nepatiko.Valgėme bordo stiliuj,daržovės buvo normaliai neištroškintos ir kietos.Aptarnavimas irgi ne aukščiausio lygio.

 • Reda 5.0
  +2
  Tikrai labai labai labai skanūs tiek patiekalai, tiek rūkytas šamas išsivežimui!

 • dz 5.0
  +1
  Puikus patiekalai, liezuvi galima nuryt :) Jauciamas ne tik prancuziskos virtuves subtilumas, skonio harmonija, bet ir grozis, penas akims :)

 • Reda 4.0
  +1
  Maistas - fantastinis.Tiek kokosine sriuba su samu,tiek samas "bordo"stiliumi buvo puikus.Tik reiketu nusiteikti nelabai estetiskai aplinkai.Aisku tai tik pradzia ir ateityje linkiu tapti visu pripazintu ir geidziamu restoranu.

Pasiūlyk restoraną