Rausvasis safaris

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Restoranai, Užeigos
4.9
Mus rasite
Vytauto g. 154, Garliava, KAUNAS
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Rausvasis safaris

 • Birute Ohvanainen
  +4
  Sia nuostabia kavine rekomendavo mano giminaiciai. Kadangi as gyvenu Suomijoje, tad teko pasitiketi ju rekomendacija. Savo 60-mecio svente pradejome planuoti jau nuo 2016 metu geguzes menesio . Pati svente ivyko 2016.12.10 d. Pirma karta susitikome su kavines vadove p. Ingrida ir aptareme visas sventes detales, sventini meniu , sales puosimo detales. Is tiesu buvo labai lengva ir gera dirbti kartu. Tai is tiesu profesionali , konkreti vadove , mylinti savo darba bei gerbianti klijanta.Sventeje dalyvavo is Suomijos sveciu, jie buvo labai suzaveti svente, nuostabiai skaniu maistu. Zodziu visiems sveciams paliko dideli ispudi surengta svente.Visi mano sventes pageidavimai buvo ivykdyti.Todel siandiena daug noreciau pasakyti..., bet deja galiu tik pasakyti dideli , nuosirdu aciui sios kavines kolektyvui ir jos nuostabioms vadovems Ingridai ir Aldonai.Linkiu jums ir jusu kolektyvui dideles sekmes nelengvame jusu darbe bei kurybingu ateinanciu 2017 Naujuju metu!

 • Justina 5.0
  +1
  Kalėdinis firmos vakarėlis buvo fantastiškas. Ačiū už jūsú išradingumá ir labai skanú maistá. Dekoravimas buvo tobulas!

 • Marius 5.0
  +4
  Šventėm gimtadienį. Labai patio. Ačiū. Maisto daug. Skanu.Aptarnavimas malonus.

 • Irena 5.0
  +3
  AČIŪ 100 kartù!!!

 • Rimutė J.
  +6
  Vyro vardu dėkoju už šypsenas, už puikų stalo serviravimą, o labiausiai už skanų kepsnį !

 • Artūras 5.0
  +4
  Išskirtinė aplinka,puikus maistas,geras aptarnavimas,malonios vadovės. Ačiū!

 • Vadovas Eligijus Petrauskas 5.0
  +3
  Norime padėkoti uz visą ilgą ir sėkmingą mūsų bendradarbiavimą rengiant konferencijų bei mokymų ciklą Jūsų kavinėje "Rausvasis safaris".

 • Vadovas Eligijus Petrauskas 5.0
  +2
  Norime padėkoti uz visą ilgą ir sėkmingą mūsų bendradarbiavimą rengiant konferencijų bei mokymų ciklą Jūsų kavinėje "Rausvasis safaris".

 • Edita 5.0
  +2
  Šventėme dukros vestuves 2016 m liepos mėn. 23 d.Dėkojam šeimininkėms už puikų šventės organizavimą - už tikrai labai gardų, gausų, estetiškai pateiktą maistą, paslaugumą, konkretumą.Nuotakos mama Edita.

 • Rima J.
  +6
  Vėl teko apsilankyti Rausvajame safaryje. Kaip visada mus sutiko malonios ponios - Ingrida ir Aldona, kurios dalina šypseną, gerą nuotaiką ir labai skaniai vaišina svečius. Kainos tikrai nėra aukštos, manau, prieinamos kiekvienam, derinamas meniu, atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Likome patenkinti interjero apipavidalinimu, maisto kokybe bei stalo serviravimu. Dėkui, mielos moterys, už šypseną, už gerą nuotaiką ir skanius patiekalus !

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną