Rytai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
4.1
Mus rasite
Gynėjų g. 2/Gedimino pr. 49a, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 24:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 24:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Rytai

 • Kotryna Papartyna 3.7
  0
  Maistas vidutiniskas. Dar nesuvalgius sriubu buvo atnesti antri patiekalai, kuriems teko atsalti. Padaveja buvo paslaugi.

 • Tomas Manas 3.0
  0
  Eilinis kinu restoranas. Nei labai skanu, nei labai blogai. Kainos didokos. Antri patiekalai nuo 7 eur. + ryziai 1 eur. Jautiena su juodaisiais grybais labai suri. Sriubos, tiesiog sultinykai. Zodziu ar cia ar bet kuris kitas pakeles kinu restoranas - jokio skirtumo. Tiesa turiu pagirti nors ir kicini, bet tvarkinga ir miela interjera, bei mandagu aptarnavima. Negrisiu :)

 • Marija Šauliūnaitė 2.7
  +1
  Visad sakiau, kad skaniausi kiniečiai, bet paskutinį kartą nusivyliau. Viso apsilankymo metu iš personalo jautėsi priekaištas, kodėl mes atėjome, lyg jau norėjo eiti namo, bet sutrukdėme. Taip pat maistas buvo tai per sūrus, tai be padažo, viskas pro šoną. Gaila, nes tiek man, tiek draugei skrandis po vakarienės sustojo. Kažkas nebe taip. P.s. interjerą ir taures jau reiktų atsinaujinti labai.

 • Ruta R 2.7
  0
  Teko ilgai laukti maisto. Nėra labai skanu.

 • Rasa
  +2
  Rytu maistas vienas skaniausiu Vilniuje is kinieciu. O madoj ne RYTAI jei ka

 • Jone 1.0
  -1
  PC MADA aliejus matyt keiciamas labai retai, maistas neskanus, pavalgius atsirugome sudegusiu aliejum, striuke smirdejo net kita diena keptu maistu. Chalturscikai, vengti bet kokia kaina

 • L. & N. 5.0
  +2
  Labai patiko!

 • Saule
  -1
  Aptarnaujantis personalas labai neprofesionalus. Sumaisius sriubas buvo tik pagusciota peciais ir liepta susimoketi. Tikrai tu 8lt uz net neparagauta sriuba negaila, taciau personalo poziuris i klienta atmuse nora dar kada nors cia apsilankyti.

 • Pastovus klientas 5.0
  +1
  Nuolat lankomes su seima ir darbo dienomis kartais uzsuku, tai ne karto nenuvyle. Viena geriausiu vietu Vilniuje.

 • Jola
  -3
  Buvom vakar, labai nepatiko maistas. Traški vištiena vos šilta - tikrai negaminta,matyt nepakankamai mikrobangėj pašildyta.. ledus patiekė su desertine šakute - kaip valgyti tirpstančius??? Daugiau neisim.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną