Salingas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.9
Mus rasite
Tilžės g. 168, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Salingas

 • Salvin Salvin 4.3
  0
  Skanūs pusryčiai, malonus personalas, aplinka autentiška.

 • irmada
  0
  Viskas butu neblogai,bet kainos pristatymo biski ziaurokos,net 15 lt tai 4,35 er.nebutu daug,bet tokia kaina galetu buti uzmestyje,o ne mieste. Ir induku skaiciavimas,tegul tai ieina i kaina.

 • bronius 4.0
  +3
  reikia pripažinti, kad kinų maistas čia skaniausias ir geriausias Šiauliuose. tačiau niekaip nesuprantu kodėl už maistą išsinešimui dar imamas papildomas mokestis už plastmasinius indelius. sumokam, bet juokinga, kaip tokio lygio restoranui.... daug kur išsinešimui kaip tiktai nuolaidas taiko.

 • Žaneta 5.0
  +1
  Jei noriu skaniai pavalgyti, gerai praleisti laiką, ir tikrai nesusigadinti nuotaikos dėl aptarnavimo, maisto ar kitų faktorių, tai einu tik į Salingą. Maistas mūsų šeimai asmeniškai tobulas, ypač fantastiškos vištienos salotos (nesu kitus niekur net panašaus skonio valgiusi), žuvies skonio baklažanai bei vištienos vyšnaitės, bet aišku , dėl skonio nesiginčijama, bet šito restorano virtuvei tikrai duodu 10 su pliusu. Tik norėtusi, kad kada nors Salingas iškiltų aukštyn bent 1 aukštu :), turiu omeny patalpas :)

 • Donatas 5.0
  0
  5/5 balu

 • Donatas
  0
  Skaniausia kinietiska virtuve siauliuose. Nera net su kuo palyginti. Beto ir pigiausia imant kiekio ir kainos santyki.O prieskoniu niekad nera mazai, nes visada galima uzsiberti druskos ar ko tik sirdis geidzia.

 • savas
  +2
  Labai malonu ir smagu gauti atsiliepimus. Del juros gerybiu.Galiu pasakyti, kad jos yra pirmiausiai isverdamos,po to truputi apkepinamos ir dedamas padaziukas,tas kepimas vyksta gal koki 3-5 sekundes.Ne nuo kepimo jos yra kietos,tikriausiai tokias gavome.Atsiprasome uz tiekejus.Del prieskoniu tai reikia pasakyti, kad paduotu barmenas,nes vasara greit genda soja,tai nelaikome ant stalu prieskoniniu.O jei kyla klausimu del (sef povar), virejo, prasom sakyti ir pakviesim, visada virejas pasisveikinti iseis su jumis :) Aciu visiems kam patinka ir kam nepatinka.Laukiam ir toliau atsiliepimu apie mus.Kad galetume padaryti isvadas.Gal ka pakeisim,geriau padarysim. Mums svarbi jusu nuomone :)

 • Vaje
  0
  Buvome šiame restorane, užsisakėme 4 skirtingus patiekalus, visi patiekalai buvo neskanūs, visuose trūko druskos, jokių prieskonių, jautėsi truputis sojos padažo, jūros gėrybės buvo perkeptos - kaip guma... taip neturėtų būti... toks įspūdis, kad šef povaras atostogauja, lietuvaičiai gamina... esame su šeima buvę ne viename kinų restorane kitose šalyse, kur gamino kinai, maisto nepalyginsi. Mūsų šeima maistą įvertino 3 balais iš 10 balų...

 • Zita 4.0
  0
  Jau daug kartų lankiausi šiame restoranėlyje. Visada buvo labai skanu. Man ypač patinka žuvies patiekalai. Kartais tenka ilgiau palaukti, bet būna verta. Man patinka, kad net ir daugiau privalgius, niekada nesijauti labai apsunkęs.

 • rasa 5.0
  0
  tai nuostabi vieta, maistas nepakartojamas, o aptarnavimas aukščiausio lygio.nuostabu,kad dar yra tokių vietelių kur nueini ir gali gerai jaustis. dėkoju draugams kurie pasiūlė ten apsilankyti.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną