Pizza Fun

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.3
Mus rasite
Birutės g. 3, BIRŠTONAS
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 00:00
Antradienis 11:00 - 00:00
Trečiadienis 11:00 - 00:00
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00
Sekmadienis 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Pizza Fun

 • Juste Maumeviciute 1.0
  0
  Labai nusivylėme. Sakė, kad reiks picos laukti dvi valandas ir mes su tuo sutikome. Po valandos atėjome patikrinti gal netyčia bus jau iškepus pica. Ji jau buvo iškepus. Ir atšalusi. Beto, teko susimokėti už pomidorų padažą, kurio skonis primena šašlykų padažą, nes jo mes net neprašėme. Negaiškit laiko ir eikit pirkt kebabų.

 • Darius Bolzanas 1.0
  0
  Tragedija, ne aptarnavimas. Min. laukimas 15 min., ir Jūs nematomi!!! Aplenkite šią landynėlę ratu

 • Berta Sakalauskaite 4.7
  0
  Lankemes pirma karta ir tikrai likome patenkinti. Tiek labai skaniom picom, tiek malonios tamsiaplaukez aptarnavimu!

 • Olga Špitaliova 1.0
  0
  Meniu pasiėmiau pati, laukiau 15 min, kol priims užsakymą. Gėrimų laukem apie 15 min., neskaitant to, kad viduje sėdėti neįmanoma, nes kondicionieriaus nėra ir galima numirti be oro. Karstas patiekalas buvo skanus, tai vienintelis pliusas. Desertas, piragas buvo mažo piršto didžio, o skonis, kaip mėnesi stovėjusio, sausas, be jokio skonio. Padavėjos yra picerijos veidas ir dėl jų picerijos lygis krenta iki 0, nei vienos šypsenos, nei vieno gražaus žodžio. Maistas imamas tiesiogiai purvinom rankom, kuriomis ciupineja ir pinigus. Labai nusivylusi, nors prieš porą metų buvo viskas nuostabu.

 • Alesia Solden 1.0
  0
  Aptarnavimas tragiškas. Likome labai nepatenkinti. Padavėjos nei kiek neišmanančios kaip reikia bendraut su apsilankiusiais svečiais. Iš padavėjų matėme tik nepatenkintus žvilgsnius ir nemalonų aptarnavimą. Maisto atžvilgiu taip pat nieko gero, vištienos užkepėlė su voveraitėmis yra be voveraičių, o vien morkos. Vegetariška apkepėlė yra su kepta žuvimi. Šiek tiek nepataikė su patiekalo pavadinimu. Tikrai nesiūlau ten lankytis.

 • Samanta Voveryte 1.0
  0
  Salotos sugedusios, padažas be skonio...

 • Tomas 5.0
  0
  Maistas puikus, bet aptarnavimas labai silpnas. Lankausi čia periodiškai nes picos super, kainos normalios. O dėl aptarnavimo ner ko norėt, geras personalas brangiai kainuoja.

 • Klientas
  0
  Pasirinkome sia picerija, nes Birstone turbut vienintele, lb nusivyleme, dar tokios 'picos' neteko valgyti, ji buvo tiesiog net neiskepusi, niekad nekomentuoju savo nusivylimo, bet noriu ispeti, kad tiesiog seimos pietus neliktu sugadinti !

 • Neli 5.0
  0
  Picos skanesnės nei Vilniuje. Likome maloniai nustebinti. Taip ir toliau.

 • Dvi draugeles
  0
  O pas jus visai jauku pasedeti. Zidinukas sildo, vaizdas grazus, kava skani :)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną