Putvinskio 48

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
2.6
Mus rasite
V. Putvinskio g. 48, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Putvinskio 48

 • Darius Gečas 4.7
  0
  Sveiki čia valgau pastoviai ir tokio maisto pasiūlos ir įvairovės dar Kaune nesu regėjas, viskas skanu ir aplinka maloni.. Ačiū Jums.

 • Kietas Metalas 2.7
  0
  Čia valgau tik dienos pietus ir gana retai, bet esu čia apsilankęs bent 25 kartus, todėl galiu įvertinti šį restoraną. Kai tik restoranas atsidarė – viskas buvo puiku. Konkurencingos kainos, pakankamai geras maistas, prie dienos pietų duoda mažą desertą, stalo vanduo yra nemokamas. Tuo metu labai dažnai čia valgydavau. Vėliau sekė keletas nusivylimų. Visų pirma kainos palaipsniui pradėjo kilti ir šią dieną pas juos pavalgyti dienos pietus su sriuba už mažiau nei 5 eurus yra neįmanoma. Antras dalykas, kuris nuvylė tai keistas šefo kūrybingumas ruošiant patiekalus. Kažkada valgiau cepelinus ir lėkštė, kurioje viskas buvo patiekta, buvo papuošta lydytų šokoladu. Cepelinai ir šokoladas man kažkaip visai nesiderina. Taip pat šefas mėgsta į patiekalus pridėti visokių nesąmoningų papuošimų, kurie nėra valgomi. Vieną kartą prie karbonado and salotų buvo uždėta raudonųjų serbentų su šakelėm. Gerai, serbentai ant salotų gal ir nėra blogai, bet tos šakelės nėra valgomos ir man jas reikėjo išspjauti. Na ir pats didžiausias nusivylimas, kuris man nutiko tai buvo, kai gavau lazaniją, kuri vėlgi be jokio reikalo buvo papuošta kažkokios gėlės lapeliais ar panašiai ir ant vieno iš tų lapelių buvo mažas mažas šliūžiukas, kuri turbūt ta gėle maitinosi ar ant jos išsirito. Galite įsivaizduoti, kaip tai sugadino apetitą ir kokį įspūdį man paliko. Trečias dalykas. Šiame restorane padavėjos keičiasi labai dažnai, o tai nėra gero restorano ženklas. Reiškia, kad restorano savininkai joms mažai moka, atima arbatpinigius ar panašiai. Jei tai būtų gera vieta, tai padavėjai taip dažnai nesikeistų. Verdiktas. Putvinkio 48 yra vidutinio lygio restoranas, siūlantis prastą kainos ir kokybės santykį su kart nuo karto pasitaikančiais maisto patiekimo fail‘ais.

 • justė 1.0
  0
  lankėmės čia su draugu vasario 14d. restorano aplinka nebloga... tačiau tikrai nesužavėjo, staliukai maži, ant stalo prikrauta nereikalingų įrankių, taurių tuščių, kurių padavėja nesugebėjo nunešti jei yra nenaudojama... užsisakėm jautienos karpačio, tai nuo kada vietoj rukolos jautienos karpačio patiekiama su salotų lapais??? visiškai nevykęs patiekalas... net nebaigus valgyti, padavėja atnešė karštus, kadangi ant stalo nebuvo vietos, tai neklausus ar baigėm valgyti nunešė karpačio, nors įrankiai buvo sudėti, kad dar tęsim valgymą... jautienos mėsytę prašėm su krauju, tai to kraujo nei kvapo nebuvo... ir kam visur kalnai tų salotų lapų kraunama??? nesugebat išradingiau paserviruoti maisto? jei tiesą sakant, niekam nerekomenduočiau šios vietos, maisto paruošimas stipriai prasilenkia su kainom, padavėja paimta iš kaimo aludės, likom nusivylę vakariene... :)

 • Mile
  0
  Baisiausia vieta kokioje teko lankytis. O teko lankytis daugumoje vietų! Vakar dienos pietų meniu. Maistas buvo šaltas, padavėjos buvo labai nemandagios. Niekas joms nesisekė nuo pradžios iki galo. Pradedant apie tai, kad jos nežino patiekalų eiliškumo, baigiant, kad buvo du kartus priminta joms, jog vištienos mes dar negavom. Pamiršo du kartus! Užsisakius negazuoto vandens, gavom gazuotą. Paprašius druskos ir šiaudelio, gavom pipirų, bet nei druskos nei šiaudelio. Dar kartėlį pasiteiravus kur mūsų vištiena, nes kiti žmonės pavalgė, o aš dar laukiu gavom riebų, piktą šūksni nuo padavėjos: "taigi plaka!" ką plaka? Vištieną plaką?? "Pieno kokteilį!" O vištienos nebesulauksime??? Vistieną Gavau kartu su pieno kokteiliu. Mes puikiai suprantame, kad žmonių buvo daug, padavėjos dvi. Bet elementaraus mandagumo turėtų išmokti... Užsakyti maisto laukėm labai ilgai, kai nuėjau gražiai paprašyti ar gali priimti užsakymą, nes mes neturim laiko gavau bjaurų : "mes irgi!". Gal Penkis kartus padavėjų paprašėme atnešti skundų knygą, bet jos ignoravo mus visiškai. Išeidama pasakiau viso gero, bet abi padavėjos mane ignoravo. Labai nusivyleme aptarnavimu. Daugiau tikrai negrįšime ir be abejo nerekomenduojame draugams.

 • Jonas 2.0
  0
  Nesvarbu, kad pietų metas, norėtųsi, kad padavėjos būtų malonesnės. Visgi pinigus mokam ne tik už maistą, bet ir už aptarnavimą. Kainos nesikandžioja, tačiau maistas nestebina

 • Atsargiai 1.0
  +1
  Tikrai nesilankycsiu dar karta, buvome kelis kartus ir labai nusivyleme, pyragas buvo suruges o zuvis abejotino sviezumo.

 • kleckas 4.0
  0
  Dienos pietūs dažnai būna super. Nemažas pasirinkimas, kainos normalios. Tik kartas maistas būna vėsokas.

Pasiūlyk restoraną