Po liepom

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: "Namų"
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Blynai
0.0
Mus rasite
Vytauto g. 37, PALANGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Po liepom

 • Vvvvvv
  0
  Siaubinga vieta valgyti.maistas šlykštus net bloga buvo pavalgius.padavejos nežino kaip aptarnauti žmonės.buvom penkiese,tai keturi suvalgė sriubas,o penktas gavo kai jau visi buvo pavalgė.antra patiekalą atnešė vienam iš penkių dar sriuba nevalgant,o vargšas penktas gavo antrą kai jau visi atseit Skaniai pavalgė.saslykai buvo patys neskaniausi pasaulyje.kosmaras.niekas nekelkite ten kojos.

 • Rasa
  -1
  sveiki. Pirmą kartą nusprendžiau palikti atsiliepimą nes neištvėriau. Užsisakėme desertą karštą obuolių pyragą. Desertas buvo baisus visas pasruvęs riebalais obuoliai viduje apdžiūvę, valgant jautėsi senų riebalų skonis, norėjosi net išspjauti, plius matosi kad pašildytas mikrobangų krosnelei, tiesą pasakius niekada gyvenime tokio bjauraus nesu ragavusi. Kitas patiekalas buvo vištienos užkepėlė, kuri taip pat nustebino, bet deja neigiamai. Bendrai patiekalo buvo labai maža porcija. Viduje ryžiai buvo neišvirę jautėsi viduje kieti. Vištienos keli gabaliukai ir tai permatomi, grybai vos keli ir matosi, kad buvo pastovėję nes juodoki. Sūrio uždėta labai nedaug ir iš skonio jautėsi, kad ten net ne sūris, o sūrio gaminys. Dar užsisakėme pilstomos giros, kuri buvo labai neskani, buvo nurodyta, kad tai "Blindos gira" iš skonio taip tikrai neatrodė buvo rūgšti, tikrai labai neskani.. Išėjome alkani, o nuo pyrago streikavo skrandis. NIEKAM NEREKOMENDUOJU EITI!!!!

 • onuttė
  0
  vertinimas minusinis, valgydami desertą sugebėjom apsinuodyti, labai nešvari aplinka, padavėja lyg pervargusi, dirba tarsi malonę darytų mums

 • Greta
  0
  Labas vakaras, ar atsirastų padavėjos darbo vasarai Palangoje, dviems 20 metėms merginoms.

Pasiūlyk restoraną