Romnesa

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
4.3
Mus rasite
Jaskonių k., DRUSKININKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis 12:00 - 21:00 - - -
Ketvirtadienis 12:00 - 21:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 20:00 - - -

Atsiliepimai apie Romnesa

 • Irutė K 5.0
  0
  labai jauku ir šilta aplinka,maistas labai skanus , ačiū

 • Giedrė Norvydienė 1.7
  0
  Šventėme giminaitės jubiliejų. Nuvylė labai daug dalykų. Pirma užkliuvo nešvari, dėmėta kiliminė danga pobūvių salėje, nors kiemas sutvarkytas gražiai. Vakare pasigedome įjungtų lauko šviestuvų prie laiptų, buvo nesmagu lipti tamsoje ieškant kito laiptelio. Užsakėme vieną brangiausių meniu - 25 eur. žmogui. Maisto buvo vos "palesti". "Karštas" - vištienos krūtinėlė su voveraičių padažu pasirodė vos įkandamas patiekalas - mėsa sudžiūvusi, kieta, padažo vienas arbatinis šaukštelis ir tas pats sušokęs, porcija labai maža. Patiekti karštus vėlavo 50 minučių nuo sutarto laiko. Duonos ant stalo nebuvo, atnešė tik tuomet kaip paprašėme. Vyniotiniai tragiško skonio, apdžiūvę, įdaryta lydeka buvo pradėjusi gesti, baklažanų suktinukuose varškė buvo irgi ne pirmo šviežumo, balta mišrainė sušokusi į vieną gniutulą, nuo miltingų bulvių ir pagailėto didesnio kiekio majonezo. Į kainą buvo įskaičiuoti desertai tiramisu ir šakotis. Šakočio per visą vakarą taip ir nesulaukėme. Neskaitant to kurį per edukacinę programą (už kurią papildomai buvo sumokėta 100 eur.) patys iškepėme. Edukacinė šakočio kepimo programa buvo bene geriausias dalykas tą vakarą iš restorano pusės. Šakotis gavosi tikrai skanus, programas buvo įdomi. Kadangi diena buvo šilta svečiai gėrė daug vandens su citrina. Teko ieškoti patiems kur papildyti vandens ąsočius, nes padavėja į pobūvių salę užsuko žvilgtelėti tik po gerų trijų valandų nuo šventės pradžios. Kavą patiekė svečiams ėmus skirstytis namo. Visa šventė mums kainavo 600 eur. Žodžiu kaina absoliučiai neatitiko kokybės. Daugiau nesirinkčiau šios įstaigos jokiai šventei.

 • skaidre
  0
  Svenciau jubilieju,labai nusivyliau ,geda buvo pries svecius . Maisto tik pauksteliams palest,salotu pora saukstu,indai grazus,bet maisto juose labai mazai.Nezinau uz ka sumokejau 330 euru,matyt uz tai,kad ten statomi tiltai ir daromas asfaltas

 • Mindė 4.0
  +1
  Puikus, restorasnas, nuostabi aplinka, pakankamai pukus maistas kurį užsakėm, bet ne viskas gerai su personalu. Šį savaitgalį (2016 08 20) apsilankius teko susidurti su padavėja, kuri nors ir atrodė darbšti, bet akivaizdžiai netinka bendravimui su klientais. Bendravimas šaltas, priverčiantis jaustis "ko čia atvykot ir ko norit". Teko pastebėti ir tolimesnį jos bendravimą su kitais klientais- priimant užsakymą ne kartą dedamas žingsnis lyg norėtūsi bėgti toliau (skubinamas klientas, pakankamai nepakonsultuojamas). Vėliau pasirodžius naujiems lankytojams teko girdėti jų diskutuojamas neigiamas pastabas apie šią merginą. Klientai sulaukė ne visai malonaus atsakymo pasakius, kad jau ilgai laukia padavėjos. Plačiau nekomentuosiu, bet padavėjos elgesys labai skyrėsi nuo jos puikiai klientus aptarnaujančios kolegės.

 • Gintarė 5.0
  +1
  Puikus restoranas, skanus maistas už prieinamą kainą ir labai malonus personalas. Grįšime dar ne kartą!

 • Povilas 5.0
  +1
  Labai faina vieta, skanus maistas, didelis pasirinkimas. Labai grazus restorano interjeras, labai jauku ir miela :)Tinka romantiskiems vakarams :) Aciu :)

 • Elena 5.0
  +1
  Laaaabai skanus maistas už puikias kainas :) Visa šeima liko labai patenkinta ir soti :) Būtinai sugrįšime į šį restoraną, kai tik atvyksime į Druskininkus :) Visiems tikrai rekomenduoju šią vietą :) Sėkmės šauniam kolektyvui :)

 • Rūta 5.0
  +1
  Nesenai lankėmės su draugų kompanija ir likome labai patenkinti. Maistas buvo skanus ir nebrangus, o aptarnavimas taip pat labai malonus. Ragavome ir jų kepamų šakočių, kurie tikrai skanūs! Kitą kartą su didesne kompanija būtinai išmėginsime "parodomąjį šakočio kepimą" :) Rekomenduoju visiems!

 • Elena 2.0
  +1
  Laaaabai skanus maistas už puikias kainas :) Visa šeima liko labai patenkinta ir soti :) Būtinai sugrįšime į šį restoraną, kai tik atvyksime į Druskininkus :) Visiems tikrai rekomenduoju šią vietą :) Sėkmės šauniam kolektyvui :)

 • Artūras 5.0
  0
  neseniai lankėmės šiame restorane su šeima ir visi tiek suaugę, tiek vaikai likome labai patenkinti. Maistas skanus, personalas paslaugus, aplinka taip pat labai graži. Tikrai rekomenduoju apsilankyti.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną