Rodilė

Įtraukti prie mėgstamų
4.1

Kavinė – čeburėkinė įsikūrusi Klaipėdoje, Taikos pr. 101, šalia kabelinės televizijos „BalticumTV". Mes visuomet pasirengę Jus pradžiuginti ber kuria proga – ar tai būtų vestuvės, jubiliejus, gimtadienis, krikštynos, mažylių šventės ar kitos Jūsų asmeninės, o gal įmonės šventės.

Jūsų patogumui kavinėje įrengta jauki atskira banketinė salė su židiniu, talpinanti iki 60 žmonių, kurioje ruošiami banketai, furšetai, pobūviai, gedulingi pietūs, metinės ir kiti susibūrimai. Jums pageidaujant ruošiame išvežamuosius banketus, furšetus. Siūlome labai įvairų patiekalų ir užkandžių asortimentą: karštus patiekalus, šaltus užkandžius, salotas, įdarytą žuvį, farširuotą vištą, vieno kąsnio sumuštinukus, pyragėlius su mėsa, grybais, kopūstais, užkandėles ir tortus pagal individualius užsakymus.Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 08:00 - 19:00 iki 19:00
Antradienis 08:00 - 19:00 iki 19:00
Trečiadienis 08:00 - 19:00 iki 19:00
Ketvirtadienis 08:00 - 19:00 iki 19:00
Penktadienis 08:00 - 19:00 iki 19:00
Šeštadienis 09:00 - 19:00 iki 19:00
Sekmadienis 10:00 - 19:00 iki 19:00

Atsiliepimai apie Rodilė

 • Nijole Biriene 1.0
  0
  Visada su malonumu paskanaudavome čeburiekais . Tačiau šį vakarą labai pasigailėjome apsilankę šioje įmonėje. Nežinodami, jog darbo laikas tik iki 19 val, užsukome 18.30 ir buvome labai nemaloniai sutikti darbuotojos, pasijutome kalti, jog mėgstame jų gaminius .... :( Vietoje pasisveikinimo ir paklausimo ko norėtumėme - pakeltu tonu ir nemalonia veido išraiška buvo pirmiausia pasakyta , jog jau baigiasi darbo laikas.... Tikrai nenorime pasakyti, jog visos darbuotojos tokios, nes iki šio karto visada maloniai aptarnaudavo, bet deja ši "ponia " sėdi ne savo rogėse, gaila savininkų..... grįžti į tokią vietą paprastai nesinori..... Sėkmės . Su pagarba, Nijolė

 • Mindaugas 5.0
  0
  Viskas SUPER

 • Enri 2.0
  0
  Visai nieko, bet galėtumėte truputį paįvairinti meniu, o tai jau N metų užsakant gedulingus pietus ar paminėjimus vis ta pati mišrainė, karšti tie patys ir net desertui tas pats vyniotis. Juk šiais laikais toks gausus asortimentas, o pas Jus vis kaip sovietmečiu lyg nebūtų iš ko rinktis...

 • Svetlana Riaba 5.0
  0
  Labai skanu! Aciu!

 • Lauryna 5.0
  0
  Labai skanu, greiti pigus pietus, o banketai tai kitiems dar toki iki tokio lygio uz tokia kaina, - tikrai verti demesio.

 • Lauryna 5.0
  0
  Labai skanu, greiti pigus pietus, o banketai tai kitiems dar toki iki tokio lygio uz tokia kaina, - tikrai verti demesio.

 • Lauryna
  +2
  Labai skanu, greiti pigus pietus, o banketai tai kitiems dar toki iki tokio lygio uz tokia kaina, - tikrai verti demesio.

 • Regina
  +2
  Kiek žinau, ten pasikeitė šeimininkai,lygis geras, banketai,gedulingi viskas gerai, skaniai,patikimai.Nepavede.Cepelinai liuks,ir kainos normalios.Sėkmės

 • Klaipedietis 5.0
  +2
  O man tai labai patinka Rodilej, pietus nebrangus, kolektyvas fainas. Pritariu del banketu,- ispudingai paruosia stalus, kazkas neytiketino, ir uz labai patrauklia kaina. Linkiu ir toliau stebinti savo klientus!

 • !!!
  0
  O man si vieta vis dar patinka, jauciu nostalgija, primena jaunyste, kai reikejo net eilese stoveti, valgau tik ceburekus kartais, skanus!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną