Republic No.1

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
1.9
Mus rasite
Laisvės al. 57, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 02:00 - - -
Antradienis 11:00 - 02:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 02:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 02:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 06:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 06:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 02:00 - - -

Atsiliepimai apie Republic No.1

 • Sandra Sandra 1.0
  0
  Rezervuoji staliuką, sumoki užstatą - o apsauginis tavęs neįleidžia! 15 žmonių kompanija, atvykom iš Klaipėdos. Po vieno renginio Kaune, planavome Gimtadienio šventę pratęsti Republic nr. 1. Iš anksto rezervavome staliuką, sumokėjome užstatą. Visi šeimos žmonės, gerai nusiteikę, kultūringi ir blaivūs ateiname, o apsauginis principingai nuspręndžia neįleisti vieno žmogaus su žodžiais "Tu čia šiandien neįeisi", nesileisdamas į kalbas bei prašymus. Ačiū baro personalui kuris bandė įkalbėti apsaugininką negadinti žmonėms šventės ir įleisti žmogų. Bet viskas veltui! Niekam nerekomenduoju šią įstaigą, o tuo labiau planuotis ten kažkokių švenčių - nežinai ar tau išvis leis ten įeiti.

 • Marija Šauliūnaitė 2.3
  0
  Vidurnaktį noras pavalgyti Kauno centre netikėtai atvedė būtent čia, kadangi aplinkui esančių įstaigų virtuvės jau baiginėjo darbus ir nebepriėmė užsakymų. Pliusas, kad bet kada gali gauti pavalgyti. O paprasta, neįpareigojanti aplinka neleidžia iškelti lūkesčių į aukštumas. Dėl šios priežasties nenusivyliau "patiekalu" - daržovių suktinukais (kaina vos 3eur). Tačiau kaip pubui gėda turėtų būti už ragautą tekilos kokteilį, kuris labiau priminė sultis nei alkoholinį kokteilį...

 • Aaanonimusss Aaanonimusss 2.3
  0
  Teko nusivilti Republic nr. 3 Kaune, dėl labai prastos aptarnavimo kokybės - meniu buvo paduota labai nenoriai, o prašymai norint užsakyti maisto buvo palydimi rankų mostais. Kiti klientai atėję vėliau buvo aptarnaujami greitai ir su jais buvo kalbama mandagiai, tačiau kai galiausiai padavėja prisiverstė ateiti iki mūsų staliuko, buvo pasakyta, jog "rėkaujant ir švilpaujant personalo neprisikviesi" (nesitikėjau, kad žodžio "atsiprašau" pasakymas jau skaitomas rėkimu). Nors Lietuva laimėjo rugsėjo 6 dieną prieš Vokietijos rinktinę, bet džiaugsmą pradangino republic Nr. 3 padavėja. Maistas geras, bet dėl personalo į šitą restoraną nebeeisiu.

 • d. 1.0
  -1
  Buvo tikrai miela ir lankoma vieta, iki vakar vakaro. Administratoriaus kortele nesiojantis kaimietis viska sugadino. Niekam neberekomenduosiu ten lankytis.

 • Nusivylę klientai
  +1
  Apsilankėme viename iš Kauno republic ir labai nusivylėme. Aptarnavimas labai labai prastas. Laukėme kol prieis kokia padavėja/padavėjas gal puse valandos. Turėjome atversta meniu ant stalo ir kai padavėja atėjo ji tiesiog ignoravo mus. Net nepaklausė ar norime ka nors užsisakyti ar viskas gerai ir pan. Niekada daugiau cia nebesilankysim. Tikra skyle, o padavėjai ant tiek susireikšminę kad dar nei vienoje šalyje neteko taip matyti. Tragedija.

 • Mindaugas 1.0
  +1
  Alus prarūgęs, maistas neskanus, aptarnavimas nevykęs, o apsauginiai liolikas ir bolikas (plikas ir ilgas) baigę Simno pagalbinę tik mokyklą.

 • gabe
  -3
  Pati skaniausia kepta duona su suriu kokia esu valgiusi!! Republic No3 kaunas!!!

 • Povilas
  +1
  Teko pora kartu apsilankyti, bet praėjusį savaitgalį tai buvo paskutinis kartas kai aš ten apsilankiau. Plikas apsauginis šiaip sau sugalvojo manęs neįleisti nors mano draugės jau visos buvo viduje ir aš likau kaip ir ant ledo. Esmė kodėl pradžioje įleido o proto jau kažkas jam nepatiko? Parukius kažkuo aš pasikeičiau ar kokį velnią? Norėčiau nupirkti ta barą ir sudeginti!

 • Saulius
  +2
  Nesu matęs, kad visiškai paprastas alaus pub'as pastatytų prie durų tokį nemandagų plikį, pasamdytų ant viso pasaulio piktas padavėjas ir taip apgailėtinai bandytų pabrėžti savo statusą, lyg tai būtų kokia prestižinė vieta skirta tik "elitui". Nepazįstu nei vieno žmogaus kuris liko patenkintas aptarnavimu ir elgesiu su klientais. Savininkams derėtų rimtai susimastyti, nes su tokiu personalu pelnas plaukia pro šalį ir genda reputacija kuri ir taip jau ne kokia.

 • Armundas 3.0
  +4
  2015 - 04 - 10 vakare, apie 23.30 ėjau į RePublic No1 , esu ten ėjas, gal kokius 5 - 7 kartus, per gyvenimą, tikrąją to žodžio prasme " ėjas ir praėjas" , nesu viduje nieko blogio padaręs, nesu ten su niekuom konfliktavęs, niekad nebuvau ten išgėręs, niekad ir viduje padauginęs nebuvau, visada apsirengęs tvarkingai, agresyviai neatrodau, jokių treningų ar pan... Tai va, o vakar einu kaip ir visad, tik mane sustabdė toks plikas apsauginis, ne kartą pro jį ėjas esu, jokių problemų nėra buvę, ir nei iš šio, nei iš to sako, tu neisi.... Taip ir likau nieko nesupratęs, nes paaiškinimo jis neturėjo, baras tikrai nebuvo pilnas, be to, priešais ėja draugai nebuvo sustabdyti, nebuvau nei lašo išgėręs, tikrai labai likau nustebintas, visiškai be jokios priežasties, jie save laiko Dievais ar kuom, bakstelna pirštu į ką nori, ir sako pažaiskim, tada tu lieki kvailio vietoje, stovi prie įėjimo ir lauki kol grįš draugai, į tave žiūri kaip į kokį nusikaltėlį aplink esantys baro lankytojai, nors tu tikrąją to žodžio prasme nesi nieko padaręs. Ne gana to, čia prieš pora savaičių buvo atvažiavę pas mane draugai iš Vilniaus, nes esu ten gyvenęs 4 metus, aš jiems pasiūliau nueiti į Republic , aišku mes ten buvom, išleidom ir pinigėlių, sakė dar kada jie norėtų apsilankyti, bet ar aš jiems ten siūlysiu dar kada eiti, tikrai ne, ar aš išvis kam nors ten siūlysiu eiti, taip pat ne! Ar aš dabar bandysiu kur tik įmanoma parašyti šį komentarą, tikrai - taip! Ar aš bandysiu kreiptis į vartotojų teises - taip! Ar bandysiu kreiptis į jų administraciją - taip! Ar ieškosiu dar kokių instancijų, kad jiems tik daugiau sukelti rūpesčių - TAIP! Nes likau tikrai nesupratęs, kaip taip nemotyvuotai ir neracionaliai galima elgtis, aišku jie gali turėti vidaus taisykles, bet kad ir kokios jos bebūtų, net neįsivaizduoju kurią pritaikė man, turbūt jokios, apsauginis neturi ką veikt....

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną