Pomodoro

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai, Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.5
Mus rasite
Lukšio g. 32, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 23:00
Antradienis 08:00 - 23:00
Trečiadienis 08:00 - 23:00
Ketvirtadienis 08:00 - 23:00
Penktadienis 08:00 - 00:00
Šeštadienis 09:00 - 00:00
Sekmadienis 09:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Pomodoro

 • Tomas Manas 2.3
  0
  Lankiausi dienos pietų metu. Nieko daug nesitikėdamas užsisakiau dienos pietums špinatų sriubą ir kalakutienos kepsnį. Sriubos skonis ir patiekimas buvo lyg pašildyta iš vakar dienos, džiuvesėliuose voliotas kepsnys atrodė kaip mokyklos valgykloje. Skonis toks pat. Džiuvesėliai permirke ar aliejuje ar nuo stovėjimo išbrinkę, keptos bulvytės sudžiuvusios, salotos su jogurtiniu padažu apie nieką. Nieko baisaus pagalvojau, daugelyje vietų dienos pietums panašaus skonio ir išvaizdos patiekalai. Na bet kaina lyg gerame restorane. Sriuba plius antras 7 eur. Už tokią kainą ir su tokiu maistu būčiau papietavęs dvi dienas iš eilės betkurioje valgykloje. Pliusas, maista nuo užsakymo atnešė poros min. bėgyje. Išvados: puodeliui kavos užsukti galima, bet valgyti -tikrai ne. Daugiau nenegrįšiu.

 • Renata
  0
  Siandien patieke surugusia salta Gaspacio sriuba Domus Galerijoje.Labai nemaloni padaveja. As pasiurpusi, kad restoranas Vilniaus centre tiekia sugedusi maista. Daugiau kojos nekelsiu i Pomodoro!!

 • Tomas
  0
  Aptarnavimo kokybė apgailėtina!

 • Irmina
  +1
  Viena 5 ar 6 naminių koldūnų porcija kainuoja 6 eurai!!! (20 litų !!!), o vieno koldūno dydis 3 x 3 x 0,5 cm. Jau prisivalgysite, tai prisivalgysite:(

 • K 1.0
  +2
  Labai nemandagus padavėjos Erikos dirbančios Jogailos gatvėje aptarnavimas, jai praverstų apsilankyti pas psichologą!!!

 • Mykolas 5.0
  -2
  I've eaten here three times this week, perfect Italian cuisine every time. And the service is just excellent, you can see that the girls like their job (or they're doing an extremely good job making believe so)

 • Lankytojas 1.0
  +1
  Buvau Pomodoro vilniaus gatveje. Drauge uzsisake makaronus, kurie atrode kaip likuciai is pakuotes arba juos sukirpo i mazus gabaliukus zirklemis. Mano uzsakyta pica turejo buti astri, bet kazkodel ten net trupuciuko astrumo nebuvo. Draugo uzsakyta keturiu suriu pica turejo melynu pelesiu suri, kuris buvo po visa pica ir jo skonis buvo toks ryskus, kad kitu suriu nesijaute visai.

 • Mindaugas 1.0
  +2
  Sveiki, turiu prirpažinti,kad tokiu atsiliepimu dažnai nerašau, bet šį kartą buvau labai pasipiktinęs POMODORO, P. Lukšio g. 32, "Domus Galerijoje" aptarnaujančio personalo elgesiu. Su drauagais sekmadieni (01.11) nusprendėme pavakarieniauti šiame restorane. Pirmiausiai užsisakėme gėrimus ir maistą, netikėtai gavome kavos puodeli, kurio net neužsakinėjime. Nieko tokio, išgėreme, 40min laukiau lašišos karpačio, kuri dažnai valgau Jogailos g. esančiame restorane su verslo patrneriais. Tik šį kartą gavau jį su ledo gabaliukais ir keisto skonio, nes padavėja pamiršo jį užsakyti virtuvėje, o paklausius kada bus gautas užsakymas, nubėgo į virtuve užsakyti. Suprantu, visi darome klaidu, bet nors atsiprašytu, o po keletos minučiu gavus lašisa su ledukais ir atsisakius jos pasakė,kad visi toki valgo ir jei nenoriu galiu nevalgyt, bet susimokėt teks :) Susimokėjau ir pasiūliau šį maistą paragauti virtuvės šefui. Linkiu atkreipti dėmesi į klientus, nes su tokiu aptarnaujančio personalo požiūriu susigadinsite tikrai neblogo restorano vardą. Tai buvo paskutinis kartas kuomet su draugais čia lankausi. Mindaugas

 • Jurgita
  -1
  Puiki vieta sakniai pavalgyti,puikus aptarnavimas,man tik truksta skanios Italiskos kavos,nes kuria turi tai is tolo neprimena geros kavos.

 • Gintaras 5.0
  -1
  Nezinau kaip kam ir kur. Bet domus galerijoi lygis. Man patiko.porcijos dideles.personalas super. Mes beveik valanda pratesem darbo laika))) padaveja kentejo iki galo. Paskui isvare)). Visiems patariu. Ciliakas ubagu laivas .palyginus su Pamadoro .maisto atzvilgiu.kas rashe kad porcijos sumazejo. As uzsakiau makaronu pilna lekste atneshe. Jie ten ka anksciau kibirais atneshdavo)))

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną