Pušų paunksnėje

Įtraukti prie mėgstamų
3.8
Prabangus
Mus rasite
S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, PALANGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 23:00
Antradienis 09:00 - 23:00
Trečiadienis 09:00 - 23:00
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00
Penktadienis 09:00 - 23:00
Šeštadienis 09:00 - 23:00
Sekmadienis 09:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Pušų paunksnėje

 • Vita pau 4.0
  0
  Šiame restorane lankiausi pirmą kartą, su kuponu "Gera dovana". Turėjo būti rezervuotas stalelis dviem. Tačiau atėjus pasiūlė atsisėsti vidinėje arba gatvės pusėje esančioje lauko terasoje, nors norėjosi kažko romantiškesnio... Maistas tikrai labai skanus ir skoningai papuoštas, tačiau labai brangus, desertai idealūs, pagarba virtuvės darbuotojams. Aptarnavimas geras. Rekomendacija restoranui: jei jau teikiate dovanų paslaugą, tai sugebėkite sukurti romantišką aplinką dviems asmenims, atėjusiems romantiškai praleisti laiką,

 • Vaidas Sabanskis 5.0
  0
  Tik ka gryzome is sio viesbucio. Viskas patiko, maistas tikrai aukstos kokybes, aptarnavimas malonus. Kambariai idealus, svarus bei modernus. Vaikai liko patenkinti viskuom. Nors musu viesnages metu lankesi nemazai zinomu zmoniu, aptarnavimas bei demesys eiliniam gyventojui tikrai buvo pakankamas. Aciu Jusu kolektyvui. VS

 • db 4.0
  0
  Aplinka puiki, aptarnavimas malonus, maistas skanus. Bet kalbos klaidos valgiaraštyje (net ne viena!) visiškai sugadina visą prašmatnumo įvaizdį.

 • ars011
  +1
  VIešbutis įdomus tik tuo kad jame galime pamatyti buvusią žvaigždę A.S.ir už daug kas to ir važiuoja.Šiaip valgis,aplinka neatitinka kainos.

 • Eva
  0
  Malonus aptarnavimas,profesionalus padavejai, maistas skanus, skoningai pateikiamas. Kainos aukštos, tačiau,ištiesų, estetika viską atperka. Apmąstyta kiekviena smulkmena. Sukurta jauki, maloni atmosfera. Pavalgyti brangu, tačiau išgerti kavos, suvalgyti tobulą desertą, pasimėgauti aplinka galima ir dažniau. Šaunuoliai, rekomenduoju.

 • Gite 5.0
  0
  Maloni aplinka, skanu, bet tikrai brangu, na...bet viskas tiesiog puiku- aplinka, Ingrida S. besir8pinantis ar viskas patinka. Padavėjas, pagyvenęs vyriškis labai elegantiškas ir paslaugus. Sėkmės jums!!!

 • Elze
  +1
  Labai malonus aptarnavimas, maistas skanus, gražiai serviruojamas, kainos žinoma, kandžiojasi, bet estetika viską atperka. Tiesiog malonu ten leisti laiką.

 • Ada
  0
  Vakarieniavome su seima ir labai nusivyleme maisto kokybe ,vienintele skani buvo sriuba.Kijevo kotletu tokiu dar nemateme,sausi su kaulu vistienos,nei sviesto idaro viduje su krapais,nei skonio.Garnyras ,kaip valgykloje-3 kupetos darzoviu.Lasisos garnyras-pasibaisetinas,kaip muilas,jokio skonio,-prieskoniu nerasta.Kainos pagal interjera gana aukstos,bet jau kita karta rinksimes tikrai kita virtuve.

 • Erikas 1.0
  0
  Viešbučio restoranas paliko įspūdį: jaukus interjeras, maistas skanus. Tačiau viešbučio kambariai siaubingi. Nuėjome į kambari ir nustėrome, vaizdas baisus, interjeras labai nejaukus, jaučiausi tarsi kaimo sodyboje o ne aukščiausios klasės viešbutyje. Vos atvykę išvykome į kitą viešbutį "Amberton", kuris patenkino visus poreikius. Nerekomenduoju. Su pagarba A.N.

 • aiste .m. 1.0
  +3
  Restorane pasibaisėjau aptarnavimu ,ypatingą dėmesį atkreipti - juodaplaukė pusamžė administratorė. Galiu drąsiai teigti, kad ši Palangos miesto įstaiga nėra draugiška šeimoms su vaikais. "Pušų punksmės" viešbutyje apsigyvenome ketvirtadienį, vienam iš šeimos narių teko dalyvauti konferencijoje" Lūžio taškas". Dieną restorane nepietavome,bet į vakarą - vaikai praalko. Ka gi, šiuoliuojame į restoraną! Taip, suprantu, restorane tuo metu vakarieniauja daug per TV ekraną žinomų žmonių, verslinininkų "grūdai -malunsparniai", nacionalinės tv bosas su siaurais usiukais, neseniai vedes morkius, ir dauuug kitų itin VIP personų. Pasodintos esame truputį tolėliau( po to gerb., skaitytojai -suprasite - kodėl) prieinam prie manes juodaplaukė pusamžė administratorė su iš pusiausvyros išmušiančiu klausimu; Iš kur jūs čia atėjote?Kas jus čia pasodino? Jau jus aptarnavo? Kas aptarnavo? Mano atsakymas trumpas; esam iš viešbučio, aptarnavo padavėja. Bet jei mes maišome galime išeiti. Jeigu mano tonas nebūtų nešvelnus- manau ji būtų išprašiusi lauk.Galvoju viena- mes esame nepageidaujamos, mama ir mano dvi mažametės dukros , beje vienai 6 metukai, kitai mažei 2,5 m....Mes TRUKDOME, bendrą foną VIP sektoriui , o mano mergytės kaip reta tylios, bet vienas minusas- jos yra . V-A-I-K-A-I. Pavalgiau greitai, tik salotų, taip ožkos sūrio salotos vasarą buvo skanesnės, bet šiandien - nebe.Vertinu visumą - blogai ir l. blogai ....

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną