Rytų Azija

Įtraukti prie mėgstamų
2.0
Mus rasite
Kumelių g. 16, KAUNAS
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Rytų Azija

 • Rytis
  +1
  Nueinu i menesi po 1--2 kartus man ten patinka. maistas skanus nei karto nenuvyle.

 • Armantė
  0
  Teko apsilankyti siame "restorane". Maistas klaikus uzsisakeme saldziarugste vistiena ir ryziu su kiausiniais. Tesloje vistienos nerasta vien tik tesla ir viskas,pats maistas tiesiogine to zodzio prasme nebis svieziausiu, ryziai sulipe, jokio birumo gryna košė. Na zodziu nepatariu niekam lankytis ten, senamiesti pilna kitu geresniu vietu skaniai pavalgyti ir maloniai prlaleisti laika!

 • Vidmantas 1.0
  0
  2016 09 02 praleidome vakarą šiame restorane. Bent 2-3 kartus per metus ten leidžiam vakarus vieni ar su svečiais. Tačiau tą vakarą užkliuvo maisto kokybė. Vištienos su grybais sriuba ne aštri, o rūgšti, bet kai užsisakėm traškią vištiena ir kiaulieną tai bevargant supratom kad valgom tiesiog tešlą be mėsos, t.y. didelėse porcijose realiai mėsa sudarė kokį 1/4 viso patiekalo (beja kainos tikrai nemažos kaip už tešlą). Tiesiog teko žaisti žaidimą- perpjauk ir rask tešlą su mėsa. Pasidariau net nuotrauką tik negaliu įdėti. Skaudžiausia, kad apie tai pasakai darbuotojams, jie sako, kad perduos virtuvei, gauni saskaitą kiek pamenu 113 eur ir paprašius sudėt likutį jie paskaičiuoja tarą? Tiesiog po tokių fokusų norisi eiti kur maistas kokybiškesnis.

 • lientas 1.0
  0
  Tikras š...... vistiena ganbou kazkokia smirdanti tiek kad padazas ta kvapa numusa, dar klausimas i kuri neaisku ar isvis kas nors gali atsakyti kam leksteje reikalingas zalio pamidoro gabalelis ir 3 agurkai tipo papuosimas :D cia jau turbut kokia sena vireja arba virejas kuri/s tikrai nera ciurka ir negali atsispirti pagundai ideti kazko lietuvisko :DDDD .Karstas juru grybiu rinkinys niekam nepatariu, nes patiekalas susideda is svogunu, morku keliu nesuprasi kokiu snargliu (cia tos juros gerybes taip vadinamos) ir vėl svoguno. Patarimas neikite nevalgykite nesigadinkite sau nuotaikos geriau rinkites kita vieta, bent jau gal pavalgysite, o kas galvoja, kad nusisneku nuvaziuokite pavalgykite ir patis pamatysite. Kaip Užkalnis sakytu 0 žasu is 5.

 • Nusivylus kliente
  0
  Personalo bendravimas labai prastas,nesilaiko jokio etiketo. ***uja per visa sale,prie klientu aptarineja savo asmeninius reikalus. Personalas labai prastas,nusivyliau.

 • Aurelija 1.0
  0
  Ryziai ne sviezi. mesa ne iki galo iskepusi. labai nusivyliau.

 • Alkana kumelė 5.0
  0
  Man viskas ten patiko.

 • Lukas 1.0
  0
  Aptarnavimas labai prastas, ne pirma karta valgydamas maiste randu juodu plauku. bet maistas skanus.

 • Giedrius 3.0
  0
  Karšti ledai buvo atnešti visiškai šalti. Maistas įmantrumu ar porcijų dydžiu neišsiskiria, ryžiai prasti (netikusi veislė). Mažas aštrių patiekalų pasirinkimas. Aptarnavimas geras.

Pasiūlyk restoraną