Pirčiupio karčema

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Sodybos, Užsakomosios salės
3.6
Mus rasite
Senųjų Pirčiupių g. 2, VARĖNA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Pirčiupio karčema

 • Jurgita Mich 4.3
  0
  Šiandiena nutarėme su šeima papietauti ir pasirinkome butent Karčiama nes norėjome cepelinu. Nuvykome.Užsisakėme cepelinu su spirgučiais ir grietine,sriubos grybienės,šaltibarščiu, vietinės gyros ir dar kai ko mesiško. Laukėmė tikrai ne ilgai. Padavėjos mažai šipsosi nes vyrtuvė yra rusije. Joms varkšelėms sunku visa dieną lakstyti žemin ir atgal. Maistas tikrai buvo skanus.Aplinka nuostabiai raminanti kaip pas močiutę kaime. Porcijos beja bent jau man didelės.Viskas super. Tik padavas besišypsančias norėtusi matyti. Mes dar tikrai čia sugryšime.

 • Saulius Tamkevičius 1.3
  0
  maistas klaikus be skonio, padaveja siaubinga issilavinimo kultura 0,indai atgyvena. geriau jau i maxima nusipirkti bandeliu su sasiska ir tai skaniau bus

 • Gabija Strončikienė 3.0
  0
  Nuvylė maistas ( ragavom daug ir įvairaus), tik cepelinai neblogi buvo. Panašu, kad taupoma produktų sąskaita.

 • restoranu kritikas
  +8
  dar nebuvau siame restorane, bet planuoju uzsukti. ypatingai noriu apsilankyti tame ju tualete, kur vienas komentuotojas raso, kad ciulba pauksciai!!! numesiu ruda bomba skambant ciulbejimo irasui!!! p.s. vandens nenuleisiu, ot bus bajeris:)

 • Faina
  +5
  Apsilankėmė ,,Pirčiupio karčemoje" šiandien, apie 14 val., grįždami iš Varėnos į Vilnių. Nusprendėme sustoti papietauti. Viskas puiku, padavėja labai miela, tačiau maistas klaikus.Užsisakėme 3 porcijas šašlykų,palaukėme gal 25 minutes ir atnešė dideles lėkštes, prikrautas maisto. Atrodė neblogai, bet skonis...Šašlykai nemarinuoti,kieti, tik stipriai apibarstyti pipirais, kad atrodytų, kad čia ,,šašlykas".Mėsa be jokio skonio, tik pipirai. Ryžiai irgi be jokio skonio, padažas 1 rūšies, tik labai aštrus, deginantis burną.Salotos pakenčiamos. Parvažiavus į Vilnių dviem iš trijų, valgiusių šašlyką,pasidarę bloga,gėrė įvairius virškinamuosius vaistus.Norėjau išsakyti visa tai padavėjai, bet kuo kalta simpatiška mergaitė? Tai virtuvės kaltė Užeigos virtuvę vertiname labai prastai.Nesiūlau niekam ten lankytis...Norėčiau, kad į šį laišką atsakytumėt. Kodėl taip???

 • Rasa
  +3
  Pageidavimas. Balta vyna atsaldyti iki reikiamos temperaturos, pries pateikiant, ir atidaryti prie kliento one biesas zino kur. Sekmes.

 • Rasa
  0
  Pageidavimas. Balta vyna atsaldyti iki reikiamos temperaturos, pries pateikiant, ir atidaryti prie kliento one biesas zino kur. Sekmes.

 • Kestas 5.0
  -3
  Laba. Vaziuodami uzsukome I sia nuostabia vieta. Nustebome darbuotoju paslaugumu ir kultura. 100 is 100. Maistas lb skanus. Neimanoma visko suvalgyti-dideles porcijos. Lb jaudini aplinka. Aciu darbuotojams ir kuo geriausios Sekmes.

 • Tautvydas 5.0
  -2
  Sveiki. Savaitgalį nusprendėme užsukti į Pirčiupio Karčema, atsižvelgdami į tai, kad restoranas randasi užmiestyje, nesitikėjome nieko ypatingo. Tačiau likome maloniai nustebinti - skanus, tarsi mylinčios močiūtės gamintas maistas, šiltas darbuotojų aptarnavimas bei graži, gamtos apsuptyje esantį restorano lokacija. Toks menkniekis, kaip čiūlbantis paukščiai, įtaisyti toaletose, parodo, jog restorano šeimininkai daro viską, kad kiekvienas klientas jaustusi čia laukiamas bei jo komforto lūkesčiai būtų pateisinti. Tiesą sakant, nesuprantame, kodėl ši puiki vieta yra taip šmeižiama. Kiekvienam siūlome asmeniškai apsilankyti Pirčiupio Karčemoje ir pačiam įvertinti šią vietą. (Garantuoju, kad nepasigailėsite)

 • Rima 5.0
  -3
  Labai jauki vieta. Maisto gal kiek ilgokai reikia laukti, bet jis tikrai vertas laukimo! Kiek skaitau daug nusiskundimu del aptarnavimo.. si karta kai lankiaus liepos 6 diena mum kliuvo jaunute padaveja. Be galo maloniai mus aptarnavo. Taip pat su ja dirbo sviesiaplauke padaveja, tai kiek maciau irgi visa laika noriai bendravo su kitais klientais, atrode labai miela. Nezinau, gal mum si karta pasiseke su aptarnaujanciu personalu.:) tikrai verta bent karta aplankyti sia vieta

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną